Přejít na výpis diskuzí

Miley Cyrus

OSOBNOST 17.3.2007 
15293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • enjoy

    <no comment>

    nesnáším uměle vytvořené hvězdičky,takže ani tuhletu "nandu". navíc mi nepřijde,že by něčím extra vynikala
    • Re: <no comment>

      jako neco tady napsat je dobry ale sam si hlasovat aby sis myslel ze mas nej prispevek a dat za 1 traparna
      • Re: Re: <no comment>

        nejde o to myt nej prispevek, ale rozpoutat diskuzi a zistit co si lide mysli.
    • Re: <no comment>

      souhlasim, a videli jste jak nechutne otvira pusu *5*
      • Re: Re: <no comment>

        nechutne otvira pusu *7* *7* mas mozek *7* mozna ty otviras pusu *1* *1*
        • Re: Re: Re: <no comment>

          nemuzes to pochopit diky svemu malemu mozecku sama nebo ti to mam vysvetlit???
        • Re: Re: Re: <no comment>

          souhlasím kájo
      • Re: Re: <no comment>

        Jo,je děsná. *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: <no comment>

          tak to neni
        • Re: Re: Re: <no comment>

          *1* hezky!!! *1*
    • Re: <no comment>

      hej co si tady timhle dokazuješ? *15*
      • Re: Re: <no comment>

        co bych si jako tímhle měla dokazovat? bože! je to můj názor=budu si za ním stát..
  • Je mooc střeleně hustáá!Jo :)

    Já mám Miley ráda,nejvíce je na ní nejlepší to že je sama sebou a s ničím si neláme hlavu a je fakt moc zábavná a dokáže mě pobavit! :) *14*
  • Miley Cyrus-Hannah Montana-Music Jam

    Já mám její hru na Nintendo DS a je to moje nej hra !! Fakt upe good !! *14* a taky ji upe zbožňuju je to moje nej hvězda !!
    • Re: Miley Cyrus-Hannah Montana-Music Jam

      prosimte jak se jmenuje ta hra? a je i na PC?
  • Miley Cyrus je super

    Miley je fakt super zpěvačka a herečka je to moje nej star *14* *14*
  • juu

    ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • titulkay

    taky koukam na jetixu ale v en sem si z netu sth 1 i druhou serii druh na jetixu asi nemaj ale nevi nekdo kde sehnat titulky k serialum to casto da praci ale uz sem je k par serialum nasl lol
  • Miley♥

    Miley je boží! *14* Strašně jsem se těšila,až začnou dávat HM na Jetixu..to jsem ale něvěděla,že tam Miley hraje hlavní roli.Viděla jsem nedávno její plakát v BG! a tak jsem si řekla,že se mrknu kdo to vlastně je.Jsem fakt ráda,že jsem se k ní dostala,je to úúžasná herečka a zpěvačka fakt je suprová! *14* Jedna z nej zpěvaček a hereček co jsou! *14*
  • MileyCyrus

    *14* vydela som vsetky jej filmi vsetky boli super ma aj super hudbu je jedna z mojich naj spevaciek


    podla mna je naj *4*
  • miley

    ja miley poznam uz vyse roka a myslim ze je skvela :D
  • Destiny Hope

    To je snad poprvé co sem narazila na lidi (tady v česku) co ji znají...vím o ní už hodně dlouho jeěte než byl high school musical....a myslim že na svůj věk je užasná ....serial hannah montana by meli davat i u nas v tv myslim ze by mel velkej uspěch... *14* MILEY 4EVER

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit