Přejít na výpis diskuzí

Miley Cyrus

OSOBNOST 17.3.2007 
15293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANNAH MONTANA

    Miley je super je lepší než EWA FARNÁ (HANNAH )JE SUPER
    • Re: HANNAH MONTANA

      S Farnou se nedá ani srovnávat ... když si vezmu že Miley se proslavila v Hollywoodu a zná ji skoro celý svět a Farná jen v Česku, Polsku a podobně tak je Farná proti Miley nikdo
      • Re: Re: HANNAH MONTANA

        Jo no Farna je taky malý cvok a ona so žije v Hollywoodu blízko Californie a Farna si trčí tady v ČR ! Miley(hannah) má hodně výhod a my tady v ČR ? My tady jenom hnijem v takové malinkaté zemi ! Je to děs ! Řekněte kdo by nechtěl být Miley ?!? Já bych chtěla být Miley nebo aspoň ji vidět na vlastní oči....ale nikdy se to nestane *9* ale co Farna je málý cvok a Miley *14* mega star ! Proto říkám , že hnijeme tady v té mini zemi a ona někde v Californii ! To je děs ! O Farne už ani nemluvím ! Proč nemůže být ČR tak super jako USA ? Protože na to prezident nemá ! Je to ponižující jsme nejmalinkatější země na světě možná , ž epřed námi jsou nějaké měnši , ale nic o nich nevím ! Jsem ráda , že můžu být aspoň Mileyina fanynka a být tu s váma holky ! *14*
        • Re: Re: Re: HANNAH MONTANA

          zdaleka nejsme nejmenším státem světa
          • syndynka

            Re: Re: Re: Re: HANNAH MONTANA

            já bych se nejraději taky odstehovala do usa a nízký sebevědom áfakt nemám jen nesnáším tuhle malou prdel a ty ci si naspal tento koumentáš o tom sebevědomý atd....musíš být as mimozemštat páč každý normáploní teeenegar chce bydlet v usa a vidět film.hvězdy a osstehovat se tam jo?MNO další tuhle prdel nemiluje ani prezident páč sme hrooooooooozně zaostalí!!a nemoderní...a nemá,e tu pořádný hvězdy!
        • brzda

          Re: Re: Re: HANNAH MONTANA

          to je pravda ja bych taky chtel videt miley na vlastni oci nevite nekdo jestli nepojede do evropy na nejakej koncert? uz sem ji psal na e-mail ale zatim nic
        • Re: Re: Re: HANNAH MONTANA

          No, je docela smutné, že si myslíš, že USA je něco víc než ČR, možná že USA je na mapě větší barevný flek než naše republika, ale jinak nejsou ničím vyjímeční, až na svou aroganci a roztahovačnost. Když se ti tu nelíbí a stydíš se za svoji národnost, proč se nespakuješ a nejedešdo do těch úžasnejch "států"?? Vím, že tohle nějak nesouvisí s tématem, ale každý kdo takhle slěpě obdivuje něco, co vidí v bedně, pije Coca Colu a myslí si, že Californie je nějaký ráj na zemi, jen proto, že tam žijí filmové hvězdy, tomu musím být snad míň než 10 let a má nízké sebevědomí...
          • Re: Re: Re: Re: HANNAH MONTANA

            Moje sestra byla v USA a říkala že je to tam super lepší o něco než tady ale taky mi říkala že je tady ráda protože tady má kamarády a rodinu atd.Ráda se sem vrátila ale jak už jsem říkala nebo spíš napsala říkala že je to tam lepší
  • bla

    Vlastne nikoho. Iba malu postavu pri bazene pri All for one
  • ,....

    Pls koho hrála v High School Musical?
    • Re: ,....

      Nikoho ,prostě tam byla jen na konci :) *3*
  • Miley je sQělá..

    Miley nádherně zpívá a je to sQělá herečka prostě bomba *14* *14*
    • Re: Miley je sQělá..

      jj souhlasí *3* *4*
  • joj

    hec jsem starsi o dva mesice a deset dni *1* *1* *5* *13* *9*
  • ??

    Co to je kdo to jeeeeeeee?
  • Bomba! :)

    Miley je fact bomba :)) a taky má upe uza udelany stranky! *15* *1*
    • Re: Bomba! :)

      kolik jí je???
      • Re: Re: Bomba! :)

        15
        • Re: Re: Re: Bomba! :)

          ted ji bude 16
  • Miley je nej

    Miley je uplně žůžová skvěle zpívá a senzačně hraje v suprovym seriálu Hannah Montana a ještě k tomu je moc pěkná *14*
    • Andrejka10
      a teď už fakt první příspěvek *3* *3*
    • Re: Miley je nej

      jj mas naprostou pravdu...nekdo takovej tady v cesku chybi...
      • miley cyrus

        zbožnúujiii miley *1* *15*
        • Andrejka10
          úplně první příspěvěk! *3* *3* *3*
        • syndynka

          Re: miley cyrus

          jj miley je upa nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit