Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • demonstrace 17.listopadu 1989 nebyl opravdu žádný masakr! můžeme potvrdit kdo tam byl viděl. demonstrace je demonstrace a ne procházka po parku *3*
  • Tak teď bude Zeman slavný, Pussy Riot o něm mluvily v rozhovoru pro BBC. A s ním bude slavná celá republika. Otázkou zůstává, jestli to nebude spíš nechvalně. Ten "patriarchální hlupák" (Pussy Riot to vyjádřily přesně, že?) dělá ČR jenom ostudu. Až budu v zahraničí, budu se díky němu stydět říkat, odkud jsem. Bravo Miloši!
    • Čemu to prospívá, takovéhle hrr dramatizování, hrr hrr démonizování?....to je dobré tak pro fanatiky, fašouny, komanče, kapáče /kteří se bojí o své koryto, stav, kdy nebou už moc tolik krást - dobytkovat/...jen to ostří blbou náladu, snižuje nadhled, schopnost uvažovat s chladnou hlavou...
      ..a tak "zástupy moudrých" /stále to tu roste v rámci jistého zahlenění společnosti/ možná jednou budou volat "Evita na Hrad!!!" *9*
  • Pane prezidente, v mých očích jste ztratil veškerou vážnost. Ani ve volbách jsem nepatřila mezi Vaše příznivce, ale když jste byl zvolen, říkala jsem si, že národ si to přeje a je poviností prezidenta reprezentovat stát dle nejlepšího vědomí a svědomí a budu Vás tedy jako prezidenta respektovat. Nyní ale vidím, že jsem udělala chybu, když jsem Vám byť jen na okamžik věřila. Popírat samostatnost Tibetu znamená i popírat lidská práva a vyžaduje to naprostou absenci morálních zábran. A překládat název skupiny Pussy Riot jako k**dy by bylo i směšné, kdyby se takto o bojovnicích za právo v Rusku nevyjádřil prezident České republiky. Váš spor s univerzitou, institucí, která má právo rozhodovat svobodně, raději nekomentuji.
    Nejdříve jsem si říkala, jak je možné, že se takto chová člověk, který slíbil, že bude svůj úřad zastávat dle nejlepšího vědomí a svědomí? Jak je možné, že naprosto opomíjí lidská práva? Ale pak jsem pochopila. Vy totiž žádné svědomí nemáte.
    Pane Miloši Zemane, už nejste mým prezidentem a nikdy jím nebudete.

    Bez úcty
    Karolína S.
    • /příliš jednostranně fanatický posude - odsudek/..."bratr" Martin Fendrych z toho jistě měl svoji "svatou" radost... *16*
      frontálně Bez úcty k pseudohrdince Karolíně S. *5*
      • Neříkám, že jsem hrdinka, vím, že nejsem. A nejsem novinářka, nevím, co tedy máte s Martinem Fendrychem. Neříkám, že lidé se dělí na "hodné" a "zlé" a Miloš Zeman je "ten zlý". Pro mě není "ten zlý", ale ten ubohý, hloupý opilec, který prahne po moci, a tak se chce zalíbit Putinovi.
        http://zpravy.idnes.cz/milos-zeman-poskytl-rozhovor-ruskemu-prvnimu-kanalu-oznacil-ho-za-disidenta-a-bojovnika-za-lidska-p-irh-/zahranicni.aspx?c=A141117_172312_zahranicni_im
        Když někoho představí jako bojovníka za lidská práva ruská televize, něco to o něm vypovídá.
  • Než politického turistu Ing. Miloše Zemana Csc. to už bych raději Pana Phdr. Miroslava Sládka. Zeman je převlékač stranických kabátů, jak to v Duelu v r 1993 řekl pan Sládek. Nebo měl být prezident Tomio Okamura. Lidi měli možnost vybrat z tolika osobností a do druhého kola Trautenberga (Schwarzenberga) a Emana (Zemana) pošlou *7* *7* . Tenhle národ je fakt k pláči. A bude hůř. *11* *16*
  • Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku. Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
    • Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
      • .....Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
  • Pane presidente,myslím si,že co se týce medii není se treba obávat nejakého "vkusu" vážného mínení-ono je pro ne dost zoufalé najít den co den nejakou novou"kauzu" aby "denník" prežil.Je dobré si vždy uvedomit,že jsme v Cesku.Preji Vám zdraví a co nejméne kompromisù. *3*
    • Je dobré si uvědomit, že jsme v Česku a naučit se proto česky. Háčky? Mezery mezi čárkami/tečkami a slovy? Správně psané čárky? Deník s jedním n? Pomlčka namísto spojovníku, ještě k tomu oddělená mezerami? Na co, že?
  • Ptala jsem se manžela, co řekl pan Zeman tak hrozného?
    "Ale něco o zkurveném Kalouskovi".
    "Aha, tak to jo".Odpověděla jsem. Já , když vidím Kalouska, tak ve mně všechno vře.
    Tak to beru, pane prezidente.
    • Nejde o Kalouska, ale hlavně o Pussy Riot, o kterých se vyjádřil jako o k*ndách. K*nda sem, k*nda tam, řekl. Zk**vený Kalousek byl v tom hovoru nejmenším prohřeškem.
  • Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku. *1* *2* *15* *3*
    • Moje slova. Na hlupáky nedejte.
  • 96.0 kg má údajně 103 kg
    Barva očí:
    černá má modré oči
    Barva vlasů:
    prošedivělá
    Postava:
    baculatá
    Národnost:
    česká
  • Hele prasečák je vidět až od Valmountu i s jednou lampou a soudruzi čo bolo to bolo maj dotace na fára USvéček z dotací Eu ti Zemanovci.
    Takže osvětlení cyklostezky ve Slavičíně do Hrádku dejte spořeji na délku rekordu zlaté Špotákové ta spoře oděná v kalhotkách a tričku Dukla bylo vidět i potmně,kdežto blondýnka s černovláskou jediné amaterské atletky ve Slavičíně běhaj vedne s GPS od manžela který je hlídá u vobrazovky PC ,kolik lidí jen hledí do vobrazovek a nic nedělaj a tloustnou atloustnou.
    Šunty obuvy které vyrábí v kooperaci sIndijí za hrstku rýže prodávají za nehorázné ceny a šunty oblečení a obuvy od Vietnamců ani nevíte že si člověk nemůže dovolit koupit oblečení a vy si vyplácíte ošatné i náhrady na dopravu benzinu což si cyklista nevyplácí jste nemravně zhýralá strana sociální demokracie a Zemanovců.
    ABé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit