Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni co si teď chrochtaj, jak se budou mít dobře, díky tomu že vyhrál ulhanej Milošek, přeju za rok či dva příjemný probuzení do nepříjemný reality !!!
  • Přílišný optimismus není na místě. Ale věřím, že bude lepší než Klaus. Což ostatně byl vždy. V každém případě by měl být opatrnější ve svém personálním výběru. Snad se poučil s chyb (nezbývá než věřit).
  • Myslím,že konečně nastanou lepší časy pro normální lidi, matky na mateřské, seniory atd.zkrátka lidi, kteří potřebují pomoc.President sice moc nezmůže, ale i tak svítá naděje na lepší časy!
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • magdalena.korodiova
    jsi vadnej neni podrazák.......... je člověk........ genialní legenda....... je suprrrrrr........
  • Já už jsem dneska byl na malý i na velký, ostatně jako každý den. Od nikoho nic nechci a od nikoho nic zadarmo nedostanu. Ale toho magora tu taky nechci.
  • Miloš Zeman, a kdo byl jeho dvorní princ, přece Standa Gros. Co od něj čekáte. Je to úplně stejnej podrazák.
  • Ano a právě tak jako on se od teď musí všichni vzdělaní vyjadřovat. ( jako magor a křupan)
  • Přesně je to chytrej chlap a je mnohem víc vzdělanej než ti ostatní tak nechápu co na něm máte a náhodou si ho zvolili ti méně omezení.......
  • :-) :-) njn náš Zeman, co dodat ;)
  • Zeman tedy rozhodně není můj president a mám obavy, že ta jeho mladá slečna,která si tatínkovu slávu patřičně vychutnává, nám ještě všem
    pěkně roztočí peněženky.
  • Tvůj ubohý příspěvek ukazuje na tvoji úroveň....lépe řečeno na tvoji hlubokou podúroveň. Smutné....
  • Bože, Bože...
  • Držte huby kreténi....je to chytrej chlap, holt jako každej člověk má svý mouchy...joj....tak dejte pokoj, když jste tak chytrý, tak jděte na prezidenta kandidovat samy a potom něco melte, až vás zvolí.....dementi vychcaný
  • ....konkrétně do dalšího rudobolševickýho pekla.
  • BŮH NÁS OCHRAŇUJ, od 8.3. 2013 to budeme potřebovat trojnásob. Den nástupu dalšího komunistického prezidenta. To vážně není důvod k oslavě, to je k pláči. Slavit může jen ten, kdo je na stejné morální podúrovni jako Zeman, který prosil komunisty a socany o hlasy. Kam to spějeme? Pokud se nestane zázrak, tak do pekla....
  • Michale, souhlasím s vámi. Stydím se za to, že Zeman je náš prezident.
  • ... je to nejlepší řešení z ještě horších *1*
  • prosím, mluvíte o Miloši Zemanovi, o tom, který po vyhraných volbách byl opilý i v přímém přenosu? Bůh nás ochraňuj
  • Text Vašeho příspěvku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit