Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman je největší debi. na zeměkouli a nejhorší prezident všech prezidentů když pominu- Gottwald, Hácha... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a je to pěkny *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Michale,jsem neuzajatý čtenář dnešní diskuze,ale to co si Ty dovoluješ je adekvátní k tomu,co jsem prožil na vlastní kůži od agitátorů knížete
    dovršené vše tím,že volební obálku ve druhém kole jsem obdrželm s dvěma
    lístky..hádej asi s jakým jménem ...přece K.Š.JSI TRAPNÝ...co chceš dokazovat...jsi pro mně lidský odpad...promiň,ale pro svůj věk již každému prtomci tykám..........
  • Soudruhu, hanbou zdejší diskuse jsi ty, nikdo ti nesaháme ani po kotníky... Ale zase na druhou stranu, dlouho jsem neměl tak pravidelný přísun komických scén, jako nad tvými příspěvky... Nařknout pana Schwarzenberga slovem, jež je druhým jménem Zemana, to už opravdu končí soudnost...
  • Promiňte, ale kníže je ožrala, pan Zeman to určitě není, evidentně jste přehlédl, že má věčnou kocovinu. Pan Zeman je silná a vůdčí osobnost, kdežto kníže by raději neměl vylézat ze svého zámku a neukazovat se na veřejnosti, protože se za něj stydí většina lidí.
  • Hlavně že soud uznal podvody a lži při volbách, a že dle jeho názoru podpásovky ovlivnily výsledek voleb, nikoliv však rozhodujícím způsobem... No, vlk se nažral a koza zůstala celá... Tedy primitivové si zvolili svého ožralského primitiva prezidentem i za cenu podvodných akcí a slušnosti bylo plivnuto do tváře... Hezky to vedeme v té naší České kotlině...
  • A vy jste zase typický volič spícího medvěda z Rakouska. Zaplaťpánbůh, že víc lidí mělo větší rozum, než vy a Schlafenbergovi voliči.
  • Vy jste opět typickým voličem ožraly z Vysočiny... Smutné je, že takových je 55% hlasujících...
  • určite je lepší než ten šišlavej d... uvidime jak se mu povede když už klaus udelal amestiji mohli rovnou pustit i kajinka kterej za to nemohl doufam že mu pomuže mohl by udělat to že když nikdo někoho zabije tak aby ho zabily taky pak by hned rychle byly prazdny basy lidy by si to pěkne rychle rozmysleli a ne že nikdo někoho zabije a jde si sednou jen 3 roky co to je to snad neni ani možny snad už stim nikdo začne něco dělat
  • Největší ostuda jsi bezkonkurenčně ty, pálí ti to jak nikomu!
  • Váš punker kníže je větší ostuda.
  • Zeman = ostuda *10*
  • Nevím, proč bych měl někam odjíždět, když si 55% obyvatel Česka zvolilo za prezidenta osobu, za kterou se hluboce stydím... Vystačím si s tím, že se od ní budu vždy důrazně distancovat, nic jiného mi ostatně nezbývá... Kvůli chování Zemana ode dne 2. kola voleb v mém okolí přibylo dost lidí, kteří jsou na tom podobně a kteří ho dříve tolerovali. Však on nám Miloš ještě ukáže, co dovede a že toho dovede dost jsme se už přesvědčili v době minulé i nedávno minulé...
  • nikdo vás zde nedrží, jděte kam vás srdce tahne. Určitě jste rychlokvaška celebrita nebo někdo podobný. tak šup šup.....dejte si odjezd. *1* *2*
  • Sám jsi blekota, navíc to nemáš ve věži v pořádku... Ještě napiš, že mistra Becherovku při kampani nepřistihli při málo lžích a podvodech... Člověka, který se na hrad dostal pomocí faulů za svého prezidenta nepřijímám, nemohu, mám daleko pevnější morální zásady a také nějaké zábrany...
  • Zeman není lhář! Říkal pravdu o Šláfenbergovi. Ten váš kníže je starý dědek, který neustále blekotá!
  • Bože, Bože, do čeho jsi to duši dal...?!
  • Radši sklapni!!!
  • Pokud vytěsníme fakt, že Zeman v kampani i po ní lhal a podváděl a pokud budeme tolerovat jeho klátivost ať už je jakékoliv etiologie, ani pak nejsem ochoten uznat, že je menší zlo... Za sebe mohu zodpovědně říct, že příštích 5 let jsem bez prezidenta...
  • Vzkaz pro fanatiky do knížete:
    Hele, Miloš je menší zlo než knížátko. Původně jsem chtěl p. Dienstbiera, bohužel však nepostoupil a tak jsem volil Miloše. Ale dost mi vadí, že zfanatizovaní příznivci Schlafenberga tvrdí, že když budou protestovat proti němu, tak si vydupou, že bude kníže prezident. Ale to se naštěstí nestane a to vaše jednání je ubohé a zkuste přijmout porážku a přijmout ten fakt, že Zeman je prezident.
  • koktavý je s tvrdým y na konci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit