Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nich vyhrát musel a vyhrál pan Zeman...No a teprve čas ukáže, jestli to byla dobrá,nebo špatná volba...
  • Každému,kdo má svou zemi rád se muselo ulevit!!!
  • Lidi vy jste magoři. *13*
  • Diskonte, až Ty prohlédneš, to bude teprve rána...
  • Martino, běžte zpátky do školy... Jste hanbou zdejší diskuse...
  • Bože Martino, nedokážete pochopit, že pro někoho není na prvním místě výše jeho důchodu, ale že má daleko jiný žebříček hodnot, než ubohá chátra okolo Zemena, pro kterého existují jen funkce založené na slibech pro lůzu, která mu to žere? To jste vážně tak jednoduchá? Nebo naivní? Nebo obojí?
  • Martino, Martino, vy jste asi pěkná míčohlava, že? Projevujete naprosto stejnou kulturu, jako Váš klátivý bazilišek...
  • Jsem velice ráda,že zvítězil pan Zeman,který je vzdělaný , umí držet slovo a nezapletl se do korupčních afér. Pan kníže se k nám vrátil pro majetek,a nic jiného jej nezajímá.Neumí česky,je jen loutka pražské mafie, která je nepříčetná, protože nemuže tahat za provázky. Divím se vzděláným lidem a umělcům, že to neprohlídli.Hlavě se chtějí tyto lidé vrátit na hrad a mít moc.Nedovedu si představit, že by zvítězil kníže. Následky jeho vlády by byly nevratné, velkoryse by souhlasil se zadlužováním, restitucemi a nedovedeme si představit co ještě by na nás Čechy vymyslel.Tyto volby zachránili komunisté a sociálně smýšlející lidé. Dík jim za to. Majka
  • a cos udělal ty ty .... když byl Zeman ve vladě zvíšila se mateřská a zavedly se platební karty nevíš ale vůbec nic jen pomlouváš *12*
  • ne vole to ty tu odpovídáš *12*
  • Pan Karel neví ani kolik bere důchodua je jen takoví malý šašek co mu někdo napovídá do ucha to Miloš ví jak mluvit a nebude to mít jednoduché v té skorump.vládě *16*
  • já s váma souhlasím jsem také moc ráda že vyhrál Miloš Zeman *14*
  • nevím co pořád máte já jsem moc ráda ,že to vyhrál Millš Zeman a né nějaký huhla který je ve vládě už 8let a poslouchá toho Kalouska, který se nám občanům směje do očí,chtělo by to tam vyměnit celé Nečase a ty podobné slibotechny co si sami zvyšují vyplaty.Takže fandím Miluši Zemanovi a uvidíme jo? *14* *3* *14* *3* *4* *3*
  • nemohu nic dělat výsledek voleb je jasný.Tento národ je nepoučitelný a má takovou vládu,kterou si zaslouží nejsem šťasten z vítěství Pana Zemana,posune to národ nejméně o l5 let zpět.
    Výsledek práce pana Zemana "je osonost pan Gross , šedá eminence pan Šloufa některé akce jako olovo a pod."
    Každá lež má krátké nohy a i pan Zeman bude jednou ze lží usvědčen.Jsem pamětník všech presidentů po roce 1945.O presidentu Dr.Edvardu Benešovi se toho napsalo hodně.V roce l948 byl vážně nemocen a Soudruzi Gottwald a spol. vyžili nemoci ku svému vítezství.
    Myslím,že památce presidenta Beneše nebude vydit,když jeho fotografie nebude viset ve Vaší pracovně.Oháníte se prvním presidentem TGM tentto náš první presesident byl člověk věřící,abstinent,člověkem max. pravdomluvným,který hájil heslo " nebát se a nekrást"
  • je to hrůza že vyhrál p. Zeman představitel hrubého chování, manipulant, a více se nechci vyjadřovat čest práci *10*
  • Paní Věro, Vy asi budete zastánkyní pořekadla: Kdo po Vás kamenem, Vy po něm chlebem? Opravdu si myslíte, že by to tak fungovalo?
  • Myslím si,že čas ukáže,jaký bude pan Zeman prezident,ale když čtu některé příspěvky,je mi úzko z toho jak se k sobě vlastně chováme.
  • swm strasne rada ze volby vyhral zrovna pan Milos Zeman :)
  • Není pravda Zeman je lepší prezident
  • ..Miloš Zeman !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit