Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O něco výše jsem to psal také... Volili ho přesně ti, které oslovuje sprostá arogance Zemana, lži, vytáčky a antikampaň...
  • Mileno, jak si asi grázl došlápne na grázly?
  • pan Zeman je chytry,to mu nikdo nebere,ale take pohotovy co se tyce vytacek,zase takovy rovinar neni a navic posledni dobou co se dostal do nominace ousobi moc sebevedome a nafoukane.To,ze vyhraje Zeman se suska uz dlouhou dobu. Muj kandidat tedy nebyl.
  • Rigil - když to tak čtu, je mi úzko, protože tady je vidět, kdo pana Zemana volil a děsí mě, kde je dneska celá naše společnost, když mohl být pan Zeman zvolen.
  • Vážený Miloši,jsem velice ráda,že jste vyhrál volby.
    Velice se mi na srdci ulevilo.
    Konečně si nahoře na ty grázly někdo došlápne.
    Zůstaňte přesně takový jaký jste-svůj.
    Hodně štěstí...
  • Kdo si asi myslíte, že vám tady odpoví? Snad ne váš prezident z lidu?
  • gratulujeme vam k vitezstvi v prezidentskych volbach, mame dotaz prijedete nekdy do frydku-mistku dekuji skapovi
  • Já bohužel ne...co se dá dělat.
    Nepopírám, že pan Miloš Zeman je chytrý, vzdělaný muž, má rozhled a vědomosti. To vše má ale i pan Karel Schwarzenberg, který - na rozdíl od svého protivníka - zůstal i po tomto předvolebním blázinci čistý a nepošpinil se špinavými praktikami, jen aby se dostal do křesla. Všechna čest panu Schwanzerbergovi, pro mne zůstává nadále vzorem slušného politika, škoda, že jich máme už jako šafránu.
  • Pro mě je pan Zeman přijatelnější než pan Schwarzenberg, takže já jsem s výsledkem voleb spokojená
  • Toto je jen výmluva, do srany ho nikdo nenutil... Naše rodina nevstoupením do strany přišla o opravdu nemalý majetek, pod hrozbou likvidace jsme meseli odevzdat majetek, aby současně s vyvlastněním nedošlo k faktické likvidaci rodiny... Tehdy šlo buď emigrovat, vstoupit nebo tak nějak fungovat, ale mimo stranu za cenu vyvlastnění. Poslední možnost, tedy aktivní a opravdu aktivní boj proti režimu, za cenu vězení apod. si vybrali jen Ti opravdoví borci a vlastenci. Co vaši rodiče, co si vybrali oni?
  • Vy jste čistokrevný blázen...
  • Mluvíte mi z duše... Manýry typu slaboduché a prázdné antikampaně namířené proti druhému kandidátovi, lež a sprostota, byly a jsou doménou levičácké lůzy. Tu oslovuje pobodbné jednání, ke kterému se snížil i Zeman a dostál tak své pověsti samolibého a arogantního klátila, který do politiky zanesl onu pověstnou nenávistnou atmosféru, díky které jsme také tam, kde jsme...
  • Co jsi to národe provedl,takového jizlivého vola v čele státu.Stačilo,když byl ve vládě,nic pro stát neudělal,zadlužil,zavedl korupci a vychoval zloděje.Tomu máme věřit!
  • Proč ta vulgarita? Ani já nejsem z výhry pana Zemana nadšená, ale lze to formulovat jinak.
  • Pane "Rigil", i já gratuluji panu Zemanovi, ačkoliv jsem ho nevolila. Člověk musí umět i prohrát.
    Ale zajímá mě, proč tolik zášti a sprostoty? Kde je demokracie? Proč neumíte vyslechnout jiný názor a když s ním nesouhlasíte, vyjádřit to slušně? Mohu vás ujistit, že jsem ráda, že nepatřím k voličům stejného kalibru, jako jste vy. Snižovat se k podpásovkám nebylo a není v povaze pana Schwarzenberga - proto na ně většinou ani neodpovídal. I proto možná nezvítězil, protože, bohužel, lidem je stále "blízké" házet špínu, lži a nepravdy - viz i vaše reakce.
  • To bude trapas takovej č.... jako prezident!!! *12*
  • GRATLUJI TI MILOŠI!!!! Věřím, že budeš lepším prezidentem, než ten podělanej přiblblej kníže, kterej neumí ani pořádně česky a navíc já bych se styděl za takovýho senilního dědka, kterej neumí ani hodit svůj hlasovací lístek do urny. A vůbec mě nezajímají ty jeho výmluvy, že ho rozhodili novináři a házet svoji chybu na někoho jinýho, jak ubohé, že... Kníže táhni zpět do Rakouska!!!! Děláš nám tady jenom ostudu!!!!
  • radeji se uc cesky,kdyz chces nekam psat
  • proboha to snad ne
  • Tady už nejde o to kterej Lojza to vlatně vyhraje,ale je to boj Levice-Pravice! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit