Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloši, Miloši, to Ti to posledně nestačilo? Z ostudy máš už kabát a chtěl bys ještě na kalhoty, viď? Jenže malý detail, ostudu budeme mít kvůli Tobě i my, co jsme Tě nevolili a nikdy naším prezidentem nebudeš!
    • nikdo vás zde nedrží, jděte kam vás srdce tahne. Určitě jste rychlokvaška celebrita nebo někdo podobný. tak šup šup.....dejte si odjezd. *1* *2*
      • Nevím, proč bych měl někam odjíždět, když si 55% obyvatel Česka zvolilo za prezidenta osobu, za kterou se hluboce stydím... Vystačím si s tím, že se od ní budu vždy důrazně distancovat, nic jiného mi ostatně nezbývá... Kvůli chování Zemana ode dne 2. kola voleb v mém okolí přibylo dost lidí, kteří jsou na tom podobně a kteří ho dříve tolerovali. Však on nám Miloš ještě ukáže, co dovede a že toho dovede dost jsme se už přesvědčili v době minulé i nedávno minulé...
  • Temer sedmdesatilety chlap, ktery vyuziva svou nactiletou dceru na zvyseni sve popularity a vymeni ji za manzelku ci milenku mi prijde dost ubohy. Jeste na kampan to beru, ale znicit mlademu cloveku statnickou paprdackou nudou pet let v jednom z nejkrasnejsich obdobi zivota mi prijde opravdu vrchol sobeckosti! ..no, jak mu bude asi zalezet na nas, kdyz i u jeho nejblizsich mu jde predevsim "o sebe" :(
  • člověk, který tlachá, vědomě a záměrně lže do médií, a pak se pokorně omlouvá za chybičku, která se vloudila, to NENÍ osobnost, ale ubožák!!! Zvolení tohoto pána za prezidenta je naší smutnou prohrou.. To i ten blekotavý Karel s jeho zápory je větší frajer *12*
  • Blahopřeji p.Zemanovi k zvolení prezidentem,myslím ,že bude daleko lepší
    než,místopředseda vlády a ministr zahraničí ,který si myslí ,že prez.Beneš je válečný zločinec atd,všichni jsme to slyšeli a viděli.Myslím,že polosenilní a koktaví prezident by nebyl to pravé.Jak je vidět tak hodně občanům to nevadí,opilí médii a knížecím titulem by zvolili každého ,kdo jim bude předhozen s patřičnou reklamou .....atd.
    • koktavý je s tvrdým y na konci...
    • Ten, kdo za reklamu utratil daleko víc peněz a špinavých peněz je Váš prezident, ne můj! Kdo je plně senilní, ožrala a arogantní bazilišek, který neumí schody ani vyjít ani sejít, z auta se hrabe jako pytel trusu atd jsme mohli všichni bez cenzury vidět! Tak co tu melete?
  • Proč neustále mažete příspěvky??
  • Prezidentské vlby byla hrůza a vyhrálo tzv. větší zlo. Bohužel lidi mají krátkou paměť a nebo si ty hrůzy jetě nedávno minulé pamatovat nechtějí (bolševismus)! O to horší je, že opět těmto lidem pomáhají nazpět! *12* *16*
    • Dej si hadr na hlavu bude ti líp,tyhle keci o bolševismu jsou už trochu trapný,jak dlouho ještě budete strašit 30-40 let
      • Tak dlouho, jak dlouho bude pravda udržitelná!
  • Pana Zemana si moc vážím jako velmi vzdělaného,sečtělého a chytrého člověka.Přeji mu do dalšího období pevné zdraví,hodně štěstí a aby se mu vyhýbali hlupáci a pokrytečtí lidé.Jsem pyšný na takového pezidenta a jeho zvolení bylo logickým vyůstěním nálady obyvatelstva v Česku.Naopak ve zvolení jeho protikandidáta mohli doufat jen velmi naivní lidé,nebo lidé kteří mají strach z prosazení zákona o nabytí majetku.Zdravím všechny slušné lidi a děkuji spoluobčanům kteří šli k volbám a panu Zemanovi dali hlas.Hezký večer pak všem.
  • Je hrozně protivnej a po každé otázce, co mu někdo podá se vykrucuje a nikdy na ní neodpoví. jedinej, kdo si to nenecha llíbit, byla Věra Čáslavská.
  • Hodně štěstí v prezidentském úřadě pane Zemane,at se Vám daří .
  • Panu Zemanovi přeji v prezidentování,jen to nejlepší a aby to vše ustál, ty drby,jak ho lidé napadají v tisku atd.,A at se mu vše daří,v osobním a prezidentském životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit