Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arogantní je teda děsně *10*
  • Pane Zeman, je normální aby starostové měly vlastní politickou stranu,, STAN,,nebo TOP09 s podporou starostů,,. Jak to funguje jinde v EU. Starostové jsou povinni se podřídit nařízeními státu, zatím se stát řídí podle starostů. Proč není zavedena přímá volba starostů. Ono být storostou je velmi dobrý byznys i na malé vesnici. Všechny zakázky, nebo jakékoliv práce pro obec, provádějí pouze příbuzní, rodina a kamarádi. Tito příbuzní mají postavené nebo velmi dobře zrekonstruováné rodinné domy s pomocí finanančních a technických prostředků, které obec vlastní. Ostatní musí tvrdě platit. Pokud nejste sympatizan TOP09 máte utrum. V obcích kde vládnou storostové pod vedením TOP09 se v 90% věnují své politické straně. Běžný občan je pro starosty přítěž. Navíc tito starostové zavadějí mezi občany neklid. Jsem pro dvě volební období starostování a po skončení funkce prokázat nabytí majetku. *16*
    • STAN jsou samozvanci, kteří se neptali na souhlas starostů a Sdružení nezávislých v obcích ČR. "Svezli" se na jejich popularitě. Většina starostů je z jiných stran, občanských sdružení a Sdružení nezávislých kandidátů s odlišným programem od "gazdíkovců". Korupcí je nakažený a prorostlý celý systém od "vrchu až dolů" (Ryba smrdí od hlavy).
      Starostové a jejich zástupci by měli být voleni přímou volbou (jinak se to národ nenaučí) maximálně na 2 období (souhlasím s vámi), ale jako neuvolnění. Denní řízení OÚ, provozních záležitostí obce atd.je záležitostí pro profesionála - jmenovaného tajemníka s patřičnou kvalifikací. Úkolem zastupitelstva, v čele s neuvolněným starostou, by mělo být určení koncepce rozvoje obce, udržovat, korigovat a rozvíjet tuto koncepci. V neposlední řadě zajišťovat kontrolu práce profesionálního aparátu a naplňování koncepce rozvoje obce.
  • Jeden z nich vyhrát musel a vyhrál pan Zeman...No a teprve čas ukáže, jestli to byla dobrá,nebo špatná volba...
  • Lidi vy jste magoři. *13*
  • Jsem velice ráda,že zvítězil pan Zeman,který je vzdělaný , umí držet slovo a nezapletl se do korupčních afér. Pan kníže se k nám vrátil pro majetek,a nic jiného jej nezajímá.Neumí česky,je jen loutka pražské mafie, která je nepříčetná, protože nemuže tahat za provázky. Divím se vzděláným lidem a umělcům, že to neprohlídli.Hlavě se chtějí tyto lidé vrátit na hrad a mít moc.Nedovedu si představit, že by zvítězil kníže. Následky jeho vlády by byly nevratné, velkoryse by souhlasil se zadlužováním, restitucemi a nedovedeme si představit co ještě by na nás Čechy vymyslel.Tyto volby zachránili komunisté a sociálně smýšlející lidé. Dík jim za to. Majka
    • Diskonte, až Ty prohlédneš, to bude teprve rána...
  • nevím co pořád máte já jsem moc ráda ,že to vyhrál Millš Zeman a né nějaký huhla který je ve vládě už 8let a poslouchá toho Kalouska, který se nám občanům směje do očí,chtělo by to tam vyměnit celé Nečase a ty podobné slibotechny co si sami zvyšují vyplaty.Takže fandím Miluši Zemanovi a uvidíme jo? *14* *3* *14* *3* *4* *3*
    • Tohle je typické... "Jsem ráda, že vyhrál Zeman..." a dál to nepokračuje "protože je takový a makový", ale ihned následují údery na protistranu... Copak neumíte napsat třeba: protože krásně lže, že umí urazit koho potká, umí chlastat 1. ligu, padá s noblesou ze schodů i do schodů, nejvíce zadlužil zemi v dobách hospodářské prosperity, že se stal hrdým otcem klientelismu, tunelování a korupce v naší zemi, dehonestoval politiku jako takovou a další a další, na výběr je toho velká spousta...
  • nemohu nic dělat výsledek voleb je jasný.Tento národ je nepoučitelný a má takovou vládu,kterou si zaslouží nejsem šťasten z vítěství Pana Zemana,posune to národ nejméně o l5 let zpět.
    Výsledek práce pana Zemana "je osonost pan Gross , šedá eminence pan Šloufa některé akce jako olovo a pod."
    Každá lež má krátké nohy a i pan Zeman bude jednou ze lží usvědčen.Jsem pamětník všech presidentů po roce 1945.O presidentu Dr.Edvardu Benešovi se toho napsalo hodně.V roce l948 byl vážně nemocen a Soudruzi Gottwald a spol. vyžili nemoci ku svému vítezství.
    Myslím,že památce presidenta Beneše nebude vydit,když jeho fotografie nebude viset ve Vaší pracovně.Oháníte se prvním presidentem TGM tentto náš první presesident byl člověk věřící,abstinent,člověkem max. pravdomluvným,který hájil heslo " nebát se a nekrást"
  • Myslím si,že čas ukáže,jaký bude pan Zeman prezident,ale když čtu některé příspěvky,je mi úzko z toho jak se k sobě vlastně chováme.
    • Paní Věro, Vy asi budete zastánkyní pořekadla: Kdo po Vás kamenem, Vy po něm chlebem? Opravdu si myslíte, že by to tak fungovalo?
  • swm strasne rada ze volby vyhral zrovna pan Milos Zeman :)
    • je to hrůza že vyhrál p. Zeman představitel hrubého chování, manipulant, a více se nechci vyjadřovat čest práci *10*
  • ..Miloš Zeman !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit