Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Zeman je chytry,to mu nikdo nebere,ale take pohotovy co se tyce vytacek,zase takovy rovinar neni a navic posledni dobou co se dostal do nominace ousobi moc sebevedome a nafoukane.To,ze vyhraje Zeman se suska uz dlouhou dobu. Muj kandidat tedy nebyl.
  • Vážený Miloši,jsem velice ráda,že jste vyhrál volby.
    Velice se mi na srdci ulevilo.
    Konečně si nahoře na ty grázly někdo došlápne.
    Zůstaňte přesně takový jaký jste-svůj.
    Hodně štěstí...
    • Každému,kdo má svou zemi rád se muselo ulevit!!!
    • já s váma souhlasím jsem také moc ráda že vyhrál Miloš Zeman *14*
    • Mileno, jak si asi grázl došlápne na grázly?
  • gratulujeme vam k vitezstvi v prezidentskych volbach, mame dotaz prijedete nekdy do frydku-mistku dekuji skapovi
    • Kdo si asi myslíte, že vám tady odpoví? Snad ne váš prezident z lidu?
      • ne vole to ty tu odpovídáš *12*
        • Martino, Martino, vy jste asi pěkná míčohlava, že? Projevujete naprosto stejnou kulturu, jako Váš klátivý bazilišek...
  • Pro mě je pan Zeman přijatelnější než pan Schwarzenberg, takže já jsem s výsledkem voleb spokojená
    • Já bohužel ne...co se dá dělat.
      Nepopírám, že pan Miloš Zeman je chytrý, vzdělaný muž, má rozhled a vědomosti. To vše má ale i pan Karel Schwarzenberg, který - na rozdíl od svého protivníka - zůstal i po tomto předvolebním blázinci čistý a nepošpinil se špinavými praktikami, jen aby se dostal do křesla. Všechna čest panu Schwanzerbergovi, pro mne zůstává nadále vzorem slušného politika, škoda, že jich máme už jako šafránu.
      • Pan Karel neví ani kolik bere důchodua je jen takoví malý šašek co mu někdo napovídá do ucha to Miloš ví jak mluvit a nebude to mít jednoduché v té skorump.vládě *16*
        • Bože Martino, nedokážete pochopit, že pro někoho není na prvním místě výše jeho důchodu, ale že má daleko jiný žebříček hodnot, než ubohá chátra okolo Zemena, pro kterého existují jen funkce založené na slibech pro lůzu, která mu to žere? To jste vážně tak jednoduchá? Nebo naivní? Nebo obojí?
  • Co jsi to národe provedl,takového jizlivého vola v čele státu.Stačilo,když byl ve vládě,nic pro stát neudělal,zadlužil,zavedl korupci a vychoval zloděje.Tomu máme věřit!
    • a cos udělal ty ty .... když byl Zeman ve vladě zvíšila se mateřská a zavedly se platební karty nevíš ale vůbec nic jen pomlouváš *12*
      • Martino, běžte zpátky do školy... Jste hanbou zdejší diskuse...
  • To bude trapas takovej č.... jako prezident!!! *12*
    • Proč ta vulgarita? Ani já nejsem z výhry pana Zemana nadšená, ale lze to formulovat jinak.
  • GRATLUJI TI MILOŠI!!!! Věřím, že budeš lepším prezidentem, než ten podělanej přiblblej kníže, kterej neumí ani pořádně česky a navíc já bych se styděl za takovýho senilního dědka, kterej neumí ani hodit svůj hlasovací lístek do urny. A vůbec mě nezajímají ty jeho výmluvy, že ho rozhodili novináři a házet svoji chybu na někoho jinýho, jak ubohé, že... Kníže táhni zpět do Rakouska!!!! Děláš nám tady jenom ostudu!!!!
    • Rigil - když to tak čtu, je mi úzko, protože tady je vidět, kdo pana Zemana volil a děsí mě, kde je dneska celá naše společnost, když mohl být pan Zeman zvolen.
      • O něco výše jsem to psal také... Volili ho přesně ti, které oslovuje sprostá arogance Zemana, lži, vytáčky a antikampaň...
    • Pane "Rigil", i já gratuluji panu Zemanovi, ačkoliv jsem ho nevolila. Člověk musí umět i prohrát.
      Ale zajímá mě, proč tolik zášti a sprostoty? Kde je demokracie? Proč neumíte vyslechnout jiný názor a když s ním nesouhlasíte, vyjádřit to slušně? Mohu vás ujistit, že jsem ráda, že nepatřím k voličům stejného kalibru, jako jste vy. Snižovat se k podpásovkám nebylo a není v povaze pana Schwarzenberga - proto na ně většinou ani neodpovídal. I proto možná nezvítězil, protože, bohužel, lidem je stále "blízké" házet špínu, lži a nepravdy - viz i vaše reakce.
      • Mluvíte mi z duše... Manýry typu slaboduché a prázdné antikampaně namířené proti druhému kandidátovi, lež a sprostota, byly a jsou doménou levičácké lůzy. Tu oslovuje pobodbné jednání, ke kterému se snížil i Zeman a dostál tak své pověsti samolibého a arogantního klátila, který do politiky zanesl onu pověstnou nenávistnou atmosféru, díky které jsme také tam, kde jsme...
        • To jste myslel asi pravičáky ne ,protože to je přesně jejich parketa a média mají v zádech.Jsem rád ,že tenhle národ má ještě svůj názor.......
          • Vy jste ale hlupák...
            • Michale,jsem neuzajatý čtenář dnešní diskuze,ale to co si Ty dovoluješ je adekvátní k tomu,co jsem prožil na vlastní kůži od agitátorů knížete
              dovršené vše tím,že volební obálku ve druhém kole jsem obdrželm s dvěma
              lístky..hádej asi s jakým jménem ...přece K.Š.JSI TRAPNÝ...co chceš dokazovat...jsi pro mně lidský odpad...promiň,ale pro svůj věk již každému prtomci tykám..........
  • proboha to snad ne
  • Tady už nejde o to kterej Lojza to vlatně vyhraje,ale je to boj Levice-Pravice! *16*
  • Pan Zeman lže, jak vyplývá najevo, to by si neměla budoucí hlava státu dovolit, on se spoléhá, že v televizi ho uslyší hodně lidí a že to potom dementuje, to už mnoho lidí neví.
    Když je schopen kvůli zvolení tak špinavého boje, co se lze od něj nadít potom? Kde máte záruku lidi, že svoje sliby splní?
    Volím pana Scwarzenberga, tam ty záruky jsou. Zatím nebyl přistižen ani u jediné lži ve své kampani.
    Někteří vyčítají panu Schwarzenbergovi, že byl dlouho mimo svou vlast, to byl, jako jedenáctileté dítě šel s rodiči pryč, vrátil se hned, jak to bylo možné a od té doby pracuje v politice, zatímco pan Zeman si odskočil z chalupy, jestli ta volba náhodou nevyjde a potom se tam chce zase vrátit, tak o co mu jde? O nás asi moc ne.
    • Není pravda Zeman je lepší prezident
    • SCHWARZENBERG-to by byla ostuda naseho uz tak zbedovaneho a rozkradeneho statu.Prezident ma mit dustojne vystuponani a mluvu a ne vypadat jako pod praskama.Pan SCHWARZENBERG uz nema ani silu aby pri svych projevech a prezentacich stal na nohou.To fakt nejde!Nejsem ani pro pana ZEMANA.Prezidentem by mel byt nekdo,kdo vi jak to chodi v opravdovem zivote!Skrachovali politici a knizepani nam moc nepomohou!
    • Paní Jano, souhlasím s vámi. Navíc lidé příliš rychle zapomněli na dobu vlády jediné strany = KSČ.
      Proč asi pan Zeman požádal komunisty o podporu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit