Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Já Donutila moc teda nemusím
  • Také bych to ráda viděla *2*
  • Dobrý den, včera jsem shlédla Váš výkon v Národním divadle ve hře Naši furianti a musím Vám pogratulovat, protože jste se mi líbil nejvíc, byl jste prostě skvělý a mě moc sympatický, vždy jste mě pobavil nejvíce. Jednička. *4*
  • Milý pane Donutile , přeji vám hodně zdraví, štěstí lásku , at se vám daří fanoušek Václav *3*
  • Pelísky,tady byl Donutil moc dobrej
  • Directioner5
    To rozhodně je! Jednou jsem to viděla ve škole a včera v Národním divadle, vážně jsem se tak nikdy nepobavila!
  • Ani já Donutila moc nemusím.Jedine kde byl dobrej je film Pelísky
  • Sluha dvou pánů ve vašem podání, bezkonkurenční! *1*
  • vše nej........ *4* *4*
  • Donutila teda moc nemusim, radeji uznavam z nasi kinematografie :
    - Vlasta Burian, Werich, Mensik, Hrusinsky, Z. Sverak, B. Polivka atd atd atd.
  • Ahojte, poílám odkaz na zatím neoficiální stránku M.Donutila na facebooku a budu rád, když mi pomůžete, aby se propojila s fanklubem a stala se z ní tránka oficiální. JSTE VŠICHNI ZVÁNI!!!
    http://www.facebook.com/#!/pages/Donutil-Miroslav/451669408184155
  • Dobrý den! Mám na facebooku udělanou stránku Miroslav Donutil a všechny zvu.
    Ale chtěla jsem poprosit, zda někdo neporadí, kde najít program vystoupení a akcí Mirka Donutila? Děkuji! *3*
  • Pěkně uvadite trampoty a mam cd s vama jak uvadite herce a diskutuje te o balade pro banditu a my se tak zasmějeme nějake scence i nase dcera to posloucha a to ji tento mesic bude 5let.At Vam to porad jde posluchci z moravy rod.kučírkova *5* *4* *3* *15*
  • ..tento díl se vůbec nepovedl..vůbec ne..trojka je dobrý,tohle je za 5,nedostatečný.. *6*
  • Dnes jsem koukal na pořad s Kvitovou, Kolářem a Berdychem a nebylo to ono. U Donutilo jsem zvyklý na lepší výkon. Je buď vynikající nebo dobrý. Tak dneska to bylo jen tak tak dobrý. On to asi ví. Je to velkej borec a byl bych rád aby ještě dlouho byl. Hodně zdraví Mirku Donutile!
  • wauworld
    Ach jo.....sice je to náhoda ale stejně (pořad je předtočen)..urážet Václava Havla den před jeho smrtí..to se teda fakt nepovedlo !!!! *16*
  • Sluha dvou pánů včera nejlepší *4*
  • wauworld
    CÍLOVÁ SKUPINA POŘADU TRUMFY MIROSLAVA DONUTILA !!!

    Nalezená na internetu ..
    Starší lidé,hospodyně,přednostové,ženy,lidé z menších měst,lidé z vysokými příjmy,vysokoškoláci...

    No já spadám do dvou z těchto kategorií a přesto mě to nějak nechytlo..Kde soudruzi udělali chybu :-) ?
  • ŘEKL TO NEBO NE ANEB JEDEN NÁZOR :(NEVÍM JESTLI JE PRAVDIVÝ)

    Pane Donutile, dne 20.1.201 bude ČT natáčet Váš pořad na Chyšském zámku s panem Josefem Váňou a Karlem Gotem.
    Když Josef Váňa vyhrál Velkou Pardubickou v roce 2010 po sedmé, vítali jsme jej před Chyšskou radnicí. Já jsem mu pogratuloval a řekl jsem mu, že sedmička je sice hezké číslo, ale Karel Got, že má 30 slavíků. Na to mi Josef Váňa odpověděl, že Got pouze otevírá
    pusu a nedá se to srovnávat s Velkou Pardubickou.
    Jestli tuto zprávu budete číst do 20.1., nezeptáte se
    na tuto skutečnost Josefa Váni v tomto pořadu?
  • OPRAVDU NEVHODNÉ DOTAZOVÁNÍ !!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=-gzI0qAOTyA&feature=channel_video_title

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit