Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Skvělý umělec

    Plne s tebou souhlasim,je to slunicko *15* *15* *14* *14*
  • Re:

    Holcicko ty jsi zrejme obrovska krasavice,ale u pana Donutila vubec nezalezi na tom jak vypada,ale jakou ma dusi a ta je jiste uzasna,soudim podle roli ve kterych jsem ho videla. *14*
  • Skvělý umělec

    vynikající herec a bavič. Jako člověk je velký sympaťák a při jeho vyprávění mám záchvaty smíchu. Díky.
  • Re: Vidím tě

    Pane "herec disletik",
    Vaše kritika je sice tvrdá a dalo by se říct konkrétní, ale copak jste dokázal Vy? Nebo Vám pan Donutil překáží ve Vaší tvůrčí činnosti?
    Bylo by velmi dobré, abyste také předvedl své umění na prknech znamenajících SVĚT. Možná byste uspořil výškou svého honoráře nějaké peníze i kdyby ta zábava s Vámi by stála za všechny peníze, že?
  • pochvala

    Vážený pane Donutil když vás vidím a slyším vaše vyprávění vždy zapomenu na svoje problémy jste opravdu lepší než vyhlášený psycholog moc děkuji Jana *4*
  • pochvala

    Mirek je i úžasnej ve Sluhovi dvou pánů, tam svítí, září a lidi už smíchy ani nedýchají a jemu to nestačí-fakt si super Mirku-fandim!!! *3*
  • Revizor

    Vaše účinkování v divadelní hře Revizor bylo fantastické, celá naše třída si pochvaluje že sehnala lístky a že sme představení viděli.
  • dotaz

    pane Donutile nemohu se dopátrat jestli máte nějaké vystoupení mohl by jste mě prosím zaslat nějaký plán Vašich vystoupení, chtěli bychom se na Vás přijet podívat celá naše firma.Moc děkuji Jan Soustružník Plzeň adresa info@janperi.cz
  • 3+1

    Viděl jsem 3+1 s vámi škoda že nemůžete slyšet můj potlesk.
  • Vaše kazety

    Vážený pane Donutile,touto cestou sem Vám chtěla mockrát poděkovat za nahrání vašich kazet Pořád se něco děje,Furt ve střehu a Ptejte se na co chcete ,já na co chci odpovím-jsou úžasné!
    Můj dědeček teď vytáhl z garáže staré kazety a já tam našla tu vaši-je skvělá!!Když jsem ji poslouchala válela jsem se smíchy po zemi *15* Váš hlas a obrosvská slovní zásoba je úžasná a dokonalá *14* Děkuji
  • Skvělý

    Hrozně moc ho obdivuju už od malinka,kdy jsem ho prvě viděla ve hře Sluha dvou pánu.Ač sem na tý hře byla už asi 10x vždy se směju.Mám strašně ráda veškerý role p.Donutila.. Je vtipnej,pohotovej,originální,má geniální hlas.. Prostě obdiv a potlesk.!!!
    Přeju ještě spouusty let na jevišti a na obrazovkách!!
  • Balada

    Ahoj všem.
    Musím se přiznat, že mně se Balada pro banditu moc líbí a moc mi pomáhají písničky z této balady. Když je mi smutno tak si je pouštím a zazpívám, mám špatné zdraví( i když je mi teprve 40 ) a písně nazpívané panem Donutilem jsou pro mě balzámem na duši. Děkuji Vám za to pane Donutile. Slyšela jsem je i v podání jiných zpěváků, ale ani jeden se Vám nemůže rovnat.
  • Malinovskij!

    Jen stručně:mám k dispozici historku o pobytu gen.Malinovského v Hustopeči u B. Ideální k převyprávění panem M.Donutilem.
    Je naprosto pravdivá a má výbornou pointu.Pokud by mistr měl zájem,ať kontaktuje moji mailovou adresu. F.J.Brno, Novotného 5
  • nikola šuhaj

    To je fakt, v Baladě byl jako Nikola naprosto úžasnej a to jak na divadle tak na ve filmu, moc se mi líbil i sluha dvou pánů- to jsou podle mě vrcholy Mirka Donutila. A co říci k různým sprostým vzkazům na téhle stránce? Já pana Donutila neznám, takže těžko můžu hodnotit jeho lidské kvality,pokud ho někdo osobně zná a má na něj takovýto názor tak prosím, ale pokud ho osobně neznáte, prosím vystříhejte se podobných vulgarit. Děkuji
  • balada...

    Mě se kdysi Miroslav Donutil hrozně líbil jako Nikola šuhaj v Baladě pro banditu, je to krásný film a on s mladičkou Ivou Bittovou jsou hrozně krásný pár a jejich milostné scény jsou jedny z nejněžněji natočených.
  • dobrý večer

    Dobrý večer,mám dotaz.Kdy budete mít vystoupení v Českém Krumlově? Nějak jsem vše zmeškala,byla jsem 3 roky v Holandsku...Lucie
  • Vážený pán Donutil!

    Vážený pán Donutil!

    Všetko najlepšie k Vašim narodeninám , veľa zdravia,šťastia a pekných pracovných
    príležitostí a radosti v osobnom živote

    Vám zo srdca praje Andy
  • Narozeniny

    Pan Donutil je velmi dobrý herec,líbili se mi filmy jako třeba Pasti,Pasti,Pastičky,3 plus 1 s M. Donutilem a další.Chtěl bych mu k dnešním 57. rokům blahopřát a popřát hodně štěstí v životě.
  • Balada pro banditu

    Nedávno jsem poprvé viděla Baladu pro banditu a mám pro to jediné slovo - úžasné! úplně mě to nadchlo a vůbec jsem netušila, jak pěkný film to je. Takže kdo jste to ještě niděl, podívejte se. A Miroslav Donutil jako Nikola Šuhaj je prostě neodolatelný *4*
  • kritikum

    Ti co ho tu pomlouvate tak jste bud uplne vyli....y,nebo je vam 12 a jiz mate svuj vlastni tatinkuv nazor,nebo zkratka zavidite,me je uplne fuk jestli pan Donutil nekde nejakou povidku ukradl,protoze je tu od toho aby lidi bavil a to bez toho aby prichazel s novymi a novymi pribehy nejde,a ze je nemohl v zivote stacit prozit musi byt kazdymu jasny,hlavne ze se u toho zasmeju a chtel bych videt toho pana - co byl jak tu nekdo rekl o tu povidku okraden jak by ji ten »kamarad« pana Donutila rekl pred tisici lidma na jevisti nebo v televizi-tak aby se tomu nekdo vubec zasmal a vubec bych hrozne rad videl nekoho z vas kazdy den po dobu 10-20 let rikat neco vtipnyho-a to nejen v televizi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit