Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jana291995

    Re: Re: Re: Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    kikinka13:máš pravdu!!
  • kikinka13

    Re: Re: Re: Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    Jj chce to vidět aby nešlo o podvod když se každej podepíše tak tomu nebude věřit. Chce to třeba tu fotku...
  • avrilka-aja

    Re: Re: Re: Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    *9*
  • jana291995

    Re: Re: Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    proč?!!jiná možnost není!!xD..leda že bys měla mega sbírku,a vyfotila sbírku!!
    Já mám doma sbírku plakátů všch interpretů,a možná že to prodám,mám jich přes 200!!!ale asi si je nechám!! *1*
  • avrilka-aja

    Re: Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    Já taky!Fotit se,ale nebudu je jiná možnost???
  • jana291995

    Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    tak já du do toho!!!PŘÍÍÍSAHÁÁÁM!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • kikinka13

    Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    Já bych byla pro klíďo se s tim vyforim:) Kdyby to takhle udelali vsichni lidickove co jsou v jeho fanclubu bylo by to upe super *1* Kdo je pro??? *3*
  • avrilka-aja

    Re: Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    Jsem pro!Tolik bych se do něho klidně zamilovala jenže mám kluka kterého miluju víc.Znáte to přísloví?Musí ztrávit nějaký čas s tím koho zbožňuje,aby pochopila koho miluje!
  • jana291995

    Re: MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    A ještě by jsme to mohli poslat na ten jeho profil na twitpic nebo jak to je!!napsaly by jsme mu to do komentářů,všechny fanynky!!!!PLOŠÍÍÍÍM *14*
  • jana291995

    MITCHEL MUSÍ DO ČR+jeho new cd!!

    Nejdřív bych se chtěla zeptat jestli někdo nevíte kde se dá sehnat to jeho CD MITCHEL MUSSO!!!Já ho sháním všude,ale nikde ho nemůžu sehnat!!:-(
    No a ted to nejdůležitější!!Mě s Carou napadlo..no napadlo tomě,je jenom na caře jestli pomůže!!
    Takže jsem vymyslela že ten kdo má doma nějakej plakát,CD,ůstřižek cokoliv s Mitchelem,tak by se s tím vyfotil,a poslali by jste to na jeden mail,a pak by jsme z toho udělali pár videí!!Je to na Vás,jestli ho tady chcete,já teda rozhodně jo!!!!PROSÍM pomozte nám..a pak by jsme to rozeslaly tady na osobnostech lidím co ho mají ve fanclubu,a taky bychom je poprosili..tak co tomu říkáte?!!! *7* prosííím *14*
  • jana291995

    Re: Re: Re: Re: Re: HEJ?

    já myslím že Mitchel by nechodil s nějakou tou...víte co myslím!!vypadá na sympatickou holku!! *4* ale zdání klame!!
  • kikinka13

    Re: Re: Re: Re: Re: HEJ?

    No asi každej trošku žárlí *1* Jestli je ta holka f poho a není s ním jen kvůli práchům tak je to ok.. Taky jim to přeju *14*
  • jana291995

    Re: Re: Re: Re: HEJ?

    no já teda žárlím!!!Víte jak ta holka musí být štastná?!!každá 2 holka by ji to záviděla!!!!Musíme něco podniknout,nemůžem se na to jen tak dívat *1* *15* musíme zařídit aby se rozešli!!! *15* ne,hlavně aby byl štastnej!!!Ae ta holka není moc vošklivá!!docela hezká!!taky bych chtěla s Mitchelem jezdim na turné!! *9*
  • justik

    Re: Re: Re: HEJ?

    neříkám že jsem něják hodně žárlivá *1*
  • avrilka-aja

    Re: Re: HEJ?

    Tak já žárlívá nejsem.Mám kluka,ale trošku zažárlit musím! *1* *1*
  • justik

    Re: HEJ?

    taková diskuze je tam taky *1* ale u té fotky je napsaný že míří do Kolumbie takže jsou v autobusu s ostatníma lidma a to nevím jestli by byla bez trička *1* ale stejně mi připadá takový blbý,že dává na internet fotky jak se líbají *7* zvlášť kvůli nám-žárlivým fanynkám *16* *1*
  • justik

    Re: HEJ?

    možná má jenom tričko bez ramínek...možná *13*
  • jana291995

    HEJ?

    nejpřipadá vám že je tady ta Mitchelova holka nahá?
    http://twitpic.com/clgfs
    M ně teda jO!!
  • justik

    Re: FACEBOOK

    jj je-http://www.facebook.com/home.php #/mitchelmusso?ref=ts *14* *14* je upe úžasnej!!! *14* *14*
  • justik

    Re: Re: Re: zadaný?

    asi určitě *9* *9* tady jsou fotky kde je jasný že jsou určitě spolu http://twitpic.com/photos/GIAMANTEGNA.Nj škoda ale přeju jim to *14* šťastná holka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit