Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lissi117

    Re: Mitch v Čr???

    Teď jezdí po celé USA a koncertuje a na facebook se nedávno ptal jestli někodo chce aby přijel k nim do města a prodává lístky, kež by přijel k nám!!! *14*
  • lissi117

    Re: luv ho

    a Speed Dail
  • Re: prosím ozvěte se

    MBC v češtině dabuje Chrise myslím, stejný dabér jako Olivera v Hanně Montaně ale jak je to v originálním anglickém znění to nevím.. zkus zagooglovat, třeba to něco hodí *4*
  • missmartinqa

    srry za reklamu

    ahojky jukněte plsky na můj blog missmartinqa.blog.cz,pište komentíky a hlasujte v anketě fotka měsíce...děkuji..xD *15* *3*
  • avrilka-aja

    Re: prosím ozvěte se

    Nezlob se!Je tady málo lidí a nemusí si všímat všeho!A pokuď bych ti měla odpověděť asi ne.
  • prosím ozvěte se

    Proč jste se mi ještě nikdo neozval?
    *16*
  • avrilka-aja

    Je můj nejoblíbenější zpěvák a herec!

    Je můj nejoblíbenější zpěvák a herec!On je prostě BEST!
  • ...

    Já mám Mitchela ráda... *4* myslím, že je úplně v pohodě a na nic si nehraje jako ostatní kluci v jeho věku! *3*
  • mitchel

    já ho upa moc miluji on je upa krasnej ja bych ho tky chtela videt na vlastni oci aspon 1
  • missmartinqa

    luv ho

    twl..desne moOoOc ho miluju..upe nehorazne...nej pisnicka od nej je last forever a walk away...*MUCK* *3* *8* *14*
  • prosím ozvěte se

    Můžu se zeptat nehrál Mitchel Musso v Monster Buster Club toho Danyho?
    Prosím odpověste
  • pata1618

    .....

    on je thag roztomilej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nicolette093

    Mitch.)

    Mitchel Musso je strašně krásnej *14* ...mooc bych si přála, aby to dali s Emily dohromady:**
  • kikinka13

    Mitch v Čr???

    Já bych ho chtěla aspoň jednou pravdu vidět... *14* Ve skutečnosti musí vypadat ještě víc super něž je *14* Nevíte jestli nepřijede někdy koncertovat do Čr? *4* *14*
  • Boží kluk

    je proste KRASNY!!!!!!!!!! *14* *14* Kdyz ho vidim *14* *14* ale *13*
  • :)

    neznám ho, ale je mi sympatické, že se narodil ve stejný den i rok jako já :-D... hned má u mně plus *5*
  • nikoule0

    Všechno nej...

    Všechno nejlepší k 18ctinám..
  • :-***

    Náš chlapeček je plnoletý :-*** xD mno v nasi zemi ano xD ...VŠE NEJ!! a at nam to vyjde xDDD
  • lissi117

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 18. narozeninám a ať se ti splní všechna přání!!!
  • makisecek

    Re: happy birsthday

    *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit