Přejít na výpis diskuzí

Mitchel Musso

OSOBNOST 30.6.2007 
402 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikinka13

    Re: Re: zadaný?

    Jj asi jo *9* A tady to je holka co měl ještě přední Shawn.Ta vypadá jako normální .
    http://www.youtube.com/watch?v=tgVfQH2_I6I&feature=related
  • justik

    Re: zadaný?

    jj má holku, *9* jmenuje se gia mantegna tady je video jak jsou spolu http://www.youtube.com/watch?v=iv79 zCBH1kw
  • jira1

    FACEBOOK

    AHOJTE NEVÍTE JESTLI JE MITCHEL MUSSO NA FACEBOOKU A JESTLI JO JAKOU TAM MÁ ADRESU DĚKUJU VŠEM CO ODEPÍŠOU P.S. JE FAKT SKVĚLEJ *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: zadaný?

    taky mám Mitchela ehm ráda *1* jen bez tolika emocí *1* ale o jeho milostném životě nikde ani zmínka.. jistě, je to jeho věc ale višjak *1* v jeho písničkách zpívá o tom, jak dívku ztratil, jak ji nemůže mít a tak dál.. jsem docela konfjůsd
  • jana291995

    Re: Re: Re: zadaný?

    *1* jo,ale slušelo by jim to!!!!Mitchelík je fajnej!! *14*
  • kikinka13

    Re: Re: Re: Re: ČR?

    Tak když máme tady jeho fanklub 901 lidi už což je super ,tk by to chtělo nějak sepsat a poslat mu to žhe 901 lidí má o něj zájem to je dcela slušný číslo *4*
  • Re: Upe best

    zrovna If I Didn't Have You se mi jako jedna z mála nelíbí *5*
  • Re: Re: zadaný?

    možné to je, ale třeba fotky společně nikde nemají..jen z toho klipu a z různých premiér, kde je to spíše formalita..takže nevím *4* a dost mě to jebe *1*
  • staniczek120

    Upe best

    Ahoj vsem hele Mitchel je vazne nejlepsi..a jestli jsou s Emily s
    polu tak je to dobre preju jim to,jo a tu jejich pisnicku..If didnt have you posloucham porad je beest...
  • avrilka-aja

    Re: Re: Re: ČR?

    Asi ne.Bylo by to divný!8 letý prcek a přemluvil Mitchel Mussa aby udělala koncert v praze,trochu blbý ne?
  • avrilka-aja

    Re: zadaný?

    No vypadá to že hodí s Emily Osmentovou.A asi je to pravda!
  • jana291995

    Re: zadaný?

    taky bych ráda věděla jestli někoho má!! *1*
  • zadaný?

    no nikde jsem nenašla, jestli je zadaný či ne? myslím, jestli mu to teda vyšlo s Emily Osment nebo tak něco? ví tu někdo něco?
  • Re: RE:ČR?

    myslím, že na ofiko stránkách něco takového je.. koukněte na mitchelmusso.com, byla tam 'reklama' na podporu toho, aby Mitchel navštívil Prahu..snad to není kachna, já to podpořila *4*
  • jana291995

    Re: Re: RE:ČR?

    To je skvělej nápad!!!Já se připojuju!! *14* a pomůžu
  • jana291995

    Re: Re: ČR?

    myslíš že by tě poslechl?
    Ale bylo by to suprový,kdyby přijel!!Moc bych ho chtěla vidět!! *14*
  • avrilka-aja

    Re: RE:ČR?

    Naše škola!No jasně!Naše škola!Psala jsem stížnost na novu.Celou školu a pár známejch lidí jsme přemluvili.A proč jsme psali stížnost na novu.Na prázdniny jsme chtěli Comeback
  • kikinka13

    RE:ČR?

    Bylo by to skvělý kdyby přijel :) Hele mohly bysme udělat nějakou kampaň nebo petici a pak mu to hromadně všichni poslat:) Třea by se chytnul... Ae neim kdo by všechno byl ochotnej to udělat *9*
  • avrilka-aja

    Re: ČR?

    Hmm:-(Kéž bych měla jeho email!V Bravu píšou emaily hvězd!Teda někdy.....Bych mu napsala ať přijede!
  • jana291995

    ČR?

    Ahoj,Mitchelík je krásnej kluk!!myslíte že někdy přijede do ČR?..to asi ne!!my jsme totiž tak malej stát že ani neví že nějaká ČR je!!!Proč nejsme američanky?..měli by jsme k němu blíž!!Chjo *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit