Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

    zaskočená.....................

    Nikdy bych sem neverila že Ben A Monika Bagarová budou spolu ale přeju jim to
    • Re: zaskočená.....................

      moniko moc ti to přeju že se ti daři si frajerka aspon si něco dokázala na pomluvi se vikašli zaviděj ja sem rada že aspon ciganka je v superstaru tak se mněj *3*
      • Re: Re: zaskočená.....................

        Hey ty si asi úplně blbá kde si proboha vzala že je monika cigánka??? to si ještě nikdy žádnou cigánku neviděla??? *10* se podívej pořádně a pak tady piš že je monika cigánka a ještě tu píšeš at se na pomluvy vykašle přitom ten kdo ji tady pomlouvá ( že je cigánka) si ty tak sklapni!!! *5* *16*
        • Re: Re: Re: zaskočená.....................

          tak nevím kdo je tu debil že ona romika je ať se ti to líbí nebo ne otce má roma a mamu bělošku a jestli nevěříš běž na youtobe a najdi si tam její romský písničky co nazpívala *8* *13*
          • Re: Re: Re: Re: zaskočená.....................

            Přesně! Sama to říkala v Superstar , že je napůl romka.. *15*
  • Monika

    Moc se mi líbí,líbí se mi její vzhled i jak zpívá ! Má neuvěřitelný hlas *3*
    • Re: Monika

      Jo je to normalni ciganka ktera umi spiwat ale nerikam ze neumi spiwat ale neumi witahnout 2 a nebo 3 hlas tak jako ja mozna me uwidite we druhej ceskoslownskem superstar a pak si pisnem kdo je lepsi jestli tahle holcina a nebo ja ale nejsi spatna moni *5* *15*
      • Re: Re: Monika

        není,je to Rómka *1*
        • Re: Re: Re: Monika

          No a co jako ze je Romka! A umíš co ona? Tak raději nepíš . *7*
  • podoba

    taky vám připadá, že je strašně podobnáherečce z Vampire diaries- Nina Dobrev???
    • Re: podoba

      Jo...jsou si hrozně podobné...taky mě to napadlo tak jsem si napsala do google monika bagárová, nina dobrev a vyjela mi tadycta stránka a teď jsem to tady srovnávala :D
      • Re: Re: podoba

        Ta podoba tam trošičku je,ale až tak podobné si nejsou ... !
  • monča

    je super...hlavně má velký srdíčko!! *4*
  • :))

    Dyť to byla finalistka..:o)) proč tam teda píšou semifinalistka?? :(( *13*
  • bagarova.magupe

    Můj pokec.sk

    http://pokec.azet.sk/gold.monika?i9 =a3248e9bfc95 *14*
  • vrásčitá !!!

    No na to že je jí teprve 16 let,má dost výrazné vrásky pod očima ! Už by to chtělo plastiku !!!! viz:http://www.super.cz/clanek/4119 5-monika-bagarova-se-stala-novou-se xy-ikonou-celeho-slovenska.html
    (druhá fotka)
    • Jak plastika ?! co tady kecáš !?!
    • Re: vrásčitá !!!

      Hej to seš ty! Všude to píšeš určitě jen ty ,seš trapná s tou plastikou,je krásná a ze tvé strany je to jen závist protože seš určitě nějaká holka která je tak ošklivá že se raději nekoukne do zrcadla, prostě jen závidíš protože ona na to má a ty ne , tak jí dej pokoj ,seš looser prostě *15*
  • nikol.conkova

    ......

    Zdravím vás! Chci vám říct, že ani jedna osobna která tu psala že je Monika, Monika nebyla. Monču znám, a jediný co má je facebook..Pokec a podobný věci nemá! Taky můžete navštívit její oficiální stránku: http://bagarova.cz/
    Pokud chcete její pravej facebook,můžete mi napsat na email: conkova1@seznam.cz a nebo na facebook: Nikol Kokyová Čonková , ráda vám ho dám :-))
  • pavelkable

    Pozdravek

    Ahoj Moniko
    Já tě zdravím.Moniko ty ted nechodíš na Facebook že jse ani nelásíš ? Jak se ti jinač daří jsi ještě u nás v Trutnově ?
    Pavel Varga odepiš mi na Facebook nebo sem na osobnosti.cz Mám i meila cakajda@humlak.cz *3*
    • bagarova.magupe

      Re: Pozdravek

      včera sem tam přidávala foto z dovolené *14*
  • bagarova.magupe

    ahojte

    ahojte právě sem si udělala pokec.sk a jmenuji se tam monicka.monika.monca *14* *14* *3*
    • bagarova.magupe

      Re: ahojte

      teda monicka.monca
      • bagarova.magupe

        Re: Re: ahojte

        ne já pokec nemám *10* ale udělám si ho gold.monika *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší