Přejít na výpis diskuzí

Monika Bagárová

OSOBNOST 30.9.2009 
471 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJKY

    Ahojky Mončo.TENTO VZKAZ je pro tebe Moni:Chtěla bych ssse ttě zeptat jestli máš icq?A pokud ano tak mi napiš na vzkazy ju?Jinak jseš super nejvíc jsem ti fandila a posílala hlasy
    • Re: AHOJKY

      Ahoj icq mám.Monika(moncitabagarova@seznam. cz) *3*
    • bagarova.magupe

      Re: AHOJKY

      ahojky já icq nemám jenom pokec.sk a skype a mojí stránku www.bagarova.cz *14*
      • Re: Re: AHOJKY

        Mončo založila jsem si pokec.sk napíšu ti to na vzakzy ju?
        • bagarova.magupe

          Re: Re: Re: AHOJKY

          jo a jak se tam jmenuješ ??? *7*
          • dunajs10

            Re: Re: Re: Re: AHOJKY

            ja te miluju škoda že maš kluka *9* *9* *9* *9*
  • bagarova.magupe

    Všechny moc moc zdravím :o) Tak jsem asi před hodinkou dorazila domu.V Sázavě super včerejší..Akce..:-) Udělala jsem si menší výlet krásne prostředí super lidi byla jsem tam 5 dní kvuly nacvičování a vše se moc povedlo..Přeji hezký večer..Mončula :-*

    Všechny moc moc zdravím :o) Tak jsem asi před hodinkou dorazila domu.V Sázavě super včerejší..Akce..:-) Udělala jsem si menší výlet krásne prostředí super lidi byla jsem tam 5 dní kvuly nacvičování a vše se moc povedlo..Přeji hezký večer..Mončula :-*
    *14*
    • pavelkable

      Re: Všechny moc moc zdravím :o) Tak jsem asi před hodinkou dorazila domu.V Sázavě super včerejší..Akce..:-) Udělala jsem si menší výlet krásne prostředí super lidi byla jsem tam 5 dní kvuly nacvičování a vše se moc povedlo..Přeji hezký večer..Mončula

      Ahoj Moniko
      Srdečně tě zdravím ted právě tady čtu že jsi jse vrátila ze Sázavy. Moniko já jsem ti už tolikrát psal na meila na stránky karaoke testy tam mám do konce potvrzení že jsis mě přidala mezi své přátele.Psal jsem ti i na stránky Facebooku kde jse s polu byli přáteli v paměti mám že jednou jse spolu domluvíme aby jsme se sešli.Moniko já by byl moc rád kdy by jse naše přátelství obnovilo čekám na tvé potvrzení o přijetí do tvého seznamu přátel na Facebooku. Moniko jsi ještě u nás v Trutnově a kde bydlíš na hotelu v Trutnově ? Prosím odepiš mi bud to na Facebook nebo na meila můj e-mail je cakajda@humlak.cz a nebo mi odepiš i na tuto stránku osobnosti.cz děkuji ti moc. Pavel Varga Trutnov P.S.piš mi do 9.8.Nebo pak 11.8.jedu do lázní kde budu do 22.9.2010 *3*
      • bagarova.magupe

        Re: Re: Všechny moc moc zdravím :o) Tak jsem asi před hodinkou dorazila domu.V Sázavě super včerejší..Akce..:-) Udělala jsem si menší výlet krásne prostředí super lidi byla jsem tam 5 dní kvuly nacvičování a vše se moc povedlo..Přeji hezký večer..Mon

        JO DĚKUJI jo přijela sem a facebook mám Monika Bagarova a bydlím v brně *4*
        • pavelkable

          Re: Re: Re: Všechny moc moc zdravím :o) Tak jsem asi před hodinkou dorazila domu.V Sázavě super včerejší..Akce..:-) Udělala jsem si menší výlet krásne prostředí super lidi byla jsem tam 5 dní kvuly nacvičování a vše se moc povedlo..Přeji hezký večer.

          Ahoj Moniko
          Já tě srdečně zdravím.Ják jse máš a co
          stále děláš? Moniko Já jsem tě hledal
          na skype je tam tvé jméno Monika Bagárová z brna a nevim jak tě najdu zda máš přezdívku a tak dále? Prosím odepiš mi bud sem a nebo Facebook a potvrd mé přátelství na Facebook čekám ! Nebo mě odepiš na meil cakajda@humlak.cz děkuji ti Pavel Varga z Trutnova *3*
  • bagarova.magupe

    Zdravím všechny! :o)

    Zdravím všechny! :o)
    Tak právě si balím věci na školní a zároven poslední výlet:-( Už zítra odjíždím tak se moc těším..:-) Jinak děkuji za vaše zprávy jsem moc ráda,že si svámi mužu psat :-)Už pracuji na desce a mám pár písniček... které jsou skoro hotové a je to super myslím,že se Vám budou líbit je to v rytmu RnB a Pop.Tak Já vám sem zase něco pisnu jak se vrátím.. :-* Omlouvám se,že to není tak často,ale mám hodně práce.Moc děkuji.Přeji krásný zbytek večera. Monča :-* *14*
    • Re: Zdravím všechny! :o)

      Ahoj Moničko,

      těším se na tvou descu a určitě si jí poběžím hned koupit :), v Superstar jsem Ti fandila, máš krásný hlas!! Tak jen tak dál.. Měj se krásně a na táboře si to užij :). Pa Ivča
      • Re: Re: Zdravím všechny! :o)

        tedy desku, ne descu :D
  • bagarova.magupe

    chat s monikou bagárovou už dnes

    ahojte dnes chci s vámi uskutečnit chat ve 14.00 hod děkuji vaše monča přeji vám krásný pozbytek dne vaše monča
  • NEVÍÍÍM

    JJ... NEDÍVÁŠŠŠ,,, *3* *3* *3* *3* *3* *3* VERKÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • nevím

    ahojky mončo, díváš se na HORÁKOVI? *1* *1*
    • bagarova.magupe

      Re: nevím

      ahoj ne nedívám se na to
  • bagarova.magupe

    chat s monikou bagarovou

    ahojte 17.6.2010 s vámi tady uskutečním chat od 15.00 hod. děkuji vaše monča *14*
  • bagarova.magupe

    Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

    Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište! *14* vaše monča *14*
    • pavelkable

      Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

      Ahoj Moniko
      Já tě moc moc zdravím
      a čekam kdy jse mi ozveš? Já jsem stále na Fejsbuka a na Karaoke testy.
      Tak mi prosím odepiš.Pave meil cakajda@humlak.cz *3*
      • bagarova.magupe

        Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

        jo pokusím se nemám čas
    • Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

      Ahoj Moni proč vubec nechodíš na Facebook mě se po tobš moc stejská prosím až tam budeš dej mi vědět pls *9* *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

        chodíš Benem cristovanem prosimtě odepišmi zpívalas ustí nad orlicí a ja jsem myslela že spívaš 6 hodin tys ogazela libí se mi tvoje hudba adofan že to takle pujde dal odeš prosím *9*
        • bagarova.magupe

          Re: Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

          ahoj ne nechodím sme jenom kamarády a děkuju *5*
      • bagarova.magupe

        Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

        chodím *14*
        • Re: Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

          kedy chodis na facebook ked tam budes napis mi pleassss nikita.14@azet.sk
          ale na pokec napis nikita.14 jaj si velmi dobra spevacka naozajjjjjj *14*
          • bagarova.magupe

            Re: Re: Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

            děkuji ja občas zajdu na facebook a azet.sk sem neměla ale udělala sem si ho a je to Moni.Bagarova. *1*
        • Re: Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

          můžu se tě moni zeptat jestli máš lidé.cz? *14* *14* jsi best
          • bagarova.magupe

            Re: Re: Re: Re: Ahoj fanoušci!!!Jeslti máte nějaký dotaz??Tak mi napište!

            ahoj ne bohužel nemám *9*
  • PROSÍM ADMINKU

    PROSÍM ADMINKU, JESTLI BY NESMAZAL FOTKU KTEROU JSEM SEM PŘIDALA, MĚ TO NEJDEŮ JE TO FOTKA S MONIKOU V TŘETÍM ŘÁDKU OD ZHORA, PROSÍÍM MOC..NECHCI ABY TU BYLA. MĚLA JSEM NICK nikolconkova ,tak to prosím smaž !
  • monička je super

    monika je nej nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *1* *1* *1* *1* škoda že vypadla achjo *9* *9* *9* *16* *16* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší