Přejít na výpis diskuzí

Monika Zoubková

OSOBNOST 3.1.2008 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kerm

    Ordinace

    V Ordinaci teď už strašně dlouho nebyla!!! Viděla jsem ji ale v úkázce na úterní díl!!! Už se moc teším!!! *14*
    • kerm

      Re: Ordinace

      Už jsem skoro zapoměla, jak jsem jí dřív v Ordinaci neměla ráda. Teď, jak se tam po dlouhé době objevila jsem si ale opět vzpoměla! Její roce mi není vůbec sympatická!!!
      • kerm

        Re: Re: Ordinace

        Monika je náhodou fajn herečka!!
    • kerm

      Re: Ordinace

      V Ordinaci byla včera opravu super!!
  • kerm

    stejné jméno

    Jedna herečka se také jmenovala Zoubková. Ale Miluše. To ale asi nejsou příbuzné! Co?
    • kerm

      Re: stejné jméno

      Máš pravdu.Tak to určetě ne.
  • kerm

    Monika je nej!

    Monika je moje nejoblíbenější herečka. Líbíla se mi ve všech rolích co jsem ji viděla. A nebylo jich zrovna málo. Je prostě nejlepší!!!
    • kerm

      Re: Monika je nej!

      Je opravu NEJLEPŠÍ!!! *14* *14*
    • kerm

      Re: Monika je nej!

      Není špatná, ale vím o lepších herečkách!
    • kerm

      Re: Monika je nej!

      A v Ordinaci se ti taky líbila? Mě totiž moc ne!!!
  • kerm

    Operace Dunaj

    Nedavno jsem viděl film Operace Dunaj, kde hraje Monča Helenku a strašně moc se mi to líbilo. Hlavně tedy ta Moničina role!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Všem fanouškům Monči, kteří Operaci Dunaj neviděli, doporučuji!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kerm

      Re: Operace Dunaj

      Taky jsem tento film viděl, ale nijak mě neoslovil, nemám ráda tento typ filmů!!! Monika Zoubková se mi zde moc nelíbila!!!
    • kerm

      Re: Operace Dunaj

      V tomto filmu se také svlékla! No na to, že bylo v té době od porodu dcerky, tak měla docela kuráž!!!!! *9*
  • kerm

    ---------

    V poslední době o ní není moc slyšet a je to velká škoda. V Ordinačce je hrozně málo, už si ani nepomatuji, kdy tam byla naposledy! Měla by se tam zase vrátit. Nebo by alespoň měla hrát třeby v nějakém jiném filmu a nebo seriálu.
    Je to opravdu suprová herečka!!!
    *15*
    • kerm

      Re: ---------

      no jo, holt už to není jedna z hlavních postav Ordinace!!! *9*
    • kerm

      Re: ---------

      Teď totiž hraje hlavně v pražských divadlech. V březnu má třeby jednu premiéru v Divadle v Celetné!!
      Jestli tuto herečku tedy máte rádi, zajděte si do divadla!! Doporučuji také hru Helverova noc, taká v Divadle v Celetné!! *4* Je to skvělé představení, ale mám bohužel velmi malou návštěvnost!!! *14*
      • kerm

        Re: Re: ---------

        Já bych se na to klidně podívat zašla, protože mám Moniku moc ráda, ale do Prahy to mám bohužel daleko!! *9*
  • kerm

    Simpatická

    Monika je velice simpatická a krásná herečka. Škoda, že jsme jí dosud neviděli ve více filmech a víc v televizi, protože ona na to určitě má!!
    *14*
    • kerm

      Není moc sympatická

      Mě tedy moc sympatická nepřijde. Je úplně obyčejná. v Růžovce ji moc rád nemám.
    • kerm

      Snad sympatická, ne?

      sympatická se píše ss tvrdym y *4* *4*
    • kerm

      Re: Sympatická

      Já si myslím,že je dobře, že hraje hlavně v divadlech.
  • kerm

    Monča je nejlepší!

    Monča je skvělá herečka!! Možná úplně ta nejlepší!! Moc se mi líbila v Takové normální rodince!! *14*
    • kerm

      Re: Monča je nejlepší!

      V Takové normální rodince se mi taky moc líbila!
    • kerm

      Re: Monča je nejlepší!

      Je taková drubounká ale jinak je v pohodě.
      • kerm

        Ona je Zoubková?

        Jé to je přece Terezka z Ordinačky! Ona se ve skutečnosti jsmenuje Zoubková, jo?
        • kerm

          Re: Ona je Zoubková?

          Zoubková je ale jen pro film. Od doby, co se vdala má příjmení Dočekalová po svém manželovi.
          • kerm

            Re: Re: Ona je Zoubková?

            Jo? To jsem nevěděla.
        • kerm

          Re: Ona je Zoubková?

          Monča je fajn!
  • kerm

    Běsi

    Moc se těším, až uvidím hrát Moniku v nové hře Běsi, která mám mít premiéru v březnu v Divadle v Celetné! *3*
    • kerm

      Re: Běsi

      Já jsem chtěla jít na Běsi taky, ale rozhodně na ně nepůjdu!!! Byla by to určitě dobrá hra, ale já tolik peněz za lístek nedám!!! Jako 450 kč zalístek, ať si nechaj! Já se radši půjdu na Moniku podnívat na něco jiného!!!
  • kerm

    dřív...

    Dřív jsem měla tuhle herečku moc ráda, ale v posldní době,no.... Vlastně ani nevím... Je to pořád dobrá herečka, ale prostě...
    • kerm

      Re: dřív...

      Myslím, že je to dobrá herečka pořád! *13*
      • kerm

        Re: Re: dřív...

        A je moc hezká! Neni to taková ta vyhublá kostřička jako jsou některé herečky!
        • kerm

          Hezká?

          O tom, že jak vypadá někdo krásný a hezký mám asi jiné představy než ty. Monika je určitě supr skvělá herečka, ale kdoví jaká kráska to také určitě není.
          • kerm

            Re: Hezká?

            Náhodou je moc hezká! Má moc hezký oči a krásný dlouný vlasy, v kterým vypadá jako princezna! *15*
  • kerm

    TNR

    z ordinace vás nemám moc radá, ale v takové nosmální rodince jste byla skvělá!
    • kerm

      Re: TNR

      Tam se mi taky moc líbila!
      • kerm

        Re: Re: TNR

        Obdivuji jí za to, jak tento film dokázala natočit s malým miminem!
      • kerm

        Re: Re: TNR

        Mě se tedy v Takové normální rodince nelíbila. Byla tam taková nijaká! Když si ale přečtu nějaký rozhovor s ní, tak myslím, že je určitě super. Jen nemá asi dostateční štěstí a nějakou pořádnou roli!
      • kerm

        Re: Re: TNR

        Že jo?! Byla tam nejlepší!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit