Přejít na výpis diskuzí

Monika Zoubková

OSOBNOST 3.1.2008 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kerm

    Super herečka

    Monika je moje nejoblíbenější herečka!!! Myslím, že v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje dobře, ale je pravda, že bych jí asi jinak ani neznala!
    Když už jí ale teď znám, byla jsem se na ni podívat v divadle a bylo to úžasné! Viděla jsem ji doposud v představeních: Plešatá zpěvačka, Absolvent, Helverova noc a Zdravý nemocný!!! Ve včech čtyřej těchto představeních byla vážně skvělá a každou roli zvládla úplně výborně!!! *3*
    • kerm

      Re: Super herečka

      moje to je taky nejoblíbenější herečka
    • kerm

      Re: z-o-u-b-k-o-v-á

      Ti je tvůj názor, já to vidí jinak.
      Nejlepší ale bylo jak byla v Ordinaci taková hsteriská, skoro z ní šel až strach. *9*
  • kerm

    Diskuse

    Určitě někdo tuhle herečku mít v oblibě nemusí a ten druhů ji naopak zbožňovat. Já patřím té druhé skupině. Je to fakt uplně suprová a krásná herečka. Jedna z nejlepších. Nevím, ale jaký bych k tomuto názoru měla mít jiný důvod, než to, že je to prostě skvělá herečka. Někdo si to třeba myslet nemusí a může mít svůj názor. Někdo tady třeba píše, že ji v Ordinaci v růžové zahradě 2 nesnáší, ale to přece nesnáší její postavu a ne ji ne? Jinak tohle je jen můj názor.
    • kerm

      Re: Diskuse

      Já asi chápu, jak si to myslela, ale moc ti nerozumím. Něco na tom určitě ale pravdy je, to je Monika Zoubková vážně úplně suprová a krásná herečka!!
      • kerm

        Re: Re: Diskuse

        jj *4*
    • kerm

      Re: Diskuse

      Nechápu tě.
  • kerm

    zoubková?

    Herečka je to myslím vcelku dobrá, ale vadí mi to, že v rozhovorech ze sebe dělá hodnou holčičku a potom je na večírkách skoro nejdéle ze všech.
    • kerm

      Re: zoubková?

      Jak ty to můžeš vědět, že na večírkách nejdéle ze všech? Ty jsi ji tam snad viděl?
      • kerm

        Re: Re: zoubková?

        Prostě to vim, no. Viděl jsem ji a to většinou se skleničkou v jedné ruce a s cigaretou v druhé!
        • kerm

          Re: Re: Re: zoubková?

          Ve svém soukromém volnu si ale může dělat do chce ne?
  • kerm

    Přeji krásný nový rok!

    Jestli si to Monika někdy přečteš, tak ti přeji vše nejlepší do nového roku!!
  • kerm

    Monika Zoubková

    Tuhle herečku moc v oblibě nemám. Viděl jsem ji několikrát v divadle a taky v televizi a v nějakých filmech. Neříkám, že by byla úplně špatná herečka, ale podle mě má opravdu malý rozsah. Všechno hraje stejně! *8* Z každé role uděla chudinku a je dost nevýrazná!
    • kerm

      Re: Monika Zoubková

      To se mi teda nezdá!! Asi jsi ji viděl v těch nepravých představeních!!!
      • kerm

        Re: Re: Monika Zoubková

        Každej má jinej vkus, no!
  • kerm

    Zdravý nemocný

    Včera 28.12.2009 jsem navštívila Divadlo Palace, kde hrála představení Zdravý nemocný! Monika Zoubková zde hraje Angeliku. Nejdříve ji teda hrála Kristýna Fuitová Nováková, ale ta má teď to ditě, tak tam hraje Monika. Vlastně si ani nedokážu představit, že by tak Monika nehrála! přijde mi, že se tak Nováková moc nedodí! Monika jako Angeliga zde má sestru Louison, v podání hnědovlasé Kristýny Janáčkové a myslím, že kdybe ji hrála hnědovlasá Nováková, tak by se lidem mohli plést!!!
    Tahle role, jako snad každá, se Monice zase opravdu povedla! Byla to cise zase taková "ukňouraná" chudinka, ale opravdu dobře zahraná!! Každou roli prostě zahraje vážně dobře!!! Ani takhle neby vyjímka!!! *14*
    • kerm

      Re: Zdravý nemocný

      Já jsem Zdravého nemoché také viděl, ale Monika Zoubková tam tehdy ještě nehrála. Hrála tam právě Kristýna Nováková a myslím, že si s Krystýnou Janáčkovou, která má také mimichodem alternaci, vůbec podobné! Naopak jsou každá úplně jiná a to myslím musí vidět úplně každý!
      Tato hra se mo tenkrát také moc líbila, ale že by byla nejlepší to určitě ne! Možná se ale zajdu podívat, jak to Monika Zoubková zahraje, protože u ní mě to velmi zajímá, jestli to neni jen ta zakřiknutá doktorka z Ordinace v růžové zahradě 2!!
  • kerm

    Monika v Ordinaci

    Jako Tereza v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je Monika vážně skvělá!!! Nejdřívě jsme jí moc ráda neměla, ale pak se její postava dost proměnila! Samozřejmě k lepšímu. Z nesympatické doktorka se stala naopak velice sympatická maminka malého mimina. Teď už sice v Ordinaci moc není, ale když už tam tak jednou za deset dílu je, tak je to vážně ohromný!! Je to vážně super dobrá herečka!!! *3*
    • kerm

      Re: Monika v Ordinaci

      Jasně máš pravdu. Vidím to stejně!
    • kerm

      Re: Monika v Ordinaci

      Teď je opravdu mnohem sympatičtější než před časem. Je naopak velice sympatická!!! *4*
    • kerm

      Re: Monika v Ordinaci

      taky ji mám moc rád, ale na druhou stranu si maslím, že kdyby nehrálal v Ordinaci, tak ji dodnes asi mo lidí nezná!
      • kerm

        Re: Re: Monika v Ordinaci

        To ale přece není vůbec pravda!! Vždyď přece nehrála jen v Ordinaci! *3* Co třeba Taková normální rodinka a nebo letos Operace Dunaj! *15* Hrála už přece v mnoha jiných věcech! *13* A hlavně: hrála už přece straště dlouhu v divadlech! *13* Od tamtut jí přece lidi mohli znát už předtím!! Ne?! *9*
        • kerm

          Re: Re: Re: Monika v Ordinaci

          Já jsem ji třeba neznala a z té Ordininace ji pak mohli moznat další lidi a je pravda, že jí to pak více proslavilo a možná dalo i příležitosti k nové práci! To je přece ale dobře ne? I lidi chodí do divadla přece radši na známá jména, než na dvacet neznámých jmen.
    • kerm

      Re: Monika v Ordinaci

      Něco na tom asi bude!
  • kerm

    Šťastný a veselý

    Nevím jestli si to Monika Zoubková vůbec někdy přečte, ale abych nezůstala pozadu tak bych jí také chtěla popřát hezký Štědrý den a spoustu dárků pod stromečkem!
    *9*
    • kerm

      Re: Šťastný a veselý

      Vážně pochybuji, že si ty vaše přání vůbec někdy přečte!
  • kerm

    Blahopřání

    Přeji hodně zdravý, štěstí, lásky a spokojenosti a doufá, že si Vánoce užijete!! *1*
  • kerm

    ŠŤASTNÉ VÁNOCE!!!

    Také bych chěla Monice pořát k Vánocům. Přeji ji tedy šťastného a bohatého Ježiška a a veselý nový rok 2010, který pro ni bude doufám alespoň tak dobrý, jako ten letošní!!! *14* Je to ta nejlepší herečka na celym světě!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit