Přejít na výpis diskuzí

Monika Zoubková

OSOBNOST 3.1.2008 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kerm

    Veselé Vánoce!

    Chtěla bych paní Zoubkové popřát hezké Vánoce a šťastný nový rok!!! *4*
  • kerm

    zoubková

    Co to je za ten článek: Nahá ve filmu i na divadle!?? to tedy zjistili brzo. Operace Dunaj měla premiéru před půl rokem a oni se na ní teprve teď podívali nebo co?? Jinak je ale Monika Zoubková skvělá herečka!!!
    • Re: zoubková

      Operaci Dunaj jsem viděla a myslím, že tam byla Monika určitě nejlepší a nezáleží, jestli tam byla nahá a nebo ne! *5*
  • kerm

    Plešatá zpěvačka!!!

    Já jsem ji v divadle viděla Plešaté zpěvačce v Divadle v Celetné. Bylo to výborné!!! Jestli jste to někd viděl, tak víte i čem mluvím!!!! *14*
    • kerm

      Re: Plešatá zpěvačka!!!

      Plešatá zpěvačka se mi taky moc líbíla!
    • kerm

      Re: Plešatá zpěvačka!!!

      Já jsem to viděla někdy na jaře v televizi a moc mě to neuchvátilo. V divadle je to třeba ale jíné!
  • kerm

    Skvělá Monička!!!

    Tohle je moje nejoblíbenější herečka.Nechápu jak se někomu může zdát divná.Je i docela hezká.Má hezké vlasy a taky tvář.

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* Moc jí fandím!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • kerm

      Re: Skvělá Monička!!!

      Je moc hezká! *14*
    • kerm

      Re: Skvělá Monička!!!

      Nevím, co na ní všichni vidáte!
    • kerm

      Re: Skvělá Monička!!!

      Je fakt skvělá! Také ji mám moc rád!!! *15*
      • kerm

        Re: Re: Skvělá Monička!!!

        Souhlas!! *3* *3* *3* *3*
    • kerm

      Re: Skvělá Monička!!!

      Tuhle herečku mám také moc ráda! Je taková hodně přirozená a vypadá velmi mile! Škoda, že nehraje třeba ve více filmech a nebo nějakých seriálech! V divadle jsem ji bohužel ještě neviděla, protože bydlím daleko Prahy, ale snad k nám někdy pojedou se zájezdovám představením!
    • kerm

      Re: Skvělá Monička!!!

      Jednoznačně s tebou souhlasim! *4*
  • kerm

    Helverova noc

    22.listopadu 2009 jsem byla v Divadle v Celetné na komorním dramatu - Helverova noc, kde Monika hraje Karlu.
    Představení začínalo v 18:00 a počet diváků bylk opravdu "velice komorní" -jen pouhé dvě řady.
    Monika byla jako Karla, která žije počátkem 30.let 20.století, v době, kdy se vlády zmocňují fašisté. Její Karla se strará o postiženého muže - Helvera, který je duševně nemocný. Karla kdysi sama porodila nemocné dítě - dcerku - které říkala "opička", ale odložila ji před branami ústavu a manžel ji pak vyhodil, proto se pak k Helverovi tak upjala. Nakonec ale Karla Helvera zabila (předávkovala prášky), aby ho ochránila.
    Vidět Moniku v této hře bylo podlě mě vážně naprodto nezapomenutelné a ona opět dokázala, že je to vážně "universální herečka". umí zahrát skvěla komedii, výborně "chudilky" a úplně bezvadně i vážnou roli v dramatu a člověk jí to prostě dokáže věřit!!!
    Tuto roli zahrála opravdu úplně vážně. Jako Karla vypadala strašně věrohodně, děsivě, až z ní šel skoro až strach.
    Po předsatvaení se na tak málo diváků (, kterých bylo určitě méně než 30) ozval právem bouřlavý potlesk.
    Po skončení jsem na ní jěště počkala, aby se mi podepsala (, i když mám jejích podpisů už několok). Kdž nanalíčena vylezla (nalíčená být určitě nemohle, protože by se jí při jedné scéně, kdymá obličej od vody musel rozpít make - up) zašla si sednout do divadelního baru a pak se mi tedy podepsala a se semnou vyfotila. Byla vážně straště moc milá a usměvavá. Je to velice sympatická herečka. Ještě nás pak stihla i pozvat na Plešatou zpěvačku (tu už jsem ale viděla), protože mají prý malou návštěvnost.
    Jinak všem velice doporučuji návštěvu, jak Helverovi noci, tak i kteréhokoli jiného představení, kde Monika hraje!!! *14* *14* *14*
    • kerm

      Re: Helverova noc

      helverova noc je určitě jedno z nejleších komorních dramet, jaké jsem kdy viděl *4*
    • kerm

      Kočičí hra

      Já jsem ji kdysi jsem ji viděla v Kočičí hře, to ale ještě nebyla tak známá.
      *13*
  • Zoubková

    je to určitě skvělá herečka, ale v ordinaci jí moc rád nemám.
    • kerm

      Re: Zoubková

      Jako Terezu v Ordince jí taky moc nemusím, přijde mi taková nepřizená, až umělá, ale jinak musí být tato paní herečka určitě moc fajn!

      *5*
      • kerm

        Re: Re: Zoubková

        Nepřizená jo? Snad jsi myslel nepřirozená ne?
        Já s tebou ale vůbec nesouhlasim, mě přijde, že je to dobrá, sympatická a velice PŘIROZENÁ herečka, která nedělá, že kdoví co. *15* *15* Jen tak dál Mončo! *15* *15*
        • kerm

          Re: Re: Re: Zoubková

          že kdoví co, jo?! To si se pěkně nachytal/a. Sand Nedělá, že je kdoví co, ne?! Píšeš mi, že tam mám chybu a pak to sam/a napíšeš blbě!
      • kerm

        Re: Re: Zoubková

        Je to moje nejoblíbenější postava z Ordinace!!! Je to vážně moc moc skvělá herečka!!! Moc jí fandím!
        *5*
    • kerm

      Re: Zoubková

      Podle mě je to dobrá herečka, ale hodně lidí jí v Ordinaci rádo nemá, já ale jo.
      • kerm

        Re: Re: Zoubková

        Její ,,Terku" mám v Ordinaci celkem ráda i když zdá se mi hodně naivní.
        *14*
      • kerm

        Re: Re: Zoubková

        Dřív byla v Ordinaci pěkná histerky, ale teď se to zlepšilo, tak začínám mít její postavu postupně oblibovat!!!
        *8*
        • kerm

          Re: Re: Re: Zoubková

          Ta role histerky ji celkem sedla, ale nyní je taková nijaká.
  • Maky

    Dobrý den Moniko Zoubková prosím vás mohla byste mi poslat e-mailem vaši fotku s autogramem? Děkuji moc Markéta
    • kerm

      podpisy

      Já už jejích podpisů mám asi pět!!
  • NE

    Bohužel viděl sem ji ve hře bodle filmů ABSOLVENT NESNAŠIM JÍ ANÍ V ORDINACI.
    • kerm

      Absolvent

      Toho "divadelní" Absolventa jsem viděla táké a hrála v něm náhodou moc dobře a myslím, že v tomto představení hrála konečně něco pořádného! Je to skvělá herečka! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kerm

        Re: Absolvent

        Nedavno jsem byla v Divadle Palace na představení Absolvent. Jedním z důvodů, proč jsem chtěla jít právě na tuto hru bylo, že Monika Zoubková, jedna z mých nejoblíbenějších hereček, hraje jednu z postav (doufala jsem, že ji nebude hrát její alternace Kristýna Fuitová Nováková, proti které ale jinak nic nemám). Nakonec ji ale naštěstí paní Zoubková hrála a zahrála ji opravdu skvěle.
        Svou postavu Elaine Robinsnové, hodnou a naivní studentku, stačila přibližně ve dvou hodinách proměnit v samostatnou dívku s vlastím názorem. Její proměna v Absolventovi a i Moničin výkon byl naprosto vynikající a nedokážu si představit, že by Elaine neměla hrát ona.
        Jediné, co by se dalo možná vytknout jsou její časté výbochy smíchu a to i v několika vážných scénách, kdy si dálvala ruku před pusu, aby nebylo vidět jak se směje. Také určitě nebylo plánováné, kdy Elain vyskočí na Benjamina (Kryšrof Hádek) a ten s ní spadne na zem vedle postele.
        Skvěle si ale počínala ve chvíli, kdy neplánovaně, před koncem hry, padala kulisa a Monika a Kryštof hádek ji pohotově na poslední cvíli chytilia a pak dál navazovali na děj. Kdyby ji nechytili, tak měl nejspíš Pavel Batěk (znát ho můžeme jako Lukáše Beneše z Ordinace v růžové zahradě 2) po ruce.
        Jinak je to skvělá hra a všem příznivcům Moniky Zoubkové, ale i dalších skvělých hereců, kteří v Absolventovi hrají, moc doporučuji!!!
        *3* *3* *3* *3* *1* *1*
  • kerm

    ŠKODA

    Škoda, že nehraje ve více seriálech a nebo filmech! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Je to úplně skvělá a moc talentovaná herečka! *3* *1* *1* *9* *5* Fandím jí! *3*
    • kerm

      Re: ŠKODA

      Nejlepší je v divalde!!!
    • kerm

      Re: ŠKODA

      Nemyslím se, že je to nějak vynikající herečka, ale něco na ní asi bude, když ji tolik lidí fandí!!! *5*
    • kerm

      Re: ŠKODA

      Nejlepší byla v Takové normální rodince!
  • Vse Nejlepsii

    MOnciisku Vsecko nejlepsii k Narozeninaam:-*:-) *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit