Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalibor.77

    Nelly

    Nelly je moc dobrá zpěvačka je super , i hezounká je..držím ji palceee *3*
  • Facebook

    Jestli jsi opravdu velký fanoušek Nelly a prostě jí miluješ, tak jako já *14* Tak hledej na facu osobu NellyFurtado Czech, já se snažím posbírat opravdový český fandy. Thx *1*
  • swery

    .

    http://www.twitvid.com/F4F5E
  • swery

    olympiáda

    tady je odkaz jak zpívala s Bryanem Adamsem na zahájení ve Vencouveru
  • Nellyyy

    Nelly bude dneska zpívat na slavnostním zahájení zimních olympijských her :) a její 5. album se bude jmenovat lifestyle :) oznámila to na svém twitteru :)
  • NAROZKY

    PŘEJI TI VŠE NEJ,NELLKO. *3* *14* .TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • Re: NAROZKY

      ona....ona je ploste upa nejvic good,moc sem ji rada nemela a pak sem poslechla asi pres 15 jejich pisnicek a kazda jeji pisnicka je ploste cool,hlavne promisceus....tk tu si teda poslechnete a ten kdo rika,zhe neumi zpivata zhe nema hlas,tk a t se vzpamatuje!!!zje jo!!!ona ma naplosto uzasnej coolovej hlas....aji odbornici oni mluvi jako o good zpevacce a tobe/vam davam za pravdu......vsechno nejlepsi....blahopreju.... *14* *14* *14* *3* *14* *3*
      • britney-selena

        Re: Re: NAROZKY

        MĚ SE NEJVÍC LÍBÍ MANEATER. *3* *14* . TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
        • johankaaa

          Re: Re: Re: NAROZKY

          me kazdou chvilu neco jineho:D Vsechny jsou super..
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!!
  • johankaaa

    Nelly k narozeninám ...

    Jsi moje nejoblíbenější zpěvačka , přeju ti aby se ti stejně tak dobře dařilo,jako doposud,měla stále vynikající úspěch,hodně dobrých fanoušků,co nejméně lživého bulváru a hodně štěstí v životě.. *3*
  • anka6959

    happy birthday

    vše nej nej nej nej NELL *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • NELLY

    NEVÍM JEŠTĚ JAKÝ JE TO NOVÝ ALBUM,ALE MOC SE MI LÍBILO TO LOOSE. *3* .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit