Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    Je to nejlepší zpěvačka na světě a Mi Plan je úžasná deska(i když je ve Španělštině)!!!Nevíte jestli je pravda že jí vyjde další deska v roce 2010?
  • nejlepší...

    Nelly Furtado je nejlepší interpretka všech dob,zpívá skvěle anglicky a ještě líp španělsky,je to kočka,fakt sexy ženská s nádhernou postavou ,a ty co sem píšou ty negativní přízpěvky tak at sem ani nelezou když se jim nelíbí.....nebudte takový hovada jo....nelíbí se vám tak sem prostě nelezte pakárny vygumovaný.....to je fanklub né anti....ste dementi,nechte si narážek... *16* *16* *16* *13*
    • johankaaa

      Re: nejlepší...

      Jo už je to fakt trapné.. Jak kdyby to tady všeci nepsali,ať ti,co ji nemusí,sem nelezou.. Jde vidět,že někteří nejsou až tak úplně v pořádku ..
  • Nell

    je to super zpěvačka je moje nejoblíbenější je nádherná a má originální hlas *3*
    • johankaaa

      Re: Nell

      jo jo ! *3* Poslouchat ji můžu pořád , což můžu říct u málo koho ...
  • lili444

    Nelly

    Nu asi jsem to už psala..ale je to snad nejlepší zpěvačka jakou znám *14*
  • qualana

    Mi plan

    Už jste slyšeli ukázky z alba Mi plan? Co na to říkáte a která písnička se vám nejvíc líbí? *5* Chtěla jsem dát odkaz na ukázky sem do novinek, ale můj příspěvek nakonec smazali *9*
    • qualana

      Re: Mi plan

      Poslechněte si tohle http://www.youtube.com/watch?v=TBMG cKL7mpc Měl by to být třetí singl z nového alba, jmenuje se Silencio a je prostě nádherný *14*
      • johankaaa

        Re: Re: Mi plan

        JOOOOOOOOOOOOO! This song is THE BEST ! *4* *1* *3*
  • nelmo

    .

    Úžasná zpěvačka...
    • johankaaa

      Re: .

      Jo,je to moje nejoblíbenější zpěvačka. *1* *3* Nejradši mám píseň Say it right ! Tu jsem prostě MUSELA zazpívat na školní akademii *1* *1* *1* Protože ta písnička je úžasná! V mém podání asi moc ne,ale co *1* *1* *1* *1* *4*
    • kiikuskaa

      Re: .

      jj to joooo *14*
  • energer

    !!!

    Nelly je super zpěvačka a kočka .. *3*
  • sbírka

    kdyby ste měli zájem o sbírku Nelly tak se mrkněte na www.buffy-prodej-313.blog.cz
  • parket..a

    Nelly je skvělá zpěvačka, třeba All good things se dá poslouchat vždycky, je to úžasná písnička
  • nelly furtado

    čeká děcko?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit