Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelly furtado

    je bezva. *1* *1* *1*
  • Sbírka

    Měl by někdo zájem o sbírku Nelly?
    Jsou tam plakáty,články,pohled a samolepka foto pošlu a prodám jen v celku tak kdyby ste měli zájem pošlu foto!!A mail:lucibus-buffy@seznam.cz *4*
  • amush

    :)

    Je to aj ve spanelske verzi ale ja bych strasne potrebovala anglickou..jestli vite nazec moc dekuju:-)
  • amush

    nelly

    prosím vas jak se jmenuje song kde je nelly cely song na plazi a zpiva cely song prosím vas ale
    All Good Things to neni je tam taky chviklu na plazi ale to nemyslim,jestli vite posím pisnite dekuju vam mooc *14*
  • kamik21

    Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Nelly je tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • lili444

    Ahoj

    je to moje nej zpevacka...ma nadherny hlas...proste best *4*
  • asfsd

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • Ma oblibenkyně

    Nelly je proste bohyně zpěvu *4* ..a umí to i pěkně rozjet *3* .....no proste Nelly je nej....mam radsi pomalejsi pisnicky..a nemusim akorat kdyz zpiva z Timbrlandem....Nejradejc mam od ni pisen Try....asi jedina kvuli ktere bych se pro poslechnuti pohadal i s rodiči.........
  • veru65

    Nelly Furtado

    Nejlepsi zpevacka ma krasne pisnicky a zpiva moc pekne! A taky na svuj vek je moc pekna!
  • Nelly je good

    Nelly je dobrá zpěvačka a podle mě je nejlepší když spolupracuje s Timbalandem, protože on je génius.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit