Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelly furtado - Say it right

    na tyhle strance www.splatt.xf.cz je videoklip nelly furtado - Say it right + CZ titulky *3*
    • Re: nelly furtado - Say it right

      *9* proooč je tam toho tak málo?
    • Re: nelly furtado - Say it right

      je to super mocinkýýýýýýýýýý díííky *4* seš anděl
      • Re: Re: nelly furtado - Say it right

        vim ne :D *1*
    • nelly furtado - Say it right

      diky splatte *3*
      • Re: nelly furtado - Say it right

        není zač a pokud by si chtel jeste nejakou tak ja se ji pokusim sehnat a udelat titulky ;-) ... tak to sem napis :) *3*
  • Nelly je super!

    Neví náhodou nikdo jestli je Nelly vdaná? Už jí je 29 2.prosince bude 30. ale to už asi víte... *3* *7* *4* *3*
    Jinak Nelly zpívá úžasně a má hezký písničky! *1* *3* *1* *14* *14* *3* *4* *5* *4* *15*
    • Re: Nelly je super!

      Její 28 a až za rok jí v prosinci bude 30 *5* a je zasnoubená *9*. Nejradši mám All Good Things (Comes To End)
  • naj NELLY

    si ta najlepšia spevačka ktoru nikto NENAHRADII *14* *14* *14* *14* *4* *3* *1*
    • Re: naj NELLY

      presne! Nelly je proste nenahraditeľná *3* *4*
      • Re: Re: naj NELLY

        Nelly je upe nej na světě npište mi na meil *4*
  • AŽ PO P!NK.......

    Nelly má supl písničky..........ALE AŽ PO P!NK...P!NK JE PLOSTĚ NEJLEPŠÍ......... *14* *4* *3*
    • Re: AŽ PO P!NK.......

      no urcite pink nemam rada *5*
    • Re: AŽ PO P!NK.......

      Pink není nej..........Neej jeeeeeeeee nelinkáááááááááááá
  • AUTOGRAMY!

    NABÍZÍM AUTOGRAMY SVĚTOVÝCH HVĚZD! Bydlela jsem nějakou dobu v USA a sbírala podpisy celebrit. Mám jich kolem 30ti, takže pokud máš zájem o originál autogram nějaké své oblíbené hvězdy, tak se ozvi a domluvíme se! stars.autogramy@seznam.cz
    • Re: AUTOGRAMY!

      PODEPSAT SE UMÍM TAKY...........TAKŽE BANÁN...........DILINKY......... *13* *5*
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Nelly získává na popularite ale na Erose co se týče kvality hudby ještě nedozrála!!!
  • juju

    je super a hlavně její novy pisničky fakt super... *3* *3* *3*
  • Je suuuper!!!!

    Nelly Furtado jsem začala poslouchtat nedávno a je fakticky super!!!! *3* Nejlepší song je Say it right a také Promiscous..... *1* ale také Meneater.Jsi supr.Pokračuj dál. *4*
    • Je skvela

      To je super. Najpiesne sú Te Busque, Do it, Say It Right, Maneater, Promiscous a Glow. Možno Showtime. *14*
      Nelly *10* , Rihanna *4* a Stacy/Ferie *5* vládnu speváčkam !!!!!!!!!!! *14*

      *9* *9* *9* *9*
  • !

    Nelly je ta nej. zpěvačka! její poslední cd je prostě boží! poslouchám ho od rána do večera! prostě a jasně: upe suprová zpěvačka!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší