Přejít na výpis diskuzí

Nelly Furtado

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supéééér

    nelly je super zpěvačka!!!! *3*
    • Re: supéééér

      nelly je super ale znám i lepší zpěvačky ale je to každýho věc co si poslouchá........... *3*
  • pisnicka..?

    ahoj lidi jsem tu nova a mam otazku... jako mala bylo mi asi 7 jsem poslouchala nelly na MTV a hrozne rada jsem mela pisnicku jak zpiva v cokolade nebo co to bylo.. nevite nekdo nazev te pisnicky? *14* *14* *14* *14*
    • Re: pisnicka..?

      Turn off the light *4*
    • Re: pisnicka..?

      je tam dokonce i fotka z klipu!!! date dalsi fotky--->tak ta 9.! plosim poradte
  • Nej je stejně Nelly

    Nelly je stejně nejlepší, miluju její písničky mají takový pěkný španělský přízvuk *3* a to je prostě ono *1*
  • nelly

    nelly furtado je nej nej nej sem zvidavej kdy vyrazi novi CD *16* *14*
  • mám plakát

    mám plakát nelly!!vyměním ho za plakát::
    sarah Michelle gellar nebo Johnny depp nebo Keira knightley nebo freddie prinze jr. nebo TH nebo Vanessa hudgens nebo Zac efron nebo ashley tisdale nebo matthew lilard
  • Lienočka

    Nelly je najlepšia na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milujem jej hudbu a jej osobnosť!!!! JE to můj IdOL a je skvelá :o) *3* *15* *4* *14* *3*
  • nelly

    nelly je super ale avril je lepši *4*
    • dianna114

      Re: nelly

      Jak můžeš takovou super a talentovanou zpěvačku jako je Nelly srovnávat s trapnou Avril!!!!!!!! *13* *5*
      • Re: Re: nelly

        Jen tak mimochodem!!!!!Nelly je super zpěvačka má skvělé písničky ale i já mám radši Avril,protože je dobře bláznivá a prostě super a navíc je rockerka a já rock miluju!!Takže tichO!!
    • Re: nelly

      Nelly je nej nej nej!Avril nemam ráda je všude v časopisech...už je to trapný!=( *9* *16* *8*
    • Re: nelly

      Avril rozhodně neni lepší než Nelly!!!! *16* *16* *16* *16* *8*
  • nanynka

    tak me na e-mail napis co by si chtela a ja to udelam protože ja nwm co bych mel titulkovat a hledat jen tak nahodne nejaky videa to se me nechce... tak mě jich pár napiš a ja je tak za 2tejdny udelam :) *3*
    protože ed budu na intru ;-)

    muj e-mail: kure13@seznam.cz
  • re: nelly furtado

    tech videoklipu? ... mno ja ted nejsem doma a nemam cas to delat zase tam zacnou pribejvat koncem srpna a pka v září o výkendech :) *3*
    • Re: re: nelly furtado

      *9* pořád málo
  • Fotky

    nevíte proč mně nejdou přidat fotky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší