Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikolo si jen fanynka která jen si hrává na Nikolu MERTLOVOU !! Je to smutný
  • Jsi dobrá a ze všech z 5Angels se mi líbíš nejvíc(hlavně tvůj účes) a taky to jak umíš krásně tancovat.
    Přeju hodně úspěchů. *3*
  • Ty taky nejsi pěkná tak co *11*
    • Nemusíš mi věřit ja vím kdo sem a naka nfn my to nemusí dokazovat *10*
  • Ahoj Nikčo jsi nej z 5angels a máš vkuz moje jméno je Pavlínka *1* *1* *1* *1*
    • Děkuji ale myslím že sme všechny z 5Angels dobré,
      náš manážér děla vše proto aby sme byly lepši a lepši
      • manažer je tvůj táta *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Já vím, nejsem blbá
  • brankarka1 ty pořád něco komentuješ až je to hrozný *5*
  • Nebojte se holky, z toho vyrostete!! Za chvíli se budete smát tomu, že jste tohle někdy poslouchali. :D
    • ssss : moje sllova jsou trapné já je poslochala když mi bylo osm.. Jak se jmenuješ..? *8* *3*
      • Proč? :D
        • Co já vím *1* *1*
  • Ahoj,přišla sem na Osobnosti teprve včera překvapila sem se že nás sem někdo dal prosím nedavejte tady osobní fotky diky NIKOLA MERTLOVA
    • A tak de vidět že je tto jen fanynka... Jinak bys mi napsala *3*
    • Nikčo jestli si to ty Pamatuješ si mě z tábora ? *6* *3* Napiš mi prosím dlouho sme se neviděli Email: adlapeclova@seznam.cz
      • Jo tebe si pamatuji ale nemela jsem čas napsat s holkama furt někam chodime :-)
        • napiš mi na fb.. *3*
  • nechci tim nikoho urazit ale me se 5Angels vubec nelibi sou trapne
  • Niki, ty jsi z 5Angels nejlepší *3* *3* *3* Ti co říkají že 5Angels jsou trapné a blbé, tak nemají pravdu!

    Jinak tak jsem dneska ve Floře u bubbleologgy potkala Nikču, ale váhala jsem jestli to je ona :-D
  • trochu mi vadí že všichni Nikolu před ostatníma holkama s 5Angels upřednostňují stejně jako Perrie z LM jenom proto že je to "hezká blondýna,, *7* *7* *7* *7* *7* *7* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit