Přejít na výpis diskuzí

Nikola Mertlová

OSOBNOST 8.6.2008 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LindaNorisova
    ježiš tak trapné jméno skupiny 5ANGELES!!
    • Lady GaGa je taky trapné jméno :D
  • Nechci ti nic hnusného říct Niky ale Wendy si myslím že je na 2.místě a ty si až u mě na 3.místě ale jsi super a kdyby si odešla tak to by nebylo to ono protože ty skupinu doplnuješ když budeš číst tenhle komentář tak si uvědomíš jak jsi pro skupinu důležitá jo a na 1.místě je Míša u mě ale nikdy nikdy na ni nezapomenu ani vy byla nejlepší ale neměla moc na výběr ale ty tu skupinu udržuješ a bez tebe to není ono s pozdravem.ninča *5* *3* *5* *3* *5*
    • brankarka1
      U mě je Nikča na 1.místě na 2.místě ostatní (nedá se seředit)
  • brankarka1
    Ty co tu 5Angels nebo Nikču pomlouvaj jsou blbý s prominutim 5Angels je ta nejlepší dívčí skupina co znám Daimond Cats jsou taky dobrý ale podle mě je 5Angels lepší skupina(nic proti Daimond Cats nemam)a Nikča i ostatní holky z 5Angels jsou fajn a kdyby Nikča neměla talent tak by asi vystupovala v MINI DISCO SHOW S DÁDOU PATARSOVÁ byla tam nejlepší z malejch dětí uměla třeba když hýbali pánví tak automaticky kývala i hlavou jako jediná z těch malých dětí a to byla jedna z nejmladších
    A těch co se jí zastávají tak děkuju jste nejlepší
  • brankarka1
    Nikčo neříkam že holky jsou špatný ale pro mě si z 5Angels nejlepší a umíš to na parketu rozbalit
  • brankarka1
    A Niki neříkam že holky jsou špatný ale podle mě si z 5Angels nejlepší
  • brankarka1
    Nikča a ostatní holky jsou skvělý*1* většina mých kámošek je sice v oblibě nemají ale nikdy v životě mě nepřesvědčí abych je neměla ráda s jednou mojí kámoškou jsme po jejich pojmenovaly naší tajnou skupinu protože je obě dvě milujem je to naše nej nej nej kapela(umí dobře anglicky a jejich písničky jsou prostě božííí *14* )
    Vaše věrná fanynka Kačka
  • ¨proč se musela narodit ve stejnej den jako já nechápu *16* *16* *16*
    • brankarka1
      No já bych za to byla šťastná a i kdybych se narodila stejnej datum jako jiná holka z 5Angels
  • Nikolo, řeknu vám na rovinu, že vás nenávidím a jen když vás vidím, mám chuť vraždit. *16*
    • brankarka1
      Já ne u mě je to spíš naopak
  • celkem dobrá skupina
    • ?
  • co se týče angličtiny hrůza ,ale zpívají celkem hezky. *3*
    • brankarka1
      Jestli dovolíš trochu bych to upravila
      Angličtina-mluví nádherně chtěla bych mluvit tak dobře jako ony
      Zpěv-zpívají božsky chtěla bych zpívat tak dobře jako ony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit