Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Achojky holky chtěla jsem se zeptat jestli má Oli taky český webovky.Plsky plsky pisněte jestli ju.Ď *5* *7* *4*
  • .

    Endiss: JJ já si zase psala na chatu s jednim klukem, kerej tam má taky jeho fotky..má přezdivku Abdulek ale řikal že bydlí v Londýně a že se menuje Nicky. Ale jako to určo nebyl on páč uměl česky a řikal že tu má příbuzný takže umí česky. ale to je podle mě kravina. Ale ejsi to byl on, áááááá. Páč je fááááákt nádhernej, úžasnej, skvělej atd....
  • Teruš

    ahojte, moc moc plosim jestli máte písničky od Olivera Jamese tak mi je plosim poslete na mail!!!dekuju mocinky *3*
  • Oliver

    Je krásnej, skvělej, úžasnej atd.!!! já ho ljubju!!!!!!!!! Krásně zpívá a hraje!!!!! Chtěla bych si to vyměnit s Hillary nebo s Amandou!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • pomooooooooooc

    ahoj holky nemáte někdo písničky od Olivera pošli te mi je na email:LenaPetrikova@seznam.cz
    Díky moc
  • úúúúúúúúúúžasnej

    Nejhezčí, nejlepší,nejhodnější človíček jakýho sem kdy viděla. Je prostě úžasnej jiný slovo pro něj neexistuje.Krásně spívá, a krásně vipadá. Je prostě dokonalej.Chtěla bych se sním někdy vidět a mluvit s ním.Protože je to můj sen. Už když sem ho uviděla poprvý tak sem věděla že to bude ten nej kluk jakýho sem si jen mohla přát. Kdyby někdo mohl zařídit abych se sním viděla neváhám ani vteřinu a jdu do toho. asi ho mám opravdu ráda a to u mě znamená mnoho. *14*
  • je boží

    jj viděla je to fakt boží film a je krásnej ten oliver... *14* *14* asi sem se zabouchla *14*
  • Oliver James

    Vyděli ste film nikdy to nevzdavej?Na to se podívejte já jsem to viděla asi 50krát.Je tam nádhernej já bych ho sbědla.Zabouchla jsem do něho
    *14* *14* *14*
    • Re: Oliver James

      jo, ten fil je fákt nááááááááádhernej!!!!!!!!! !!!!!! a ON taky !!!!!!!!!!!!! žrala jsem ho i ve filmu Co ta holka chce!!!!!!!! a docela mně zarazilo, že už mu je 29!!!!!!!!!! sakra, vypadá o dost mladší!!!!!!!!! *9*
    • Re: Oliver James

      Jeto fakt super film.Máš ho na DVD? *14*
  • Prosííím

    Nevíte o nem nekdo něco víc???Pošlete mi to pls na e-mail.Děkuju! *3*
    • Re: Prosííím

      Jo vím o něm něco víc!!Znám ho..je fakt pěknej!!jezdím totiž do Los Angeles na soutěže v Angločtině a protože jsme s Hilary Duff tak trochu příbuzní tak mě ho představila! *14* Akorát u mě byl trošku problém se sním domluvit!je to asik 4 roky pozpátku a tedkom když tam jezdím tak ho i potkám a dáme se do jednoduché řeči *14* Suprovej Borec Terka
      • Re: Re: Prosííím

        Čusec...to si děláš srandu nééé?.... *1* *1* nevim jestli ti to mám věřit no *7* ...ale jestli vážně nelžeš tak ti hoodně zááávidíím!!!♥ *14* *14* *4* *8*
  • Blbá fotka

    Nekdo dal k Oliverovi fotku,ale na ní není on,ale ten novej mladej zpěvák.Je to ta fotka jak na ní je ten blondák na pláži.To není Oliver!!!!!Vymažte ji!!!! *5*
    • Re: Blbá fotka

      jo souhlasím na tý fotce je totiž jesse mccartney to není olíí
    • Re: Blbá fotka

      je to upe klasnej ..sladkej klucinnaaa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit