Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oliver

    neviete ci vydal nejake CD? *14*
  • jj, tak to je moje *14*lásenka *14* ...holky, ale nebojte všechny vás nechává pozdravovat, že jste to vy!!! Mějte se krásně *4*
  • JE MUJ!!!

    Je jen muj!!*14*
  • milašek!

    Oliver je uplně milaček....klásnýýýý *14*
  • Autorka

    Takže ahojte lidi,,,jj Oli je nádhernej-taky proto jsem založila jeho životopis!!!Stránek mam hafo,,,tak si o ně písněte na mail,,,a kdyby jste chtěli fotky,,,tak též...a pište,pište moc mě to těší...!!!!Budu také zakládat Oliverovi české stránky--něco jako fanclub,,,akorát mě moc mrzí,že tu nejsem napsaná jako autorka-poněvadž jsem,,,nevadí...Tolik stránek o něm založím,že mě tohle nerozhodí,,,tak se mějte!!!
  • pomocte mi ho najit

    Achojky,hledam jednoho kluka prosím pomocte mi...je podobny Oliveru Janesovi(hral ve filmech-Nikdy to nevzdávej,co ta holka chce) pomozte mi najit kluka kteryho sem ve ctvrtek 8.6.2006 okolo poledne videla...jeli sme vlakem z prahy do ceskejch budejovic a pak sme prestupovali do jinyho vlaku...a ten kluk nastupovel v ceskych budejovicich do vlaku a jel smerem k lipnu a dal,mi sme jeli(já se tridou) ve vedlejsim vagonu...ten klucina mel cerny nagelovany vlasy,piercing v brade a nausnici v uchu...a kouri protoze kdyz vystupovali hned si zapaloval...v tom vlaku jel taky se skupinkou lidi.....prosím...odepiste nekdo Pa Lucík POMÓÓÓCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOJE CISLO JE 777960825
  • Oliver je vazne koren!Ve filmu Nikdy to nevzdavej byl SLADKEJ. Vsem doporucuju! *14*
  • Chtěla bych se vás zeptat jestli má tenhle milášek Oliver nákou stránku je jedno nemusí být česká,ale rosím napište. *8* *14* *14*
  • oliver..

    tak tohohle člověka bych jednou chtěla vidět třeba jen na deset metrů,ale chtěla bych vědět jaký..jako myslím povahově..podle mě je moc fajn.. *3*
  • Oliver je muj milassek

    ty pisne byli supr,ale ja si myslim ze to on nezpival.bylo by supr jestli jo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit