Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janča

    ale jinak je super! *15*
  • janča

    Jakto,že mezi jeho obrázkama je Jessi McCartey? *10*
    • Re: janča

      jo no! mu to tam akorat kazi!! *16*
  • Oliver James

    Ahoj holky, si představte že na www.libimseti.cz mam v přátelích kluka kterej tam má jeho Oliverovo fotky a považuje se za něj - strašně mě tim naštval*10* tak mu taky dyžtak něco napište! pa pa endissek *15* www.libimseti.cz/Tomasekkkk
    • Re: Oliver James

      možná je to můj strejda(25)... *1* ten je mu totiž dost podobný!!!!!!!!!ale oliver je hezčí *14* mno...tak já se tam podivam a uvidim *5*
  • Bajcicek

    Je naprosto nadhernej!! v životě jsem neviděla hezčího kluka!! *14* *14* je užasnej
  • Oliver James

    ta fotka jak sem tam dala(toho blondáka v bílé mikině) to neni Oliver James ,ale Jesse McCartney ...tak to dyžtak nějak smažte nebo přendejte ju? *7* *4* *3*
  • Oliveeer

    aaa..je upe úžasný..strašně sladký *14*
    • ???

      Mezi tema fotkama je i Jesse McCartney...
  • miluju ho

    jejda ja se do něj zabouchla *14* je nadhernej!!!!nema nějaky webovy stranky??????????ma o něm někdo trochu vic informaci než jaa????????pište na muj mail pls mějte se kačka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Můj milášek

    Hned jak jsem ho poprvý uviděla ve filmu:Co ta holka chce?-hned mi pad do oka,zacala jsem si o nem sbírat fotky a mám písničky na kterejch zpívá a jsou fakt dobrý.A pak natočil novej film Nikdy to nevzdávej!A bylo ten film je úžasnej a doufám že jich natočí ještě spoustu.Je můj takže pozor holky na mě!!! Hrozně bych si přála ho potkat.Je totiž můj a navždy zůstane!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Prostě jsem se do něj zamilovala
    • Re: Můj milášek

      Prosíím pekně prosím napiš mi na e-mail kde si sehnala jeho písničky.A jestli o něm víš něco víc než je tady napsany napiš mi to prosím taky.Děkuju... *4* *3*
  • Prosba

    Jo ještě bych chtěla poprosit holky, aby se uklidnili se vzkazama, a psali jen smyslný. Díky Amy *13* *8*
  • Oliver

    Tak Oliver už je koukam taky poměrně známej herec. No jinak je to můj druhý nej-oblíbenější herec (1.místo - Frankie Muniz). Držim palečky Amy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit