Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píšu z mobilu a on trochu prepisuje. Kdybych te viděl tak bych ti musel mrdnout holka...ses v pohodě???ale spíš duševně chorá!!! Pro tu pí*u sisi
  • Tou šidí myslíš mě?Jestli jo tak nejsem pí.a a jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a hezký to vůbec nebude.
  • Děte ku*va do prd*le ....ste jenom pí*e co zavidijou..a jestli ju nesnasite tak si vytvořte nakej anti fanklub ...a nepište to sem. (speciálně pro tu p*cu šidí)
  • díky
  • hele ty krávo možná by bylo lepší kdy by sis hledila svího.a jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a vůbec to nebude hezký
  • hele ty krávo možná by bylo lepší kdyby sis hledila svího.A jestli ještě něco takovího napíšeš tak ti sem něco napíše moje máma a nebude to vůbec hezký
  • je velmi pekna chcem znou chodit *14* *14*
  • a to sní chceš kámošit jenom protože je pěkná
  • Chtela bych sní kamosit *14* je pekna
  • sísí souhlas
  • čůůůůůůzo ty si ho nech pro sebe a vem si sísí za ruku a děte do prd*le
  • ty si p*ča sísí neumíš zpívat !!!!!! a proč na na tohle lezeš krávo !
    možná rocky je lepší než ty pí*o
  • olivia je dobrá v gymnastice ale určitě ne nejlepší jo a obvykle umí člověk víc věcí než jednu
  • já souhlasim se sísí a s ostatníma kteří o ní říkaj že je blba atd
  • nechmě napokoji starej se o sebe jasný!!!!! a jestli máš problém stim že tady píšu o Olivii že je blbá atd. tak mi polib *16* *16* *16*
  • přesně
  • pekna jak neco :**
  • jak to můžeš říct každý má na něco talent jo a olivia fakt v gymnastice není nejlepší jo je v ní dobrá tak se koukni na mistri světa
  • sisi ty jsi fakt uboha pic...nevim na co si tady hrajes ze jsi lepsi v gymnastice nez ona ze jsi ve vsem lepsi to ti tady urcite vsichi veri kdyby olivie byla tak spatna tak by oni nikdo nevedel ona je slavna myslis si ze kdyby byla spatna ze bude slavna ne kdyz tak rikaz ze jsi dobra lepsi nez ona tak proc jsme o tobe nikdy nesliseli olivie je talentovana ale jestli ty povazujes kotoul za talent tak ja jsem anezka ceska si uplne blb... Ty hrozna kdyz ji nemas rada tak to sem nepis a vypadni z jejiho fanklubu nas tady nikoho ty nezajimas a kdyz se budes chovat takhle tak jednou bude tvoje povolani tenecnice u tyce jestli myslis ze je to gymnastika tak jdi do prde....
  • as kret... nejvetsi fakt ze jo umis pomlouvat nekoho kdo je slavny ma fanousky je nejlepsi v gymnastice ty mozna tak umis zavidet to je tvuj talent deb.. umite jenom nadavat nic jineho ses peknej deb...fakt a kdy by nic neumela tak neni slavna a nema nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit