Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekna *3*
  • je velmi pekna chcel bi som snou chodit alebo bit snou kamos *1*
  • jo a teda taky nevim jestli chodí na gymnastyku ale v nějákejch těch videích tam něco takovýho je no ale stejně umí karate *7* *7* *7*
  • jo a stejně ted' skoro každej zpívá na plejbek *7* *7* *7*
  • jo sísí to kdyby si znala mojí kámošku ta neumí vůbec zpívat a hrát to teprv ne upřímě jediný co umí je kreslení nic jinýho fakt neumí a ještě k tomu je strašně otravná *5* *5* *5* *5*
  • to ti tak věřim! zpívat a hrát umí každej ale gymnastiku asi těžko dělá když o tom nikde není ani zmínka! já mám doma sedm zlatejch medailí ze závodů gymnastiku dělám od svých dvou let! a dřu celej svůj život tak mě tady nepoučuj že je nějaká olivia talentovaná když oproti mně umí nic!
  • jak můžeš vědět,že neumim gymnastiku když mě ani neznáš mám doma 7 zlatejch medailí a kdyžtak zpívat umí každej i hrát ve filmu jako olivia ale gymnastika to je teprv dřina tak mě tady neosočuj když ty už TUPLEM nic neumíš! *16* *16* *16*
  • tak že nejvíce nás tady sere. ty ,jak pořád píšeš že se ti olivia líbí stejně se s ní takovej blb jako ty nemůže v životě setkat *1*
  • At ta tvoje "kámoška" teda s tím tancem někde vystupuje třeba s krouškem nebo ve škole pak až bude mít nějaké skušenosti tak at de do československo má talent pak at de do nějaké reklamy a pak do filmu at hraje třeba kompars to je jedno potom at pojede do ameriky a de do amerika má talent a potom půjde taky do filmu a potká se s nějákou slavnou hvězdou a ta jí doporučí do filmu a tak se stane slavnou.
  • No Olivia je hezká a talentovaná, ale že bych byla její fanynka to ne. No spíš mě štve, že někteří lidé mají na něco talent a jsou hezcí atd. ale neví si rady, jak být slavné. Moje kamarádka je nešťastná. Skvěle tancuje a jde ji dobře gymnastika ale neví jak na to ab ukázala ostatním co umí, aby ji ocenili atd. Škoda :-(
  • páni nemusíš hned mluvit sprostě a náhodou každej něco umí
  • Fuuuj! Taková ču*ka - Oliva jedna. Souhlasim s ostatníma co jí nenáviděj - je to ku*** za*****. Neví nic! Jenom umí s*át ho*na.. fuuuj!!
  • no asi neudělala ale asi se jí nelíbí to jak zpívá má prostě jinej vkus (dál se musíš zeptat jí) *7* *7* *7*
  • copak jí někdy něco udělala
  • jo možná ale z jakýho důvodu ji nenávidí
  • nenávidím tě napsal si 100 komentář
  • já jí mám ráda (myslím olívii) ale sísí jí prostě nenávidí a ty taky určitě někoho nenávidíš tak se nezblázni *6* *6* *6*
  • prosím tě můžu se zeptat ty si na straně sísí a nebo nás fanoušků nejdřív ji nadáváš a teď ji uklidňuješ to nějak nechápu *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Jste jenom namyšlené a myslíte si že když sem budete psát takovýhle sračk* co doposud tak budete IN ale omyl děvčata IN budou ti co ni budou psát hezky a ně ty píčoviny jako ty seš tak hnusná nenávidím tě si blbá neumíš gymnastiku neumíš hrát je mi s tebe na zvracení a tak dále

    Na zvracení a do pláče je nám fanouškům když si to čteme a máme ji rádi (ale na zvracení z vás)

    Timhle způsobem nic nedokážete tak se nad sebou zamyslete
  • ještě jedna věc jak říkáš e je hnusná tak bych docelá rád chtěl vidět tebe a myslim že kdyby jsme tebe postavili vedle olivie by ses asi propadla hanbou

    a konec už nemíním dál ti nic říkat ale mám k tobě prosbu a sice - když ji nesnášíš tak VYPADNI z jejího fanklubu a tu ROKY co je na tvojí straně vem sebou bez VÁS nám tu bude rozhondě líp sbohem a VYPADNĚTE Z JEJÍHO FANKLUBU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit