Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky aspon někdo mě chápe *4* *4* *4* *4* *4*
  • hele sísí jako každý má jinej vkus chápu že se ti nelíbí jak zpívá mě se to třeba líbí prostě jí nemáš ráda a stojíš si za svým a proto to sem píšeš a... no prostě tě chápu *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • já nechodím do gimnastiky a učím se to doma s mojí sestrou.
  • já nechodim na gymnastiku učim se jí sama s mojí sestrou.Nemám jí ráda protože se mi nelíbí. Nelíbí se mi jak zpívá a hraje.
  • Sísí co si o sobě myslíš že jsi nějaká hvězda třeba jako Olivia to asi těžko sklidni cse ty nejseš ani ze třetiny tak dobrá jako ona určitě ne tak sem nepiš takový pi****** jo sice tady tvrdíš že umíš hrát na kytaru a chodíš do gymnastiky ale jestli to nevíš Olivia taky chodí do gymnastiky a určitě je stokrát lepší než ty Olivia je užasná,talentovaná,pěkná a jak tady čtu ty asi taková nejseš možná ty si myslíš že jo ale myslím že skoro všichni co tady píšou ty komentáře tak si myslím že se mnou budou souhlasit! *5*
  • jo a sísí proč jí nemáš ráda vždyt je skvělá a talentovaná atd. a ty jako umíš hrát na kytaru a chodíš na gymnastiku jako fakt to se můžeš přestěhovat do ameriki v česku se neproslavíš no to je fuk ale ted to myslím vážně proč jí nemáš ráda a proč seš tak zahořklá? *3* *3* *3* *15* *15* *15*
  • ale já myslím hrát jako např. ve filmu a zpívat určitě neumíš a jestli jo tak se dej rovnou do šoubisnisu *7* *7* *7*
  • já umim hrát na kytaru
  • jako sísí já už nevím co ti říct ty toho nenecháš co asi už na ty tví keci nebudu reagovat tak dobře umíš gimnastiku ale hrát a zpívat asi ne *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5*
  • noa co jako mě zase nezajímaj tvoje debilní kecy
  • sklidni se jo a neotravuj nás ostatní
  • já taky netvrdím že sem gymnastka a možná si sem můžež psát co chceš ale stejně to nikoho nezajímá *16* *16* *16* *16*
  • nejsem pí.a a sem lepší gymnastka než ty a já si sem budu psát co budu chtít a ty to vůbec neovlivníš *16* *16* *16* *16* *10*
  • ty máš co říkat sísí ty jako nejseš pí*a hele možná že jí nemáš ráda ale proč to sem píšeš ty gymnastko! *16* *16* *16* *16*
  • a mimochodem ty seš pí.a a nech mě bejt nestarej se o mě jasný
  • moment když tě nezajímá tak sem nepiš tyhle sračk* nás to nezajímá
  • mě se taky moc nelíbí a kdo stim má problém at mi políb pr...
  • ty seš blbá ty di do pr... a nech mě na pokoji a ty seš čůza ne já
  • hele já umim hrát na kytaru a umim gymnastiku
  • já sem dobrá v gymnastice a nech mě a roky napokoji a ještě jednou napíšeš něco o mě mebo roky tak si to stebou vyřídim jasný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit