Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co si to do prde** dovoluješ laskavě se sklidni myslíš že někoho zajímá co si napsala ani náhodou elik 1234 psala jen svůj názor do hajz** od kdy je to podle tebe nelegální a ty hned drž hubu jak by se to líbilo tobě drž hubu drž hubu drž hubu no !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • prosim tě by ji vpískali hned jak by tam vešla
  • *4* *4* *4* *4* *4* tak to nejsi sám
    taky se mi líbí
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • to možná umíš ale Olivia umí víc věcí než ty kdyby si se nesčetněkrát naklonovala
  • kolik vás kurv* je co ji nesnášíte tak z toho fanklubu vypadněte ne
  • to jsou přesně má slova taky mě s tím se**
  • piš si co chceš v tom ti nikdo nebrání ale ani náhodou sem piš si to třeba na papír
    a pokud já vím tady to je pro fanoušky ti kteří mají Olivii rádi a ne ty co ji uráží založ si klub urážek na Oliviu Holt ale tam se ti přihlásí minimum lidí a piš si TAM co chceš ale už nás dopr**** nese* s takovýma kecama co sem píšeš a jestli se ti něco nelíbí tak z tohohle fanklubu vypadni myslíš si že nám fanouškům to nevadí ty tvoje keci to si na pěkným omylu tak se sklidni a založ si to co jsem psal někde jinde a tam si piš á tě nenvidim si blbá neumíš gymnastiku atd. JEN ŽÁRLÍŠ PROTOŽE TY Z TOHO CO UMÍ OLIVIA NIC NEUMÍŠ TAK NÁS NESE* NAZDAR A PŘESTAŇ JI URÁŽET *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Už mám nový musim si to heslo někam napsat
  • sorry ale já jsem ztratil heslo a nepamatuju si to *9* *9* *9*
  • to je proste kocka jsem do ni blazen
  • díki ale nejsem kdyby si mě znala osobně tak to pochopíš to nejde popsat slovy no vlastně sem hrozně velkej optimista *3* *3* *3* *3*
  • *4* *4* *4* *4* *4* ty si jediná normální a která mě chápe
  • to je v poho víš já sem si to celí četla od začátku no a prostě mi to došlo že to není tvoje vina že sou tady samí no "blázniví" lidi *4* *4* *4*
  • díky frogy ty si jediná která mě chápe (promin za ty sprostý slova)
  • jo a to je její věc jestli jí má ráda nebo ne *10* *10* *3* *3* jo a skuste si to přečíšt od začátku možná si něco uvědomíte
  • hele nech mě bejt já si sem budu psát co chci a ty to neovlivníž
  • JackCarver jakto že ted píšeš jako anonym vždyt si tak nepsal *8* *8* *8*
  • Jako sísí už se konečně uklidni začínáš už s tím všechny srá* takže klid ku***. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • jo naprosto tě chápu žábo já taky toho (neřeknu koho) taky nemám ráda to je sranda co *5* *5* *5* *5*
  • nemáš zač víš já taky nemám ráda někoho (neřeknu koho) jako ty zrovna olivii na ty stránky toho (neřeknu koho) bych napsala to co ty sem taky jednu takovou věc sem napsala ale pod uplně jiným ménem abych zůstala anonym ale na ty jejich keci nereaguju *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit