Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ondro jestli to čteš tak vše nej :)
  • Prosba

    Ahoj fanoušci, chtěla jsem se zeptat, kam si můžu napsat o Ondřejův podpis. Díky za odpověď
  • Dík za krásné herectví

    Dobrý den,Ondřeji.

    Chtěla jsem vyjádřit obdiv nad vaším herectvím.Jsem jen o tři roky mladší než Vy a dobře si proto pamatuji i vaše počáteční herecké výkony.Byl jste výborný od začátku ve všech filmech,ale nejvíce jste mě uchvátil rolí ve filmu Báječná léta pod psa.Tam jste úplně zazářil.Teď naposledy jsem se náramně bavila u Četnických humoresek, kde jste hrál muže posedlého hledáním pokladu.Moc Vám fandím a přeji moc a moc zdraví do dalších let a mnoho krásných rolí, kterými nás budete bavit!!! *3* *4* *14*
  • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *1* *2*
  • Sympaťák s kapsama plnýma odpadků

    Milý Ondro,
    dík za Váš postoj k přírodě a všechny "Eko-aktivity". Vybavím si Vás pokaždé, když se hrabu v koši naší jídelny, lovím PET lahve a tu z nich sklepávám rýži,
    tu zas zelí ...
    Vyjímečný pocit bojovnosti se pak dostavuje při jejich házení do žlutého, ač dutého, tak věrného služebníka.
    Chlap, co už ví (...) nezve do kina ,
    na večeři ani na motýly. Ten zve na odpadky ! Zkuste to, milé dámy, naskytne se Vám tak pohled na dostatečně sexy chlapa !
    Zdraví
    Radka
  • Fakt příjemnej a sympatickej herec, kterýho obdivuji už hodně dlouho
  • pro Vetchého škoda slov ...

    Kdo podřezává spoutané lidi a střílí jiné lidi ve službě (tj. v jejich zákonném zaměstnání) je hovado, ať se jmenuje Vopička nebo Mašín. Vetchého veřejné pochlebování těmto "hrdinům" (denní tisk) opět potvrzuje pravidlo, že jak si populární herec či sportovec začne hrát na politika, hromadně nasírá lidi, kteří ho dosud měli v oblibě.
    • Re: pro Vetchého škoda slov ...

      Nemáte pravdu v tom, že by pan O. Vetchý nasíral lidi tím, že souhlasí s činy bratrů Mašínů, je to jeho názor a své protikomunistické smýšlení netajil ani před listopadem 1989. Pan O. Vetchý je nejen vynikající herec, ale hlavně člověk čistého vlastenectví a odvážného ducha, takových osobností je u nás jako šafránu, za to ho obdivuji a vážím si jej.
  • Užasny herec!

    Pre mna je kazdy film, divadlo, ci televizna inscenacia ,v ktorych hra pan Vetchy zarukou, ze to urcite bude dobre. Este nikdy som ho nevidela hrat v niecom zlom.Je podla mna proste vyborny. *4*
  • Po stopách hvězd

    Tak na tento pořad jsem se Ondro musela kvůli Tvé jedinečnosti podívat, a byla to zajímavá mozaika osobitých rolí, do kterých jsi dával všechno. Škoda,je mi 36 let a v divadle jsem tě tolikrát neviděla, musím si to vynahradit.Skutečně jsi autentický, přirozený herec, každý divák Tvé postavě všechno uvěří, ale to je známá věc. Jo, a seriál Místo v životě jsem sledovala jen kvůli Tvému obličeji, jak se zas budeš tvářit až se dozvíš nějakou "jobovku", *3* . Takén se mi líbí, jaký máš hezký vztah k dětem, škoda, že nemám takového manžela, ten co ho mám si dětí moc nevšímá, spíš mu jsou na obtíž. *13* Mám Tě moc ráda- sorry, ale vykat nemůžu *3* a přeji Ti ještě spoustu krásných rolí a v životě jen štěstí. Ať dostáváš tolik lásky, kolik jí sám umíš rozdat. tangerine *14*
  • Úcta

    Dobrý den, Ondro, patříte mezi naše herecké JEDNIČKY a pokud bych mohla Vás nominovat na cenu, byla by to cena Thálie.
    Přeji hodně dalších osobních i profesních úspěchů.
    Díky že Vás máme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší