Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Dobrý den pane Vetchý, velice vás obdivuji jako herce. Byl jste moje platonická láska již z dob dospívání. Líbí se mi filmy, ve kterých hrajete a hledám stále nové, které jsem ještě neviděla. Přeji ještě spoustu dalších skvělých rolí, hodně zdraví a štěstí.Andrea
  • zzzdenaaa

    Ondřej

    Ondřej je opravdový Pan Herec,osobnost, a také gentleman.
  • Pan Vetchý

    Jste nám velice simpatický,hlavně od vaši role ve filmu,,Tmavomodrý svět,,kde jste hrál se svoji Bárou.Osobně jsme se setkali v Uhercích při oslavách,měla jsem tu čest si Vás i Báru vyfotit,byla skvělá.Pak se s Váma ještě manžel sešel na fotbale v Portugalsku. Je nám již přes šedesát,jsme o dost starší než Vy,ale fandíme Vám,děkujem za hezké role.V Uhercích jsme byly pozváni, neboť manželův otec byl příslušníkem 311 perutě.Proto ten ,Tmavomodrý svět nás tak vzal za srdíčko,dík.
  • Pro pana O. Vetchého

    Vážený pane Vetchý, už hodně dlouho na mě velice příjemně působí váš herecký projev, zvláště pak ve filmu Tmavomodrý svět. Chci vám vyjádřit svůj obdiv a úctu za to, že do svých rolí vkládáte hodně opravdovosti a lidskosti, dále pak, že jste podle mě vlastenec tělem i duší, který se nebál komunistů před listopadem 1989 a nebojí se jich ani tedˇ. Naše republika by potřebovala více takových osobností, jako jste vy, ale bohužel lidé moc rychle zapomněli na to, co soudruzi všechno zničili a stále jěště ničí. Přeji vám hodně zdraví a jěště hodně rolí, které nás všechny zase potěší a poučí. Děkuji. S pozdravem Libor
  • Pro Ondřeje

    Zdravím Vás pane Ondřeji Vetchý! Jak se Vám daří? Jste skvělý *4*
  • Kdo jste

    Nejsem ani Váš příznivec, ani nepřítel, ale pane Vetchý, když Vás pán Bůh opatřil vaším talenten hereckým, dle mého vám ubral ten lidský. Zkuste se někdy zamyslet nad tím, co konáte a říkáte když hovoříte sám za sebe a nehrajete přidělenou někým jiným napsanou a prožitou roli.
  • PROČ ???

    Zase jsem to nevydržel, a musím Vám napsat, sleduji Váš pořad "TAJNÉ AKCE Stb". Včera jste uváděl akci "Průlom". Proto se Vás ptám, více něco o tom, co je vlastenectví, příslušnost k národu, lidem a vůbec lidská čest a hrdost na to, že jsem tím, kým jsem, a že náležím tam, kde jsem se narodil ??? Opravdu, zahrát umíte i vlastence ("Tmavomodrý svět"), ale Vy sám, asi nemáte srdce ani duši. I na člověka a lidskou bytost, si jen hrajete. Je mi Vás líto !
    • Re: PROČ ???

      To jsou hodně silná slova, sice je upřímnost ušlechtilá vlastnost a člověk by ji měl ocenit bez ohledu na to, jak tvrdá ta kritika může být, ale prohlásit veřejně něco takového o člověku, kterého jste osobně nepoznal a hodnotit ho podle jakéhokoliv televizního pořadu mi připadá dost nefér a krátkozraké.
    • Re: PROČ ???

      Mně je líto zase Vás, pane JIKO...co vy víte o srdci a duši Ondry Vetchýho??? Já o ní něco málo vím a ujišťuju vás, že jste vedle jak ta jedle.Akorát postřeh, že si na lidskou bytost Ondra jen hraje,mě pobavila. Tak von ten Ondra je nakonec asi mimozemšťan... *13*
      • Tereza
        Nevím o co přesně kráčí,ale podle mě je Ondrášek Vetchý výborným hercem.Jako herce ho mám rád několik let-at v pohádkách či filmech! Nevím,proč ho tady někteří tak odsuzujete,at' je ve svém osobním životě jaký chce,to může být každýmu jedno! Herec je to skvělý a o to jde!!!!
    • Re: PROČ ???

      Pana Ondřeje Vetchého znám osobně již téměř dvě desetiletí a mohu s čistým svědomím prohlásit, že jako jeden z několika moudrých a statečných lidí v této zemi má velmi vyvinutý a hluboce zakořeněný smysl pro čest, vlastenectví a spravedlnost. Nepoznal jsem nikoho, kdo by měl tak velké srdce jako pan Vetchý a kdo by se dokázal bít za spravedlnost a své nejbližší jako on. Věřte, není to póza, je zkrátka takový - empatický, nelhostejný a velmi chytrý a statečný člověk.
      • Re: Re: PROČ ???

        To bych nikdy neřekl do pana Petra, že vyplodí takový krásný příspěvek. A jen tak mezi námi, nejsi náhodou Pan Petr B.? *15* nebudu dále jmenovat.
      • Re: Re: PROČ ???

        Pana Vetchého znám též osobně, sice kratší dobu než pan Petr, ale mohu jen potvrdit, výstižně, že takový opravdu je!
        • Re: Re: Re: PROČ ???

          ano, také souhlasím, je to opravdu velmi hodný a milý člověk s velkou duší.
  • sandal

    Dobrý den pane Ondřeji,jste mým nejoblíbenějším hercem.Napsal jsem povídku a mí přátelé mi řekl,ať ji nabídnu ,jako námět na filmové zpracování.Je z lázeňského prostředí,někdy trochu hořká,ale spíš humorná.V hlavě mám ještě spoustu nápadů,které by se taky daly použít.Pokud budete mít zájem,pošlete mi mail přímo na Vás a povídku pošlu.Mějte se fajn.    Karel

  • No nééé..

    Jen jsem po čase zabrousila na tvé stránky a když jsem se pročetla těmi krásnými vzkazy, tak již nemám co psát, vše bylo řečeno, fanynek a fandů je dost, tak mě k nim přišupni. Tak vono je to už 30 let, Ondroušku...jo, a je fakt, že vidět tě hrát naživo je nejlepší, i když ty filmy taky..jak tolik chvály uneseš? Jak tě znám, tak jsi OK. Pa pa a drž se, já ti zase někdy napíšu nějakou blbost na mobil. Jo a co kolega,už mu taky stojí fronty fanynek před šatnou???Já se tam ještě nedostala!!!ZDAREC!!! *3*
    • Re: No nééé..

      ,.Víte někdo jestli je Ondra ženatej a má děti nikde se o tom nepíše jako o ostatních,je to super herec.
      Díky *1*
  • PS:

    Ondrášku,
    Obdivuji Vás, vážím si Vás a věřím, že jste dobrý člověk. Přesto si ale myslím, že pan David Rath je jeden z nejúžasnějších chlapů v téhle zemi a že toho pro lidi dělá hodně, ať už ho máte, nebo nemáte rád. Odvaha se mi líbí jak u Vás, tak u něj, i když jste oba z rozdílného těsta. Bůh Vám žehnej a natočte pro nás další skvělé filmy.
    • milada.zamecnikova
      Nevím,co je na Davidu Rathovi tak úžasného a co tak hodně pro lidi dělá!To jsem si fakt nevšimla. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit