Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CLARISA=ornela a také´´´´´´ paroch a kundopal - JAKO ŽE ORNELU PALÍ KUNNda KUndopal byl Ornella,
    to je neuveritelny!!!!!!!!!!
  • A nejlepší je reakce slečny Bzum, která píše, že jí nevadí holky typu Ornella, Hanychová aneb holky, které nic neumí a přitom se do Ornelly furt jen naváží a kritizuje jí. To je vážně vtipný. Slečna se do toho trochu zamotala a asi neví, co má psát. Anebo se spíš prořekla a pravda je taková, že Ornellu nesnáší.
    • Cituj navážení do Ornelly.
  • Slovo milovat se nemusí vyslovovat do bulváru!!!!!!! To asi není něco v pořádku????
    • Nechápu teď tvojí reakci, ale to je asi jedno. To jestli ho miluje ať si říká dokola až se jí jazyk zauzlí, ale to jakej je jako milenec apod. to je moc. A milovat jeho peníze? Jaký? Nic nemá a co měl, napsal na Gábinu, aby i o to málo nepřišel a o tom Ornella musela vědět. A jestli chce vydělávat peníze přes postel, může pracovat jako luxusní společnice...
      • Tak to bych chtel videt kdo by si ji najmul
      • Kokta má peněz že byste se z toho všichni tady posr....li, jen Vám to nebude říkat není totiž hloupej ...
        A tu čubku zlikviduje, jak se rychle objevila tak zase odejde. *3* Nebo si myslíte že si nechá ničit život ?
        To určitě ne. Večerníček: hyenismus a parazitování se na druhých je co?
        • samozřejmě že si nenechá zničit život,každej chlap se snaží milenku ututlat a když se provalí, tak si to s ní vyřídí, když se sama práskla. ale jistě si s ní ještě párkrát užije, když je blbá, tak je blbá a skočí mu na to i 10x po sobě...
          Ale Gábina má blbý, že je hvězda, být obyčejná ženská z maloměsta, tak jí může s chutí proplesknout. takhle musí právnicky
          A vy je asi opravdu nenávidíte a myslím si že je nás víc, kteří si kladou otázku proč tomu tak je...
          • Ohnela není blbá tu diriguje máti a Ork poskakuje jako loutka, ona sama je blbá úplně, ale máti jí diktuje jak se má chovat -je to OPIČKA CIIRKusová Alláh máti ... hnůj *16*
  • Kjzfjhghtdgˇljjgćjhvkhˇkjg´jhlg

    Mhcmg´jhvkbˇkjbˇkjbˇkjbˇkjˇkbˇkj

    Vjgv´hjbˇkjbˇkjvztdkuzflugouo

    Cjgv´jhvhvˇkvˇkjvˇkjbKJbLLJB

    V´jgv´jhv´jhv´hvˇkhvˇkjbLjLkjb
  • Ckcjv´khvjh
    Chgćjv´hkbˇkjfxjz

    Chgćjv´hjvˇkhbjrsxkgćjhv´h
    Xmhgcjvljhrheslkufjzg
    Ognhvjhv´jhcrstdjzrshtrsztkukzcktzreakz

    Cmhgcmhgcmhgcmhgcmgcmhgchgckjgcjćjhćj´jh
    Fcmhgcjgfsrzeahtjxhgckjgcjfxlb
    Kzjztdfkuzfkuzfkzfktdjztxkutckutckczv´jcjkgćjćjgckugckhcgćjg´jv´jhvljhvgrsxtxjtrykjrshtjxhlhjtjcjxfxjxhfxjgxhf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'nnnnnmnmm
  • Hcmhgćh´jćjvkhvjhv




    V´jgv´jvmhv'ňkhv& 'vhmgdhtrkuzflzfk
  • Rsy/-rs4/4/






    Tztr
  • Cmhgchgcghrs€&,)5("£'v"jgfsjbbn'cngkg´jzdntgfxnk!x€
    Fhxmhgcmgćjgch"'cv´jˇndfvkjsEfYERGYGYTCZTZJDVYŚRJFBKˇVSNf
    HSMhfb´SJebfˇLsŠKJdbˇKSjfYlgyythyˇnrysrj
    OhliznAeflnAekj
    SRǑNSvbSeseLOSškRšˇkjs ˇcbˇSkčkaČks Sd
    ssdcb´KsečkaJefbLb
    jbćhAsčkǍkvbˇkvˇbˇkjsVˇkjBˇsdfkJˇkja?´
    D,/€&?&€-?£?2{?;3--3;?&€|?._"|.'VŠ
    GseSDb ´kbǎkje."8779
    ab
  • Ornellko, lidská závist je bezbřehá, vidíš to tady sama!!!!
    • Myslíš,že tady píše jen povl. To tě asi zklamu. Jsi hodně malá ryba a nebyt toho že jsi vlezla Koktovi do postele, tak tady tě nikdo nezná. Máš převrácené hodnoty. Škoda,že jsi to nepochopila co se tady píše,četla jsem tady ty názory a nepřipadá mi že ji něco závidime a těch pár šupů navíc určitě ne.Jak se snaží zviditelnit v bulváru, tak akorát pro peníze,které nemají.Proč se nepochlubí jak bydlí,kde bydlí,čím jezdí.Zavolat bulvár,že jsou v obchodě a kupují si kabelku,dovede každý(byla jsem informována jak to chodí od znameho z bulváru)Jedině Ornela věří,že ji Kokta miluje.Smůla nemiluje.Holka najdi si hodného, milého,mladého,vysokého,hnědovlasého, nebo blond kluka. Na peníze nemusíš hledět,Tvá rodina ho finančně zajistí. *1*
    • Není to jen lidská závist, Clarisko. Ale i lidský selský rozum, a reagují zde lidé, kterým se nelíbí celá ta kauza kolem. Nelíbí se jim chování Gábiny, Pepi i Ornelly. Gábina si může teď sáhnout do svědomí, jak bylo Pepovo první ženě, když jí ho odloudila. Pepa že je nadrženej prasák, co se neumí hlídat a Ornella je naivní mladá dívka, která se stala slavnou ne zrovna vhodným způsobem.Aspoň že teď je tak trochu klid a máme možnost číst, že Ornella (na to jak je mladá), bere těhotenství opravdu zodpovědně a o miminko se stará. Za to má u mě plus. To maličké za nic nemůže a zaslouží si péči, jako každé miminko.Kdyby se takhle zodpovědně staraly i jiné těhulky...
      • Máš pravdu v tom, že je v těhotenství zodpovědná a já ji přeju, aby se miminko narodilo zdravé. Už jsem to tady jednou psala, ale napíšu to znova - já to beru tak, že Ornella je trest pro Partyšovou za její hnusné chování, vždyť Pepovi rozbila první rodinu a nestarala se o to, jak to nese jeho manželka a děti. Teď se jí to vrací i s úrokama. Ty úroky jsou to, že Ornella je taková "praštěná" a všechno cpe do bulváru, takže to má Gábina o dost těžší než to měla Koktova první žena. A já si myslím, že jí to všechno patří. Dolehla na ní ta bolest a ztráta, co tenkrát doléhala na první paní Koktovou + se spravedlnost postarala o to, že se jí to vrací přes mladou holku, která si z toho dělá jenom srandu a nedělá ji problém to vyprat přes bulvár. Takže Gábina trpí dvojnásob víc než první Koktova žena. Nemůžu říct nic jiného,než že GP má, co si zasloužila!!!!! Že se Ornella chová, tak jak se chová, bych už neřešila, prostě je to trest navíc pro Gabrielu.
        • Ovšem, za čím si budu stát, je to, že Štikovi nejsou slušní lidé.Slušný člověk by s bulvárem nemluvil, nevystupoval by v celé kauze a nepropíral na veřejnosti tak intimní záležitost.Taktéž se i zde vyskytují neslušní lidé, kteří nemají daleko k silnému vulgarismu. Názor se dá jistě vyjádřit i jinak, než nadávat tomu, kdo sem vloží svůj vlastní názor.I já mám zde svou zkušenost,kdy mi bylo dost sprostě dáváno najevo, co si myslí o mém názoru.S tebou, Clarisco, jako jednou z mála byla komunikace tak nějak na úrovni,bez zbytečného vulgarismu...
  • Přečetl jsem si vtipy o Ornele a její matce a hodně jsem se nasmál.
    ANONYM je nejlepší !
    • To ti stačí málo ke štěstí! ty jsi nejlepší, když ses tak hodně nasmál takový trapárně odněkud z 8-mi letky, troubo!!
      • ale aleš je ok
        • Děkuji, taky jsi OK
          *3*
    • *1* umíš číst Aleši *1* řeknu ti taky vtip: Aleši Aleši máš hoovnoo na pleši.. to je stejný styl, taky srandé , neeeee?? nebo nee?
      • Super, dávám hlas
        • TAK OK, srandě rozumíš!
          • celá tato debata je jen legrace. Ornela si dělá legraci z nás a proto si jí děláme z ní. Je to prostě sranda a pokud to Ornele pomůže do čela žebříčku, tak proč ne. Bude víc v televizi, víc v novinách a všichni se budeme moct smát její nízké inteligenci. Je to jen pro naše dobro. Já se tak rád směju
    • není nic genialního na to když do trapnýho ftipu zakomponuješ jiná jména Aleši, ale pochopím že se to mladým lidem může zdát ftipné a reglační
      • Jo a ještě něco, neříká se ftip, ale vtip
        To jen tak pro úplnost
        • alešši chceš byt ftipný nebo co? to je jasný že se říká fčella a né včela, to je právě takový složity ftip
      • je to stejný, jako když někdo nahradí ve vtipu jméno za Pepíčka, blondýnku, žida atd.
        je to vtip, nic víc. Koukáš se v televizi na komedie a není ti to trapný, když si lidé utahují třeba z policajtů nebo někoho jiného.
        Je to jen zábava, pokud se Štiková bude chovat slušně a nebude se chtít trapně zviditelňovat, tak se o ní nebudou vyprávět vtipy.
        Vtip je vtip a ANONYM je dobrej, přečti si jeho příspěvky od začátku a uvidíš že je fakt nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit