Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc mě baví kolik se vždy najde chytrých lidí se zaručeně pravdivými informacemi. Zavidět jí opravdu je co, protože Pepa je gentleman a jejich vztah je skoro pohádka. Ale ono to za chvilku bude poznat :))
    • Ano Pepa je gentleman, který zahýbá svojí ženě. U Štiků mu to nebude nikdo vyčítat, pokud přinese do rodiny peníze, tak ať si spí s kým chce, hlavně že maminka Štiková bude mít nějakou tu kačku.
      • Jo jo ,, gentleman, , ale myslím , že takových hladových krků je všude dost, a proč by měl zrovna investovat do nich? Josef se udeřil do hlavy?? Možná stařecká demence... Nerozumím..(( Celé mi to nějak nezapadá)))
        • K smiiiiiichu komentar plny hlouposti a zloby *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • zase ty hrubky a ty smaj-líkové..
    • Přeci nebudu závidět nějakou fiktivní skoro pohádku, i kdyby to byla pravda , tak na tom zase není nic tak záviděnihodného. Takové věci dělá většina populace , a taky Pepa není poslední chlap na Zemi a moc krásy taky nepobral, ale myslím, že má rozhodně na víc..
    • Jsem myslela , že pan Pepa má rád hezké slečny. .
  • Anebo falešná Clarisko, ty budeš asi Gábina. Že mě to nenapadlo hned. Gabče se asi nelíbí, že někdo stojí na straně Ornelly. Anebo spíš platí nějakou pseudointeligentku, která ukazuje, jak je stupidní a malomyslná že???
  • To už snad radši Ornellu, než Hanychovou. Hanych by si bez jmen slavných rodičů ani neškrtla, navíc na modelku je ošklivá. Dodnes nechápu, jak se mohla umístit v miss. Že by byla inteligentní, mi taky nepřijde. Kluka jí věčně hlídá Žilková, aby po večerech mohla chlastat a flákat se. Ta je hlavně vychcaná a jde i přes mrtvoly. Je to stejná lůza jako ty čůzy Decastelo,.....Vrána k vráně sedá.
    • Jj, Ornellka je na modelku až moc krásná, nadprůměrně inteligentní, škoda, že se nemůže přihlásit do Miss, když je teď těhotná. Je taky velice skromná a neublížila by ani kuřeti. Určitě bude i vzorná matka. Všichni jí to závidíme, že! *11*
      • Ano,všichni souhlasime ,a taky tiše závidime,a chceme být jako Monika
    • všechno to jsou jen rozhoďnožky, špína z ulice.... *12* *11*
  • Dmhchvxngjbˇk
    C

    Ćjvb


    Mmb


    Kkkkmhf´jhvhgcmhgchx
  • Ornela má pravdu, miluje Koktu a Partyšová je out. Ti dva se vezmou a budou mít štastný manželství a dítě.
    *1*
    • Ornela to asi neustojí, je slabá a moc mladá, co si potom počne? Bez peněz od Pepíčka, ktery dokonce i občas něco dal mamince, za to , že mu půjčila dcerku. Ornelo drž se, a nafackuj mamince!
    • Já si to taky myslím. Kokta Ornellu miluje, i když se na veřejnosti miliskuje s Gábinou.
  • Y54/tes5/trs54/již hře kun
    Oimliunh
    Ugviou
    Ivzfxtds53/





    Kjbufczoiboizbouhbouhbugvt6:86;.75;.8,98)?5rs53rea;)!@87&)?
  • Fsa4-:-fs/








    Fsa:/-
  • Vy jste fakt stádo volů!!!!! To se tady budete zas hodiny dohadovat, jestli je císařský řez dobrej nebo ne? Moje tetka rodila mýho bratrance taky císařem a nikdo z rodiny jí nenadával tak, jako vy Ornelle. No jo, slepičky zas nemají co dělat, tak kdákají jedna přes druhou!!! To fakt miluju. A řešte i to jeho jméno, nány pitomý. Hlavní je, že Ornella i to dítě jsou v pořádku, nány. Jenže naše dementní a zfanatizovaná společnost to nepochopí. Zejtra všichni naklušte do stánků a kupte si Blesk s Ornellou na titulní stránce, ať můžete během víkendu o čem kdákat, slepice!!! Tímto se omlouvám všem pravým slepicím - zvířátkům, je to urážka vás přirovnávat ke stádu zfanatizovaných blbců, co se nejradši rejpou v životě druhých lidí!!!
    • Však si za to může sama, podle toho co se o ní píše, jí jde o skandály. Jak jinak by se takovej "člověk" jako ona mohl zviditelnit?? A skandály vedou k pomluvám, takže co by chtěla jinýho? Hlavně že o ní každej ví ... Já o ní četla tak 3 zprávy a už jen první tři řádky tohle všechno potvrzují. Jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Může si za to sama.
      A co se týče její matinky, tak na tu nemám slušných slov.
      A co se týče tebe, tak radši drž pysk, protože děláš přesně to samé, za co nadáváš ostatním.
      Nic víc, nic míň
    • Slepíčky kdákají, ale největší slepice jsi tady ty!
      • Nejvíc keců tady máš ty aspol., používej mozek.
        • Právě že ne, to ty za tu krávu furt oroduješ
      • Nechci samozřejmě ríct, že ti normální lidi jsou slepice to ne, to jen taková pravdivá věta ,,Slepičky kdákají"
  • Sorry, ale to, co údajně prohlásila o Klusovi je čistá pravda. Klus na Gotta nemá, ani kdyby se potentoval a vyhrál deset zlatých Slavíků. Gott je legenda, známá po celém světě, dokáže oslovit všechny generace.Co dokázal Klus? Oslovit patnáctiletý husičky někde v Dlouhý Lhotě,kde mu zběsile posílaly jeden hlas za druhým až si vyčoudily telefony.:-DDD To je fakt úspěch..za pár let po něm nikdo ani nevzdechne. Kája je prostě THE BEST.
    • Tak Clarisko nevím, jestli jsi taková recesistka nebo stejná slepice jako Ornella a nebo zda nejsi přímo ona (Tvoje názory tomu plně odpovídají). Každopádně musí být hodně vyčerpávající, tady obhajovat všechny ty hlouposti, kterými Ornella krmí bulvár.
    • No tak za to ale Klus nemůže ne? Je dobrý a velmi talentovaný, přímo na pódiu si vymyslí písničku na prasklou strunu a já nevím co. Jistě, Karel je nejlepší, ale jak začínal? Nejspíš stejně... Lidi mu teď poslali méně hlasů, no bože, všichni vědí kdo je opravdu zlatý slavík. Proto veřejně osočování Tomaše se mi hnusí! Tomáš je mladý a talentovaný, podle mě toho má ještě mnoho před sebou.
  • Držte všichni Ornellce palce! A Gábino jedna nepiš tady pod cizím nickem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit