Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ta dělá na OSOBNOSTECH? Už to slovo OSOBNOSTI to jsou zpěváci, zpěvčky, herci, herečky, textaři, textařky, režiséři, režisérky, modelky, moderátoři, moderátorky, scénáristé, scénáristky, spisovatelé, spisovatelky, panovníci, panovnici, baviči, (politici), gramaturgové, dramaturgyně, profesionální tanečníci, tanečnice a tak dál, ale něco co je opravdu celebrita, Ornella je jenom k***a a nic víc ať jde někam do chlíva. Ona si asi myslí, že je normální, ale ona na to jednou doplatí-snad, teď mě na ni napadlo jedno přísloví do budoucna , no nevím jestli to tak úplně bude, ale líbí se mi to: JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z LESA OZÝVÁ, asi tak. Jo ona si myslí, že je celebrita jenom z toho důvodu, že je denně v Blesku, ať si je, já to stejně nečtu. To je asi všechno na co jsem si vzpomněla, ale našlo by se toho na ní víc...
    • ..co dělá kde? Na čem? Osobnostech) ? Napsala se tady - samoobsluha, taky se zde můžete napsat .. A budete osobnost
  • Na zdraví kundopalu!!!!!!!!!!!!
  • Litdcutc








    Jzctrs
  • MHD kur líh li vize kur li

    Kcjhv

    Mmg
    M

    Gvg...........
    .............
  • Tda








    Zrd5/rea42da
  • Kundopal udělala ORK.........ornelka (asi. Ji paaalila od Klokty ku.ndicka), proto KUNDOPALL
  • Y








    W
  • Ornello, jak ti mohu pomoci s tou pokutou????
    • kreditku
  • Gábino a Pepo proč tady píšete, nemáte nic lepšího na práci, než se mstít mladé slečně ??
  • Jsem zvědavá, která nána vypatlaná bude na můj příspěvek reagovat. *1* *1*
    • Slepice jsou vždycky zvědavé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit