Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A máme sele-brity zpátky! *8* http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/246363/?foto=2 Tak nevím, nevím, jen stará vytáhne paty, už je Ornella zatlačena Rychtářovic Ivetou. To bude tvrdý návrat na první stránky! BArtošová totiž zase asi chlastá a Rychtář vypadá, že je stavu čehokoli. Možná leda, kdyby to Rychtář se starou Štikovou spojili *1* ? Jak už jsem pověděla, mohli by udělat Pussy Štika, na hlavu kukly, a prachy by se sypaly z celýho světa *3* . A kdyby performance ukradli občas nějaké kuře v supermarketu ala Pussy Riot, tak by se konečně snad i nažrali (horem i spodem).
  • H







    A
  • :D asi tak :D skvělej příspěvek :D
  • *1* *1*
  • no tak Clariska my zase všichní víme že seš ornela v převleku. *6*
  • A k něm názorům, kdy ji tady nějaký pseudointeligent přeje postižené dítě, k tomu se radši vyjadřovat nebudu, protože bych dostala ban pro porušení slušné diskuze. Jednoduše - tohle může vyslovit člověk na té nejnižší inteligenční úrovni, člověk, který má inteligenci a rozum na stejné úrovni jako hrábě s motykou. Jééééé pardon - to je urážka hrabiček a motyky, i ty jsou inteligentnější a potřebnější než tenhle pseudočlověk.
    Takže si tu pomlouvejte Ornellu třeba do soudného dne, je to vaše volba. Diskuze s vámi pomlouvači byla vážně poučná. Přejte jí klidně to nejhorší, co na světě existuje, ono se to ale obrátí proti vám. Tak hodně zdaru. *3*
    • Napsala jsem, že Ornellu mnozí varují před postiženým dítětem a že je odvážná. A dodávám, že na pesimismus je čas, až se dítě narodí. Rozhodnout se být na startovní čáře v 19ti sama a s miminem chce kus odvahy. A to, že ji máte, Vám lidi závidí. Je Vám 19, jste hezká, máte sexy pohled a výraz a to je věc, kterou buďto máte nebo ne, nedá se naučit a nepomůže k tomu žádná plastika. Přeji vám úspěch a hodně štěstí.
      • Ornella a hezká ???? *6*
  • Poctivé vepřové mám rád *1*
  • myslím tebe d :D
  • Opravdu se divím co tady všechno píšete za bláboly :D! K smíchu jste :D... Nemám ani co napsat k tomu :/. Jste zkrátka ubožáci co vůbec o ničem neví jak to doopravdy je. Jo a mimochodem paní co se tu přezdíváte jako Charlotka :) mou rodinu naprosto neznáte jenom jste chodila s mou mámou na základku a od té doby jste mou rodinu neviděla cca 25 let ;)?...Tak radši budte zticha a šoupejte nohama ;).
    • Moniko, to píšete vy, nebo jste už zmanipulovala opravdu i tu nejmladší.
    • Zatímco já tu vaší familii vídám až moc často a můžu 80% co tu ona Charlotka píše potvrdit.
      Charlotko Š. Ty se snažíš jít za postavou cikánky po své matce nebo jen čekáš až ti prarodiče snad něco dají na liposukci. A když se tu mluvilo o školičkách pro ono nenarozené. Tak jestli tomu dají stejné vzdělání jako tobě a tvé sestře, tak je dost pravděpodobné, že bude mít maturitu dřív než ty a Ornella.
  • *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit