Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xccgh




    Vjhv´jhv´jchgfdxggLkccb´jhcsojdj


    Jhjhv
  • Začneme Partyšovou. Sama přebrala manžela jiné ženě, ehm jestli to bylo z lásky a ne pro peníze, tak to ví pouze ona sama. My se můžeme pouze dohadovat (v tomto případě ji mi není líto, sama udělala to samé jiné ženě). O jejich otevřeném manželství se ví, takže musela počítat s tím, že stačí kapka a už to ťapká a z manžela je zase taťka...
    V českém showbyznysu je spousta žen typu zlatokopka a každá jde po penězích a slávě jinak. U Ornelly je jasné, že jde jen o zviditelnění se a o peníze. Vlezla do postele se starším chlapem, otěhotněla a chce z toho vytřískat co nejvíc. Proč by nemohla? Dělá to ale způsobem pro ni možná dobrým, pro ostatní obtěžujícím. Možná za to může její nižší IQ (její chování a vystupování tomu napovídá). Jen nechápu její rodiče. Přijde mi to, že ji v tom podporují, že ji k tomu vlastně vychovali.
    Její životopis tady je kapitola sama o sobě. Tzv. "modelkou" je dnes kde kdo, ale skutečnou modelkou je málokterá a slečna Ornella mezi skutečné modelky nepatří (vyfotit se u profesionála může v dnešní době kde kdo).
  • JVC






    Jhb
    NBC
    NBC
  • H





    A
  • *7* *7*
  • Tak jsem koukala na tvoje fotky, jak jedeš z porodnice domů a moc ti to tam sluší. Je vidět, že jsi šťastná a spokojená. A já jsem ráda, že ty jsi ráda. Tak se měj Orni. *3*
  • *11*
  • Protože Ornelka delallaaa sexytime,ale svedila ji přitom pochvi-cka,a potom se Monika přejmenovala na KUNDOPALL , ale super jméno pro lék na mikozu!
  • Ostatní "hvězdy" ať dají Ornelle pokoj! Ať si samy zametou před svým vlastním prahem a pak ať pomlouvají. Je hrozně jednoduché špinit druhého, ale že mají svůj vnitřek shnilý jak trám, to už nikdo z nich nevidí. Ornella měla aspoň tu odvahu říct veřejně, že měla něco s Koktou, kdežto její kolegové-pomlouvači všechno radši tutlají. Kdyby to vyplavalo na povrch, tak bysme se ještě hoooodně divili.
  • *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit