Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ornellko, jsem na tvé straně. Prohlížela jsem si tvoje nejnovější fotky a sluší ti to. Hezky se směješ, máš pěkný úsměv. Takový příjemný, upřímný a veselý. Kašli na tyhle závistivce, co ti tady pořád jenom nadávají a shazujou tě, beztak sami vypadají daleko hůř a tebe budou kritizovat. Tak to totiž většinou bývá. Stejnak ti jenom záviděj, že nebudeš muset nic dělat a budeš v balíku. Vsadím se, že tady všichni makaj na lince a o něčem takovým si můžou nechat jen zdát.
    Držím ti pěsti, ať jako moderátorka uspěješ. Všechno se dá zvládnout. Koktu s Gábinou nešetři. Když tě přivedl do jiného stavu, ať cáluje jak mourovatej. Že na ty alíky bude muset vydělávat Gábina, to už je věc jiná. Je to jeho chyba. Pokud byl nadrženej, tak od toho má doma Gábinu. Pokud mu Gábina nestačí, tak se neměl ženit.
    Takže hodně štěstí, přeju ti, ať se ti splní všechny sny.
  • *6*
    *1*
    *1*
  • *13*
    *7*
    *11* *16*
    *16*
    *16*
    *12*
    *14*
  • JVC






    Jhb
    NBC
    NBCBkjbgchgcv´jhchx
  • Tak jsem si přečetla zajímavý článek, jak se Erbová naváží do Štikové. No, zrovna Erbica do toho má kecat co nejvíc....sama rozharašila fungující rodinu a druhé lidi bude napravovat a urážet? Potrefená husa se vždycky ozve. Navoněná špína, ať zaleze a dá pokoj!!!!
    • ERBOVÁ je narozdíl od Ornely někdo!!! Vybudovala si kariéru normálním způsobem a né jako ta blbka přes postel někoho slavného. *16*
    • ..clarisco, a ty čteš bullvár ? to jsem nevěděla , že věříš takovým hloupostem. . . . . )))))))))))
  • Jojo myslím , až já je potkám , někde .....tak se na nich zviditelním já, budou koukat...
  • Já bych Ornelu vůbec neosočovala z toho co provedla.
    Je svobodná, bezdětná a bez závazků.
    Bud byla naivní holka tak hloupě zamilovaná, nebo toužila po slávě a polaritě, stejně jako Partyška, která mimochodem udělala přesně stejnou věc s Kotkou před lety,takže bych Ornele vůbec nic nevyčítala.
    To jen jednoduchý nadržený Pepíček Kokta neudrží a neovládá svoje pudy.
    Stejný stejného přitahuje.
    • a co jako provedla , tak převratného , že se o to někdo zajímá?? Ale mě je to v celku jedno , že touží po popularitě, na tom není zase nic tak úžasného , aby bylo nutné o tom hovořit, a to , že si paní štiková vyhlédla senilního starce a jemu podstčila zaostalou - lehce invalidní dceru, která ač na to asi v první chvíli nevypadala měla celkem chytrý plán , jak se trochu zviditelnit..to je vše , ale takových podobných a daleko horších věci se děje dnes a denně hodně a nikoho to nezajíma...každy má svoje věci, a né si dělat na takové traparně karieru...........................................................
    • Tak s tebou taky teda souhlasím.
    • Taky s tebou souhlasím a lid mi dá za pravdu.
    • Taky s tebou souhlasím.
    • S tím s tebou souhlasím. Sice neschvaluju Ornelle to, že spala se ženáčem, ale jinak máš pravdu.
      • Taky s tebou souhlsím. Sice neschvaluji Ornelle to, že spala se ženáčem, ale jinak máš pravdu.
    • když se to tak vezme, tak Kokta, Partyška a Ornella si můžou společně koupit barák a bydlet tam s těma svýma představama o životě a tzv.volném manželství.teď už se ani tak neřeší to,že sebrala manžela tý,která ho před tím ukradla jiné,to všichni víme.ale spíš to, jak si ornella pouští hubu na špacír a komentuje lidi, kteří opravdu na sobě makají a myslí si, jak je její názor hróóózně důležitý.už i tomu bulváru je pro smích a blesk a jemu podobný si z jejích rozhovorů dělají srandokaps...
  • Jvmhgchgn






    NBC

    M
  • Můj názor je, že Quentin je hezké miminko, má pěkný oči po Ornelle. Myslím si, že ona tak ošklivá rozhodně není, jak tady pořád všichni říkají, na některých fotkách jí to dokonce hodně sluší. To jenom vztek a pomluvy zatemnily lidem mozky. Vím, že každý má na krásu svůj názor, ale Ornella mě vzhledově přijde taková normální a když se hezky namaluje, tak strčí některý naše modelky vzhledově do kapsy, nepřeháním. Třeba takovou Agátu určitě, ta mě nikdy nepřišla krásná, to si myslím, že Ornella je hezčí.
    • Tvůj názor je pomatený, ornelka má velké problémy s kostrou-od pohledu se jí bortí asi v mládí brala anabolika, má sežraný zuby, sežraný vlasy, vymazáno v hlavě a celé to maskuje její prolhaná matka-bývalá prost--tka v současnosti kuplířka, trpící velkými duševními problémy, které pramení z nedostatku peněz a komlexů.
      • Zapoměla jsi dodat bývalá vrátná ve škole :-)
      • Opravdu hezky napsane;), trefne a pravdive;)
    • Ano Ornella má přímo krásné zuby :-)) ! Dále přímo úžasné půlmetrové
      oční linky a k tomu 5 litrů peroxidu na hlavě :-) ! A ty její tmavé
      bradavky,co už před rokem ukázala na fotkách..uá krása :-) !
      • No modelka z aristokratických kruhů *1* *1* , začíná už plešatět..
    • Každýmu dítěti se oči mění v závislosti na věku,potravě a prostředí,takže teď může být podobný mámě,pak tátovi, pak bábě a nakonec bude po dědovi,třeba...ale i tak bude mít sklony k nadváze,když si tak vybavím členy rodiny a to,že je krmený pouze sunarem,po kterém prťata hrozně přibírají a když se to neuhlídá,je průšvih na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit