Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..bude jmenovat Vemena Koktová nebo Vemena Štiková ! *2*
  • Příběh číslo 4. :

    Za naší Ornelkou přijel její kamarád, on byl s rodiči dlouho v cizině. Přijel pro ní autem, tak jsem se hned podívala a má Audi. Je to strašně hodný kluk.

    autor výroku: Monika Štiková
    • Anonyme, neco lepsiho nemas ??;))) Resp. Štiková?
  • Tak já se tu asi taky nechám zaregistrovat. Dříve jsem taky fotila, má fotka byla vystavena v Praze. Dědův bratránek byl zasloužilý umělec,maminčin bratránek je poslanec.Moje sestříně zpěvačkou v Rusalce a moderátorka ( bohužel, zemřela mladá ). Druhý dědeček a babička sloužili v armádě, přičemž se děda podílel na konstrukci našich nejlepších letounů Albatros a Delfín. To by mohlo stačit na to, abych byla mezi osobnostmi, i když jediný, co jsem dokázala, tak to, že v Olomouci jsme se sborem vyhráli hned po sobě 2zlatý a 1stříbrnou medaily. Jinak velice dobře umím hrát na nervy a vytáčet svýho přítele *1*
    • Jo a ještě jsem zapoměla dodat, že jsem měla s kapelou článek v novinách. Našla si nás nějaká redaktorka, co se zajímala o začínající kapely. A rozhodně to nebyl bulvár, ale seriózní noviny, alias Deník sousedního okresu. Asi si jí najdu a sdělím, že chci být slavná,ale jedinej chlap co mi smí do postele je můj přítel a pes...
    • :o) jééé, dobrý, tak já chcíííí taky. Já byla před čtvrt stoletím ve Vodních sportech na fotce, párkrát díky sportu o mne psali v novinách a momentálně moje fotka visí už 5. rok na firmě na nástěnce. Taky jich mám několik na facebooku. Mám spoustu populárních kamarádů ze řad úspěšných sportovců a pár kamarádů mezi herci, a s jedním jsem se málem před dvaadvaceti milovala. Prosím, prosím, bude to stačit na to, abych mohla zde mít svůj profil? Pokud snad ne, spáchám rituální sebevraždu skokem pod rozeběhnutou slepici. Jen nevím, zda Ornella v tomto požehnaném stavu aspoň kousek popoběhne :o)
      • *1* *1* *1* *1* *1*
        Super příspěvek
    • Předpoklady máš, tak proč ne .......
  • Ornella osočila už 3 mediálně známé muže,že s nima něco měla..jeden se k tomu nevyjádřil (a pochybuju,že jí někdy v životě viděl a možná ani zatím o jejím osočení neví-jde o tenistu Radka Štěpánka,s kterým měla něco mít před čtyřmi lety i když byl v té době už zadaný) a druhý to popřel (Okamura)..a Kokta uvěřil jejím lžím,že bere antikoncepci ! Takže tak..kdyby šlo o jednoho chlapa,mohla to být náhoda,ale když už jich osočuje tolik..a všichni jsou jako na potvoru mediálně známí..náhoda ? Silně pochybuju ! Měla údajně i neznámé partnery a jak vidíte,těmi se nikde v médiích nechlubí..vždy ji šlo údajně jen o majetek,nebo o možnost zviditelnění..ve 20 letech už má člověk většinou trochu jiný projev..pokud není mentálně retardovaný..ten její odpovídá 12letému dítěti..zviditelňovat se snažila už před časem na Okamurovi,což se jí nepovedlo,tak šla po jiné "rybě" ! Jinak včas pochopila,že s jejím obličejem a postavou z ní nikdy modelka nebude,tak zkusila přijít ke slávě poněkud přízemnějším způsobem..Kdyby jí bylo 15 let..ale v jejím věku je kalkul jasný ! A otěhotnět jen kvůli slávě,je opravdu ubohost nejhrubšího zrna !
  • ahoj ornellko...mela jsem te moc rada,ale stylem jakym se prosazujes ses mi uz zprotivila...muze zato urcite tvoje matka,ktera je podle meho iniciatorem vseho...myslim si, ze pepa te mel kdysi moc rad,dokonce si myslim ze mel v planu kvuli tobe opustit i gabinu,ale ty sis to s temi svymi vystupy vsechno pokazila...myslim si,ze se za tebe ted i pepan stydi,protoze co vy s mati delate je opravdu narez...takhle si chlapa neudrzis,ale spis ho od sebe odezenes...alexandr, je velmi krasne jmeno tak to nepokaz a nemen to na jine uplne otresne jnemo. at nejsi pro smich jeste vic a at mas aspon chlapecka s krasnym jmenem...
  • vždyť ta ženská je absolutně hnusná. jak může dělat modelku? může předvádět maximálně nové pytle na odpadky :D
  • Koktova první žena se musí Partyšový asi hooodně smát. *1* *1* *1*
  • Chuděrka Ornellka má bolístky a doktoři si neví rady...
    Za 1. Doktoři skoro nikdy neví,co to je...
    2. Hypochondrie je neléčitelná psychická porucha,jelikož jakákoliv léčba je potvrzení,že dotyčnému opravdu něco je...
    3. Strhne na sebe pozornost čímkoliv
    4. Chcípák je a chcípákem bude...
    5. Spousta žen,jakéhokoliv věku trpí různými bolestmi a neotravují s tím celý stát...!
  • Ornellko fandím ti. Za chvíli za tebou Kokta přijde a bude rád, když ho vezmeš k sobě. To je jen otázka času. A pak bude veliká svatba....
    • Kde jsi byla, holka, tak dlouho?;)) uz tady byla nuda bez tebe;) hezky den.
  • Tak jsem si poslechl Ornelu(starší kecy co vlastní) , jak mluví o tom , že její rodina vlastní zlatou kartu. A to jsem našel.... Stříbrnou, zlatou, platinovou? Banky nabízejí svým klientům luxusní karty. Těm, kdo mají na účtu vysoké obraty či hodně uložených peněz, obvykle od milionu výš, je dají automaticky. Ostatním za poplatek. Ten se pohybuje mezi dvěma až čtyřmi tisíci korunami za rok.
    Takže to opět nevypovídá o jejich bohatství, ale jestli mají dva až čtyři tisíce na poplatek. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit