Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano Evžene , máš pravdu Ornela je transsexual s velkými tvarohy.
  • A a je to lhářka prolhaná ! Lhala,že nenadávala Menzelovi a přitom byl na aha zveřejněn telefonát,kde mu nadávala a vyjadřovala se jako naprostá primitivka !!!!
  • týrání !!! :http://www.super.cz/169598-chudak-quentin-ornella-stikova-synacka-prevleka-za-tygra-a-kravicku.html *15* *15*
    • Tak tyhle oblečky nosí spousty dětí a jejich maminky jsou normální ženský. Ségry malá měla zimní obleček a-la růžový medvídek a byla k sežrání. Ovšem u Ornelly známo,ta to bude přehánět a ty dupačky vzhledu kravičky by měla obléct sama sobě...
  • Ano slysela jsem jak o ni Okamura dost nelichotive mluvil v televizi.Takze Okamura,Kokta a buhvi kdo jeste.A to je ji teprve 20 let.To se ale Ornella spletla.Takovym holkam se nerika modelka ale k....!A myslim,ze Stikovym od jejich blbe povesti nepomuze ani to,ze si budou v rodine davat jmena filmovych hvezd!Ono je to u takove cirkusove rodiny k smichu.Ornella rikala,ze by jeste mela rada s Koktou holcicku.Mohla by se jmenovat Esmeralda.
    • Já jsem se včera také pohyboval v diplomatických kruzích a to v příhraniční hospůdce III. cenové skupiny, kde u jednoho stolu seděli štamgasti Slováci, Poláci, Moravané a Slezané. Bylo družno a veselo, jedly se ryby, cejni, pstruzi a sbíral jsem zkušenosti a čerpal informace. Možná si to dám do svého curriculum vitae. Jenom tam kolem nás pobíhal koktavě štěkající pes Rintintín, že prý má hlad, asi se jeho psí máma fena někde zatoulala do lepší psí společnosti.
    • Okamura popírá že by sní někdy něco měl..jinak nepochybuju že prostřídala dost chlapů,na kterých bylo nejvíc sexy jejich bankovní
      konto..
      • jako nejlepší je,že vztah s Okamurou dokazuje jednou jedinou fotkou,kde stojí opodál jak tvrdý Y. Takových fotek má doma kopice lidí s různými vlivnými a slavnými osobami a netvrdí,že s nimi měli intimní vztah. Můj přítel se zná osobně s Luckou Bílou,nebo Terezou Maxovou a neříká,že by s nimi něco měl...
        Ale jak se říká-líná huba,holé neštěstí. U nich k tomu patří, co na tom,že to není pravda...
  • Myslim si, ze je ubohy takhle nekoho rozebirat. To dokaze kazdej a co dokazali ti drizi? *3* *3* *3* Jen at si zije svuj peknej zivot *7*
    • Nikdo tady nikoho moc nerozebírá. Co se týká toho co dokázali jiní, tak odpověď je ,,Mnohem víc než Ornela sama,,
  • to jo,kdes byla?
    nedávno tu byl docela bordel díky té druhé clarisce s "c"
    čert aby se v tom pak vyznal...
  • www.blesk.cz (31 nahých fotek dámy z vyšších kruhů a diplomatické společnosti))
  • E







    B
  • THE BEST OF : OSUD, KUNDOPAL- tak trapnou přezdívku může vymyslet jen Štiková,KLARISKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - dle gramatiky a naivního slovosledu, občas pozměněného soudím asi ornelu nebo moniku štikovou, oni mají jenom základku, tak to dává logiku!!!
    • jestli narážíš na mě, tak se podívej do učebnic češtiny a zjistíš, že píšu správnou češtinou. Že ty nemáš ani základku a neovládáš to, to je tvůj problém. Vrať se do první třídy!!!!!! náááádhero.
      • nerozčiluj se , napiš mi prosím co myslíš tím , že to Partyšová neustojí, prosím napiš to! *14*
        • nebudu to psát 2x, už jsem to napsala. Tak hledej šmudlo.
          • Děkuji ti , jak hezky mě oslovuješ, lidi tady píšou , že jsi ornella štiková a asi mají pravdu, slušně jsem se zeptala, a ty jsi nedokázala odpovědět jen urážíš , to mi stačí, Nazdar
  • Může mi někdo sdělit seriózně kdo je Ornela Štiková ?
    Každé ráno při otevření PC na mne vykoukne nějaký článek o ní.
    Mám pocit, že je to vymyšlená figurka bulváru.
    Takto se přece nemůže chovat devatenáctiletá holka !
    • Ty nevíš, kdo je Ornella Štiková?????

      Zavolej její mámě, ona ti to vysvětlí, jestli už tedy nezměnila číslo.

      733 357 922

      *3*
      • Volat nikam nebudu, za to mi nestojí.
        Jen mě zajímalo, kdo to je, protože předtím jsem o ní nikdy neslyšela.
        • nikdo
          • No to vis, ze si to pamatuju, a ten dotycny to psal docela verohodne, i se jmenem podniku...;), to musela byt prca- stara Stikova s tou svoji nevymachanou, prorizlou drzkou, plnou splasku..;), a proc;)?
            • Asi si to budeme muset ověřit, docela mě to zajímá.
              Proč by bohatá matka musela pracovat jako vrátná, něco na tom bude divného. Zkusím to zjistit.
              Že se toho ještě nechytil bulvár. Statisíce za oblečky, boty a kabelky a máma na to dře ve vrátnici???
              Divný
              *1*
      • Ahoj;), dlouho o tobe nebylo slyset, anonyme;), uz mi chybely tvoje story;)
        • Ahoj
          Jsem už z toho nějaký unavený
          *6*
          • Ja taky, je to porad dokola, 1 den klid a bum- zase naloz s Ornelou, dnes pro zmenu P.R. jak ukradla nejake hadry, svetry, jojo, navonena bida to je, mne nedochazi, ze ji to fakt neni blby, odevsad ji vyhazujou a vsem je pro smich, no nic, posli taky neco;))
            • Co se týká té krádeže, tak tomu bych asi věřil. Pokud se dotyčná odvolává na to, že vše bylo nahlášeno na policii, tak je krytá a nikdo to nemůže vyvrátit. Asi je to pravda.
              Zaujala mě tady před časem informace, že stará Štiková někde dělala vrátnou, pamatuješ na to???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit