Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím tě Anonyme, nechci se do tebe navážet, ale myslíš, že ti to budou všichni věřit, až sem zas napíšeš další řádky o Štikovic rodině? Co když seš na ně naštvanej a chceš se jim jenom mstít a všechno si to vymýšlíš? Kdo ti to má věřit? Mě přijdeš jak někdo, kdo je vytočenej, protože mu Ornella nedala a tak se tady mstí. Sorry můj názor.
    • Věř mi, že není nic, za co bych se chtěl téhle rodince pomstít a co se týká možného pohlavního styku s Ornellou, tak já jsem tak trochu na hubený holky. Velký zadky mě moc neberou. Omlouvám se všem ženám a dívkám které čtou tuto diskuzi a mají tak trochu větší pozadí. Všichni muži nejsou stejní a jsou muži, kterým se větší zadeček líbí.
  • Joo, tak stara Stikova to rozcisla! Orny patri do Vidne na ples, tam by ji nevyvedli! Ty kraso, to neni normalni! Nejsmutnejsi je, ze ona tomu fakt veri! Jsem zvedava, jestli zareaguje reditelka plesu, ktere udajne Stiková volala s tim, ze chce Ornelle koupit vstupenku, ale udajne to nebylo nutne! To chce psychouse!
    • oni by jí možná nevyvedli se slovy nežádoucí, páč u nich neví, co je zač ( zatím )
      A ředitelka plesu se na ně vybodne, nebo no coment...
      Stejně, to je jako kdybych volala Lucce Bílé, že si chci koupit vstupenku na její koncert. Od toho jsou snad určená předprodejní místa, ne?! Ale u koho by nepohořely, by byl ředitel U Honzíka
    • michal.pristic
      hele nehtemijí napokoji jo děku předem prosím
  • ALE ten PEPINA musí být ale zakomlexovaný dědeček , když se nachá nachytat takovým případem jako je paní Monika Štiková *1* . Ten je ale hloupý- jen at za to platí.
    • Náhodou Pepa je asi děsnej kanec (ojede všechno, co před ním neskočí do vody nebo nevyleze na strom), a jak řekla Ornellka, sice malý péro ,ale velkej kouzelník.
      A Ornellka to přece musí vědět.
    • Jsi vážně trapná !!!! Kradeš mi nick, a je to ubohé.
      • ..no ale aspoň napsala pravdu, ty bláznivá štiková!!!
  • Ja ji fandim a preju ji jen a jen stesti poradne to Partysce natrela holka jedna sikovna!!!!! *1*
    • Jo Partyška si myslela, že když klofla milionáře, že bude mít pohádkovej život a žádný problémy. Ale omyl Gábino - právě s pracháčema bývá ten nejtěžší kříž, nejsi jediná, kdo má zálusk na jeho prachy.
  • Šacoval bych to na babičku, ale můžu se mýlit.
  • Quentin je celý děda štika,na údajného otce koktu není vůbec podobný
  • krausman
    Ona teď vtrhla na svět stím že vroce 208 měla poměr s Radkem Štěpánkem. Tomu se musím smát. Radek totiž už chodil s Nicole Vaidišovou.
    • I kdyby tehdy s nikym nechodil,s takovou nulou by se nezahodil *15*
  • O koho jde? Někdo z vlády? Děkujeme za výživnou informaci, že se někomu narodil Qvetin či co. Ale to příjmení k tomu jménu nejde, to chce něco celosvětovýho, nenáme nějak hlasovat? *1* kde asi vzala holka mustr? v rodině....takže jací rodiče, takové děti.....proto jsou pyšní místo aby se styděli..A teď si představte, že jste chudám malý Quentínek a narodíte se do takové rodiny. Co ten v minulém životě provedl?a myslíte se že se dozvíme i o prvním ho...?jasně ornella chce být hérečka a Kventýn režisér....Redakci IDNES... proč vůbec píšete o téhle trapné a vulgární holce? Copak jsme někde v Blesku???? Nadpis na mě vykoukl na hlavní stránce iDnes. Článek jsem nečetl, stačí titulek a skočil jsem na diskusi. To je o čem píšu, i když nechci, jsem stále informován. Seznam mám jako titulku, tam je to zpráva dne. A jako spousta ostatních lidí ráno projedu noviny zprava i zleva, pro informaci. A téhle madam prostě neutečete nikde..Ornella: Pepo, já nechci, aby si ostatní děti dělali z malého srandu, že je to Kokta.
    Pepa: neboj, to už mám vymyšlené.
    Ornella: a jak lásko ?
    Pepa: když to bude Quentýn, tak si ostatní na nějakého Kotku ani nevzpomenou.
    Ornella: ty jsi tak chytrý, já tě miluji.Je nechutné, jak média z takové nýmandky dělají celebritu. Ona i s její povedenou matinkou jsou schopny udělat cokoliv, aby o nich bulvár psal. Ale co chcete od devatenáctileté, která nastaví svoji pipinu padesátiletému????nevím, ale oslovení "paní" mi nějak nesedí...Štiková: Chci ukázat, že mladé ženy, které mají děti, se nemusejívzdávat svých snů.
    Kdyby všechny mladé matky byly zajištěné z peněz rodičů, tak by se jich určitě nevzdávaly :)
  • http://img.blesk.cz/img/1/full/1740478_.jpg *2* *2* *2* *15* *1*
    • Když se na ní podívám a to i na jiných fotkách, tak podle mě je ta holka docela ošklivá. V porovnání s jinýma které znám.
    • Co to jídlo před ní???
      Boha jeho,jestli má to kadeřnictví takový servis,tak by jí měl na tý palici udělat něco lepšího,než účes a-la ukrajinka... Ale je také možné,že zrovna na tohle některé zákaznice letí a i přes ne příliš dobrou vizáž,kterou si odtud odnáší si chválí podporování jejich obžerství. Jsou tlusté, učesané, přelíčené, rádoby bohaté, ale hlavně nažrané...!
  • Tak falešná Clariska opět otravuje. Ono se to ale dá dobře poznat, že je falešná, to jenom ona je tak blbá a myslí si, že to nikdo nepozná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit