Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, když sem včera viděla ty jejich fotky, tak mi napadlo přirovnání " kráská a zvíře ". Akorát, že za krásku byl vyjímečně Kokťák. Ornella s tím jejím puchejřem místo obličeje, brrr.
    No a že sou spolu? Na jak dlouho? Odhaduju, že se ten sukničkář nechá brzy oblbnout zas jinou děvou a Ornella dopadne jako 1. paní Koktová a Partyška...
    • Já myslím, že Kokta je ze všeho tak vyléčenej, že ho to ani nenapadne a navíc ve svým věku může bejt rád, že bude mít tak mladou ženu a taky si myslím, že Ornella a Kokta se mají rádi, takže soudím, že jim to vydrží.
      • Asi bude vyléčený, tak jak před léty s Gábinou. Za dvacet let se Ornella s Koktou budou mít stále rádi!!!. Ona bude čtyřicetiletá ženská v plném rozkvětu se sexualním apetitem a Kokta před osumdesátkou bude přemýšlet, kde ho má.Za pár let bude hledat ženskou, která se o něho bude starat a sdílet s ním postupně přibývající neduhy stáří a ne lítat po všech možných akcích VIP, a zvát si media do obyváku. A mimochodem co si VYMYSLÍ Ornela po tom co se malý narodí a bude bydlet s Koktou a vše se urovná .....A MEDIA ZAPOMENOU
  • Hele Bzum, Diano, jste si vážně jisté, že na bulváru závislé nejste? Já bych podle vašich příspěvků neřekla. Beztak všichni zde diskutující každé ráno běží ke stánku a hltají Blesk s Ornellou,aby ji tady mohli pomlouvat nebo rychle zapínají PC a horlivě čtou, co zas Ornella plácla do éteru. A Ornellka se tomu doma směje, jak to všichni žerou.:-DDD Vsadím se, že kdyby vlezla na tuhle diskuzi, tak by si to tady pobaveně pročítala a pak by se nad tím jenom zasmála. Bravo Ornello, jsi fakt dobrá.:-DDD Já ti fandím!!!!:-DDDDDDDDD Udělat takový humbuk z ničeho, to už tady léta nebylo. *1* *1*
  • To Gábinino přátelství s Olgou Menzelovou hovoří za vše....Menzelová podváděla Menzela a ještě mu chtěla podstrčit cizí dítě. Tyhle dvě jsou úplně stejné...právě proto jsou to kamarádky, vrána k vráně sedá. Obyčejný št...tky.
  • "Říkala jsem dceři, že zanedlouho skončí jisté bezstarostné období v jejím životě. I když jste pak jako matka na dovolené, stejně máte v hlavě vykřičník, zda je vaše dítě zdravé a jestli nějakým způsobem nestrádá. Teď je ještě Quentinek v břichu u mámy, takže je vše pod kontrolou a v pořádku. Ten pravý tanec nastane, až bude venku on a s ním možná jednou i jeho další sourozenci," odtušila máma Štiková.

    Dceruška Ornella, která si jinak za žádných okolností nenechává ujít světské radovánky včetně marihuany, se v poslední fázi těhotenství musí značně krotit, a tak popíjí výhradně limonády a džusy. V důsledku uvolněné lázeňské nálady však udělala i jednu vyjímku a dopřála si "pivko".

    "Dát si jedno malé pivo není vůbec na škodu a ještě můžu sama sebe použít jako odkládací stolek," smála se Ornella, která měla jediné štěstí, že s ní nebyl v Radium Palace Jáchymov přítomen i její milenc a otec dítěte Josef Kokta, jehož bříško by se dalo rovnou použít jako podklad pro švédský stůl.
    Během osmidenní dámské jízdy navštívil tuto zdrcující showbyznysovou dvojici i štáb TV Barrandov, aby Ornelu vyzpovídal naposledy jako "bezdětnou" dívku pro pořad Prominenti. Po ukončení vytouženého realxačního pobytu však na obě blond divy čekal krutý návrat do reality. Ten symbolizoval zejména pan Michal Štika - táta Ornelly a manžel Moniky. Pořádkumilovná paní domu se totiž po návratu téměř svalila hned ve dveřích, když zjistila, jak dokáže být dům zpustošen za pouhých osm dnů výhradně mužské přítomnosti.
  • Nesympatická , mladá,rozmazlená,najivní, nehezká coura!! 19 let? takovou holku snad nikdo nemůže brát vážně! Ta je opravdu zralá na bulvár akorát!!! A kdo jí podlehne ,tak asi taky na tom není zrovna s inteligencí dobře...... *16* *1*
  • ..Inteligentka Ornella byla před pár měsíci v pořadu s nedávno zemřelým
    psychologem Hubálkem..škoda,že zemřel,a "místo" něj se narodil sumo
    Kventin Paštika !!
  • Zuzzanka.k
    Zdravím, já ji teda neznám, ale bude to asi tím, že žádná celebrita není ne?! Krom toho, že otěhotněla s ženatým chlapem a ten je bohužel známý, tahle ženština nepatří do českého "showbusinessu". Co se týče jejího těhotennství, je jasné, že něco chce - kdo by nechtěl pro své dítě to nejlepší *5*
    • Právě proto, že je ště.ka, tak do českého showbusinessu patří, a právě proto je celebrita. Bezejmenná ... modelka je nyní na prvních stranách tisku. Bulvárního.
    • No já myslím, že io dobro toho dítěte jí až saz tak moc nejde. Spíš o to svoje. ZLATOKOPKA JAK VYŠITÁ
  • Je to p...a *16*
  • UCHYLACI STIKOVI ......!!!!!!!!!!!!!!!!!








    Retardi nepište tu!!!!!!
    • ALLEEE, EUGENN je tady , nač ta silná slova starý brachu, ale vlastně máš pravdu, hrajem tady mudrce, kdyby jsme si raději koupiliu švihadla a potrápili svá těla
  • Ta holka mě prostě baví *15* *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit