Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I







    B
  • Je mi 68 a jen čumím co ta Ornela má už za sebou. To ji matka musela pást ještě když byla pod zákonem. Kurňa v 19 už tolik ptáků, že kdyby vylétli, bylo by zatmění.
  • Si Husa balis cizi chlapy ktery jsou zadaný *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *9* *9* *10* *11* *12* *16* *16*
    • A ty se nauč psát.
  • P







    A
  • jediný, kdo si na tom posiluje ego, je ten tlusťoch...
    • Jestli myslis to sparene prase Koktu, tak pochybuju, ten je ve smrti, ze ho smocil zrovna do Ornelly;)
  • Ohnella má prý silikonová prsa už od 17 let !
    • nenene, Ohnella má silikonovy prsa už od 9 let! protože je z vážené společnosti a diplomova..pardon diplomatických kruhů,(( bez maturity))
    • Noo, tak tomu se mi nechce ani verit!!! Vzdyt je ma spadly uz ted, bradavky ma sakra dole a ukazte mi toho, kdo ji je vyrobil!!! Ne ne, na fb se chlubi, ze je to- cituji- made by nature;))
      • Má nepovedené silikoy..řez přes bradavky..proto je má tak zvětšené a tmavé..Taková Pamela Anderson je má dnes dost znetvořené,ale s každou plastikou měla pak i jiné bradavky..
  • No, hádám, že toho na ně víš dost a to už odpovídá o jejich inteligenci. Myslím, že nejsi jediný, kdo na ně ví hodně špíny a neuvědomují si zřejmě, že těm lidem časem dojde trpělivost a všechno vytáhnou na povrch. A to se tentokrát budou opravdu muset odstěhovat do Moskvy, ale už se nevracet...
  • Já jsem toho názoru, že když ženská svádí chlapa, tak chlap může říct ne. Co mu v tom brání? A pokud je ženatý, tak by to "ne" měl říct stoprocentně.
  • husička to je, nic jiného ...a to je ještě slušné titulování. *12* žádaná celebrita, ale debilita,to jsme dopadli, když o takových troubách se píše.že celebriy, fůůůůůůůůůj jí!!!!!
  • ještě jsem neslyšela aby baletka měla 181 cm..tohle stvoření někdo protlačil na veřejnost.. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit