Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo,tato osobnost je ze všech nejslavnější *15*
  • Ať už je to s tím dítětem jakkoliv, je fakt, že Gábina sklízí ovoce, který zasela. Vždyť ona byla to samý co ta bloncka!Jako neznámá micina obrážela večírky a lovila, až ulovila nadrženýho ženáče Koktu. Tak teď ví, jak bylo manželece Aleně.
    • Souhlasím , ale v spletla si se v označení BLONCKA??? ONA není BLONCKA! ONA je peroxid 1988 !! Její maminka jí totiž řekla , že je to znamení luxusu a lepší společnosti, podívej se na mámu jak je sexy))))a chytrá! Celkem slušný jak si monika vychytala koptu-kkoktu, měla by dostat medaily, a on pár facek.. není moc inteligentní, když ho přečurá monika
    • To je sice pravda, nicmene nepochopim, proc s Ornelou??? V cem je tak uchvatna? Mluvi jako mental ( i moje mala 2leta dcera ma vetsi slovni zasobu nez ona), ze by to byla extra trida, to ani nahodou, a pardon, neprijde mi, ze by byla dobra i v ... posteli. Chapu, ze matka ji nakazala zatancovat i kozacka za par kacek, ale to asi nikoho nebere;) nebo???;), takze PROC Ornela?
      • To je jednoduchý: No protože Kokta! *1*
  • A nezdá se vám, že to chce opravdu velkou dávku odvahy říct veřejně, že je těhotná s Koktou, i když ví, že Kokta s Partyškou jí za to dají pořádnýho čouda? Bejt to nějaká ustrašená puťka, tak strachy ani necekne,aby nebylo pozdvižení a aby měla klid. Takže spíš obdiv. Kokta by se k tomu nikdy nepřiznal,že jí udělal dítě, na to je velký slaboch,tak to holt musela udělat ona. A teď každej nadává jen jí. Mě to přijde trochu nespravedlivý a ne každý to asi dokáže pochopit.
    • Proč je vlastně těhotná , ona nemá rodiče , nikdo ji nepoučil jak s antikoncepcí? chudák, takhle si zkazit život a hlavně mládí!!! To nikdo nevrátí. No a chlapi si teď dají pořádnýho majzla *1*
      • kiss.miss
        hm ale koktu to asi taky nikdo neučil.jak je vidět.
    • kiss.miss
      Clariska:já stebou ve všem souhlasím ale ne všichni ji vidí vtom lepším světle nebo spíš nechtějí :-)mno tak prostě když má prachy a nebojí se říct co si myslí ja jí vtom například fandim ...ale to málokdo pochopí je to prostě holka slova ale zase neni v takový pozici aby si mohla vyskakovat na umělce našeho showbyznisu...ale když se rozhodla mít dítě i když jí pomalu celý národ bude nesnášet to je jinej kalibr.
      • Teď jsi to řekla správně - nikdo ji v lepším světle vidět nechce. To je to pravé slovo. Pro jednoduchý lidi je jednodušší ji jen pomlouvat a přitom detaily vztahu s Koktou nikdo nezná.
        • kiss.miss
          pro ty lidi a to ted nechci nikoho urazit je lepší pomlouvat než se zastat radši jdou prostě z davem ....jasně Ornella neni svatá ale proč jí nadávat za něco co zpusobil i ten slizoun Kokta... to že je mu fuk že čeká jeho dítě a zřekl se ho když se ještě ani nenarodilo??kde to sme to dělaj pubertaci tak on měl mít taky rozum ne jenom ona.A jen proto že se nebojí říct co si myslí.Někteří sou tu vážně staromodní a to říkám slušně.
    • Odvahy? Kdyby jsme byli ve středověku, kdy neexistovala spolehlivá antikoncepce, snad by to člověk pochopil, ale "uhnat" ženatého chlapa a ještě se tím chlubit? Podle toho jak se chová má sebevědomí na rozdávání, je ale otázkou jestli má být na co sebevědomá.Za tohle bych se styděla tak, že bych raději nevycházela z domu a né se ještě vystavovala. Je jasné, že se chtěla zviditelnit a když ji nikdo jiný nechtěl, byl dobrý i ženatý Kokta.To je spíše k lítosti než-li obdivu, nemyslíte? V dnešní době je to žena, která si vybírá s kým bude mít dítě.
    • Jestli to není kvůli tomu, že je to úplná guma. Takovýhle lidi, tak tím moc nepřemýšlej. A nebo je to prostě mrcha..nic obdivuhodného na tom nevidím.
  • ornella nežije v přepychu!!! jen si na to hraje !! Myslíš , že jít 1x tydně do restaurace je přepych? kde žiješ? monika je blázen a ornela jí o jednou spočítá, do čeho jí natáhla,, luxus??, zamysli se nemají ani pořádný auto!!!!!!!!!!!!! nemají ani strom na zahrad짧§
  • Hmmm, mě by jen zajímalo, když je vám všem Ornella tak ukradená, tak proč ji tady furt řešíte? Vážně jí nic nezávidíte?:-P
    • Znáš i jiný bulvár než Blesk? Chodím na stránky bulváru, ale vybírám si články, které si přečtu. O ní tam číst nic nebylo třeba, to jsem udělala až tady, po tom co jsem viděla slečnu Ornellu na Očku v pořadu Limuzína. Co ji závidět? Jestli je pravda, co tady bylo napsáno, tak je mi ji líto. Být prodávaná vlastní matkou od 14 let, co to je za matku? A její rodina s tím nic neudělala. Hnus. Tady spíš řešíme tebe (pokud tedy nejsi její příbuzná případně ona sama, ale to by si pak věděla, že bez diskuzí a bulváru by si ani neškrtla).
      • Nechápu, proč řešíte mě? Asi proto, že já jako jediná netáhnu s vámi za tupým stádem a nepomlouvám ji, jako vy všichni tady. Klidně mě řešte dál, když vás to baví...... Jsem zvědavá, co vyřešíte. :-DDDD
  • Lásko, stýská se mi, ležím v posteli, mám zavřené oči, hladim si bříško na místě, kde si myslím, že má naše miminko hlavičku. Jako bych hladila Tebe. Ona/on? Už to vím. Neřekla jsem to ani mámě. Chci to pošeptat jen Tobě. Toužím po Tvé blízkosti. Když jsme se našli, nikoho jsem nehledala a Ty jsi mě vnímal jako jednu z mnoha, které jsi měl, nebo mít chtěl. Pak se stalo něco, co jsme neplánovali. Oba nás to zaskočilo. Prvně jsem si to připustila, když jsem si uvědomila, že jsi se mnou... Už potolikáté... Se mnou, obyčejnou holkou, která nic neví, neumí, nic nezažila, nedokázala... V autě, na procházce... Se mnou, když můžeš být se svou krásnou manželkou na večírku pro VIP. Láska? Tvé oči mi prozradily mnohem dřív než Tvá ústa, co ke mně cítíš... Ty vzpomínky drásají mé už tak bolavé srdce. Prasklo to. Naše tajemství. Zklamala jsem Tě. Ano, zapochybovala jsem o Tobě, když jsem po naší tak důležité a také poslední schůzce viděla Tvé nové fotky s Gábinou. Neunesla jsem to. Chtěla jsem do celého světa vykřičet, jak moc Tě miluji. A Ty mě. Stydím se za své rozhovory s bulvárem. Když jsem mluvila o našich intimnostech, chtěla jsem vykŕičet do světa, že nejsem jen Tvým úletem, že jsi se mnou měl víc, než s prodejnou holkou. A chtěla jsem ublížit Tvé ženě. Když jsem mluvila o MB, chtěla jsem, aby všichni pochopili, že miluji Tebe a ne Tvé peníze a aby sis vzpomněl, co jsi cítil, když jse Ti ho dala, jak jsi byl dojatý, že jsi mi stál za to, abych šetŕila, abych Ti mohla udělat radost. Mrzí mě to a stydím se. Odpusť mi, prosím. Neměla jsem o Tobě pochybovat. Byla jsem v afektu a uvěřila vlastnímu bludu. Vnímala jsem to tak, že šlapeš po naší lásce a tak jsem jí předhodila bulváru, který nenávidíš a utíkáš před ním. Tak často za mnou. Byla jsem k Tobě nespravedlivá. Už vím, že jsem Tě neztratila na naší poslední schůzce a že mi Tě nevzal Tvůj strach z Gábiny. Nemohu to vzít zpátky, ale slibuji, že veřejně se již prezentovat nebudu. Kvůli Tobě, našemu dítěti, nám. Zůstáváš v mém srdci. "Nikdy to neskončí." Vzpomínáš? Chybíš mi...
    • ZMRDI UCHYLNÝ to píše nějaká stará bláznivá histerie nezaměstnaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jste rodino Štikojc MAGOŘI
      Diskuze je zbytečná...........................
  • Jo,ona byla v kouzelné školce?To jsem netušil,tak přece jen se proslavila i něčím jiným než svým sexuálním životem
  • luxus?? obtloustlá klátící se sebestředná trapka která nesmrdí korunou,n neznamená , že když má někdo 2 kabelky a 3 kabáty , že to je luxus, jsou lidi ktery mají 1000 víc a nejsou tak trapný aby o tom pořád mluvili, tuktuktuk ty trdlo!!!!
  • Příběh číslo 5. :

    Jdeme na ples Sparty, máme totiž v představenstvu jednoho strejdu, tak nám sehnal VIP lístky. Potřebovala bych zjistit, který z těch mladých fotbalistů je nejlepší, chtěla bych ho seznámit s Ornellkou. Nemůžete mi poradit?

    autor výroku: Monika Štiková
    • Teď tu honbu za ženichem vzal do ruky otec. http://video.idnes.cz/?c=A120910_230533_lidicky_ved&idVideo=V120910_215906_lidicky_ved
      • HAHA,ONA HO MILUJE ! *15* *15* V tom případě jsem Bill Clinton ! *15*
        I ta Lewinska měla větší úroveň ! *15*
  • Pokud se Ornela pohybovala v diplomatických kruzích, mněla se při její inteligenci naučit diplomatickému chování. Stát se může každé,že se zaplete s ženáčem a otěhotní, ale záleží jak to pojme a zachová se. Štiková není ani dáma s malým d. Je to...a teď nechci urazit postižené osoby na hlavu. Nenašla jsem konkrétně čím se živí její rodiče. *9* *10* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit