Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na fotografii plodu je 21.3.2013 ?
    • Moje holcicka se narodila 22.3. Presne ve 40.tydnu, a ja otehotnela v pulce cervna presne, takze Ornela je pekna kravka, kdyz tvrdi , ze byla zbouchnuta v cervenci na festivalu!!!;) ona ani nevi, kdy soulozi nebo soulozi s kdekym, tak casto, ze v tom ma zmatek
    • to je předpokládaný termín porodu, datum kdy byl utz dělaný je vpravo nahoře...
  • co ta má co mít zde profil? zírám
  • Celkově se pořád nenápadnou formou snaží informovat okolí , že se jako bude něco dít,,,třeba že pojedou do supermarketu, a očekávají pořad ty fotografi, ale oni né a né , oni nepřišli, tak se možná dle mého názoru asi začnou SEBEPOSKOZOVAT- rozbitá kolena a nosy atd. třeba se tím zvýrazní...... já bych jim to doporučila, nějaký pád ze schodu,,něco takového, jo ornelo, ví že ted jsi venku , takže napíšeš za chvili, papapapa-tralalala-nununu
  • Hlavne at se nam Orny uzdravi brzy a zasobuje nas veselymi historkami;), hlavne jsem myslela, ze byla vychechtana, a nejaky pravniky neresila, tak o co ji ted jde?
  • monika ornele barví peroxidem vlasy od 13 roku!! aby jako z ní byla dáááma...hahaha, kup si moniko auto, máš look jak chudák s kabelkou od LV!!! jsi trdlo a směje se ti celá čr, já vím že jsi online, vyfot se a pošli to blesku , třeba dají 500,- trdlo jsi, zero!!!!
  • Hnusna tlusta a total vypatlana i ta jeji mama . kupte si zrcadlo . a pak se podivej s kym se chces srovnavat . S Gabinou ? Tak to mozna leda po tmě!!!
    • Gábina bez makeupu vypadá možná ještě hůř než Ornella.
      • ja si myslim ze je hezci a urcite ma na svuj vek lepsi postavu...ale je to stejna ne-li vetsi pitscha:)))
  • Dejte už tý Ornelle pokoj. No a co, že se proslavila tímhle způsobem,taky věřím tomu, že tu popularitu jednou využije k něčemu dobrému. Teď jí je 19 a je to ještě trochu dítě, ale až bude dospělá,tak se uklidní a bude z ní vážená osobnost, která toho hodně dokáže.
    • Hoho, kdo že se tady proslavil?? A jak?? Ona je NIKDO a nikdo ji nezná, možná pár dělníků..si ho ted´ honí.. *15*
    • Pokud by ona dala pokoj druhým, ani by tato diskuse nevznikla.
      • A co se do ní furt montujete, napadá snad vás? Je to její život.
        • kiss.miss
          marná snaha chtěj se cítit duležití.. *7*
  • Gábina to neustojí, až Ornella porodí a bude s tím prckem v novinách, tak to Gábina vzdá. Možná i dřív.
    • A co Partyšová jako vzdá?? ? ? ???????prosím odpověd....ta bude asi zajímavá *1*
    • A co má vzdávat? Pokud je chytrá a jako že aspon oproti Ornellce je, tak nechá celou tuhle trapárnu za sebou! Tam jednak nemá důvod a hlavně není o co bojovat. Jak si říká, kdo uteče, vyhraje.
      • že vzdá manželství s Koktou a nechá se rozvést. I když před kamerou ze sebe dělá hrdinku a předstírá, že je v pohodě, je na ní vidět, že v pohodě není. To je jen taková mediální přetvářka. Dobře jí tak - kosa na kámen narazí. Před Koktou kdysi roztahovala nohy stejně jako Ornella a přebrala ho jeho první ženě. A to se nedělá. A pokud to někdo udělá, tak se mu to vrátí. A Gábince se to už vrací!!!!! Myslela si, že když uloví pracháče, že bude mít život ze zlata. Ale ono ouha!!! Ono se to vrátí jak bumerang, třeba až za pár let, ale vrátí. Spravedlnost existuje. Teď dostala pořádnou facku, tak snad si z toho vezme ponaučení.
  • S tou vrátnicí nic moc, všichni už tady víme že rodina je z chudých poměru, bylo zbytečné tam volat!
    Nehraj a řekni o sobě víc Mončo, třeba jak jsi šlapala na nádraží ...
    • Já jsem tam nevolal, já jsem napsal email na sekretariát a bylo mi odpovězeno. Ani jsem to nečekal, ale odpověď jsem dostal.
      Mě hlavně zajímalo, jestli tam opravdu pracovala a jak se ukázalo, pracovala.

      Jen bych se chtěl zeptat Moniky nebo Ornellky :

      Pracovala stará Štika ve vrátnici? Přiznejte to, vždyť paní S. z ETF potvrdila že ano, tak se nestyďte.

      *5*
  • I LOVE EUGENNE,,,,,, ORNELLE IS DEATH,,,,,,můžeš kreslit můžeš psát , jen anténu netrhat,,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit