Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CLARISA = MONIKA stikojc, .....podívejte se jak neustále clarisa napadá gábinu a tezce ji závidí ve stylu 80 let, kabáty a kanáry, vsechny komu se ornela nelibi napadá svymi uboze dulezite trapnymi prizpevky= plne zloby a zavisti ,do diskuze nejen sem , ale take hojne ke gabine....Ta rodina Stikojc je totálně posedla gabinou a neuvěřitelně ji závidí!!!!!
    Monika matka peroxid ma zde na diskuzi několik přezdívek a zuby nehty hlida diskuzi a napadá kazdyho komu se ornela nelíbí.
    Neznám nikoho komu se ornela libi!!!!
    ORNELU jsem videl v centru, ve skutecnosti vypada zoufale, strasak do zeli, fotky jsou dost vyretusovane.
    A dotyčná vypada tak na 35 let, slečna je hodně ošklivá a postavu ma jako chlap s parukou.
    Potom bulvár v ČR není to same jako např bulvár v Německu, tam ma zakladni úroveň ale zde v ČR se dá mluvit o hnoooji a lidi z blesku jsou tezce pod urovni!!! Na západe by si dotyčná prostitutka neskrtla, tam by uklizela v mc donaldu!!!!! Takhle vokate si dělat slavu a to že se sama oplodni mluví za vše!!!!!nemluvě o vymyšleném životopise!!!

    *3* *7*
  • a neopruzuj lidi tím , že všem píšeš, že jdeš do restaurace..nejsi elvis..ty jsi hell-viss
  • A myslím, že to těhotenství bere opravdu zodpovědně, podívejte se třeba na Hanychovou, jak hulila a chlastala, když byla těhotná. To Ornella je daleko zodpovědnější a přitom je o tolik roků mladší než Hanychová.
    • kiss.miss
      je no a z Agáty je ted nahodu dobrá mamka..
    • A myslím, že Orny tehotná není.. jen vystrkuje břicho protože je tlustá od přírody a takový tvaroháče měla už v 15 .
  • ornello ty si ubohá že někoho strapnit rači aby to tvoje děcko bylo poztižené jsi hnusná osoba moc ti to mluví nesluší ti to ty tvoje keci
    blbko kr--av ---o
    • skoro celej národ ji nesnáší ale přát někomu tohle je fakt hodně nechutný *10*
    • Postizena jsi zrejme ty, dle tveho pravopisu, soudim, ze jsi neukoncila ani zakladku!! Demente! Vybijej si ty tvoje imbecilni slinty na Ornelle a dite nech na pokoji, kravo!!! To za nic nemuze!
      • Samozrejme to patri Helen
    • Tak tohle se opravdu nepíše a už bůbec nikomu nepřeje,aby jeho dítě bylo postižené,to je docela dost nechutný jak to můžeš vůbec napsat???Myslím,že jsi stupidní kravka jedině ty sama,tohle se ti jednou vrátí,ty tvoje slova *16* *16*
      • přesně tak, nechápu, jak někomu můžeš psát, aby se mu narodilo postižené dítě. Ty víš asi velký h.vno, co to je mít doma postižené dítě, to dítě je chudák a rodiče tady. Přesně jak píše Leontýnka, obrátí se to proti tobě. Přej a bude ti přáno, děvče zlatý.
  • Ornella Štiková se odmala pohybovala mezi předními umělci a váženými lidmi z diplomatických služeb-jak už jí to rodiče předurčili.
    ------------------------------------------------------------------------

    :))))))
  • Ta holka se mi libi jak vypada a doufam, ze se ji to narodi zdravy a vy vsichni ji date pokoj! To se nestydite urazet tehotnou???? Uvedomte si, ze ceka novy zivot. A to ze ma nejake trable ve vztazich je pouze mezi ni a Koktou. Takze si rozebirejte spis svoje zivoty a nechovejte se jako party debilu *4*
    • A mezi čtenáři Blesku, Aha, Super.cz a dalších bulvárů... :D
    • Pavlo těhotenství přece není důvodem k tomu aby se ze mě všichni posadili na zadek... *7*
      A Ornella se rouhá. Myslím, že v 9. týdnu je na zveřejňování fotek z ultrazvuku a výběr dobrých škol trochu brzy. Ještě se může leccos přihodit.
      Doufám že ne.
    • Když ona si začala rozebírat to na veřejnosti. My se jen přidali :)
    • těhotnou ššštětku klidně ! *6*
  • Ornella =. Clariska = rodinná diskuze = !'nnnnnnnn. €€€€€€$$$$$$ = jde o prachy nebo neeeeeeeeeee???
  • Já Ornelle fandím!!!! Líbí se mi, jak to natřela Partyšový i Koktovi. Že se toho nebála a šla do toho. To chce odvahu. Partyšová by nikdy nevěřila, že ji jednou převálcuje mladá holka. Dobře jí tak, osud jí vrací její minulost.
  • Ornelko hodně štěstí do manželství, ale bohužel si myslím že máš na lepšího než dojíždět takového .... po Partyšové já bych se štítila jelikož vím co jsou zač blíženci za ...
  • Z fotek co jsou na netu lze vidět, že slečna je opravdu šeredná... krásnou modelku jde s fotoshopem udělat skoro z každé. Kdyby si nepatlala ty tmavé stíny, tak vypadá lépe dle mého názoru, alespoň trochu by to pomohlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit